İlişkinin Bittiğini Gösteren 5 İşaret!

_Slash_

1- Karşılıklı Etkileşim Eksikliği ve Fazlalığı

İlişkinin Bittiğini Gösteren 5 İşaret!

Artık sizden ziyade arkadaşlarla daha fazla zaman geçirmeye başlamış ise ve gidilen eğlence mekanlarına davet edilmiyorsanız şimdiden geçmiş olsun. İlişkinin başlarında çok fazla dip dibe gezmek veya konuşulabilecek her şeyi konuşmak tamamen yanlış bir algıdır. Tabi ki özel sırlar verilmeli bir bağ oluşturulmalı lakin bunu evrelere bölmek, bir nebze kendi alanını korumak en doğrusu olacaktır. Fazla yakın olan yeni çiftler birbirinden sıkılacaktır. Siz kendinize ait her şeyi bir anda verirseniz, gelecekteki olay görgüsünden de sadece siz sorumlu olursunuz. Kimse bir filmi ikinci kez izlerken keyif almaz.

2- Telefon Konuşmaları

İlişkinin Bittiğini Gösteren 5 İşaret!

Telefon konuşmaları artık kısa tutuluyor, aşktan ziyade iş gibi konuşulmaya başlanıyorsa kısa zamanda ben artık yapamıyorum ayağımı sehpaya çarptım gibi mesajlara hazırlıklı olun. Çünkü kimse konuşmaktan zevk almadığı biriyle sevgililiğini devam ettirmez. Zamanla daha da kısalmaya başlayan konuşma kadının veya erkeğin başka alanlara daha fazla zaman ayırmaya başlamasıyla son bulacaktır.

3- Yalan

İlişkinin Bittiğini Gösteren 5 İşaret!

İnsanlar karşısındaki kişiyi kırmamak adına bir kaç ufak yalan söyleyebilir, konumuz o yalanlar değil konumuz büyük yalanların zamanla ortaya çıkması. Size melekmiş gibi gösterir kendini ama zamanla anlattığı hikayelerin uyuşmadığını fark edersiniz. Melek figürü yavaş yavaş değişim ve evre haline girer. Ama siz yine o kişiye bunu yakıştıramaz ve manipüle etmeye çalışırsınız. İşte en fazla acı veren ayrılık safhalarından bir tanesi, bu duruma genel verilen ad toz pembe bakmaktır. O kişinin yalanlarını kusurlarını ya da uyumsuzluğunuzu görmemek anlamına gelir. Bu tür yalan içeriği yakaladığınızda sizin ayrılmanızın önemi büyüktür. Ne kadar ne alaka denilse de ayrılan taraf siz olursanız sadece sizin değil, karşınızdaki insanında aklında sürekli soru işaretleri dolanacaktır. Acaba hangi yalanımı öğrendi? Başka erkek veya kadınla konuştuğumu mu öğrendi? tarzında dolaşan soru işaretleri sizle konuşmak istemesiyle son bulacaktır. Konuşma isteğini kabul etmemek ve sonradan kabul edip bana neden yalan söyledin tarzında soru cümleleri karşınızdaki insanı daha fazla köşeye sıkıştıracak, öğrenemediğiniz yalanları da öğreneceksiniz. Ne işe yarar bu durum; Karşınızdaki insanın gerçek yüzünü görmek ayrılık acısı en aza indiren olgudur. Zamanla neden bitti soru yerini, ben bu insanla bu kadar süre nasıl beraber oldum sorusu yer değiştirecektir.

4- Arkası Dolu Olmayan Sözler

İlişkinin Bittiğini Gösteren 5 İşaret!

Senin için ölürüm, sensiz yaşayamam tarzındaki sözler boş ilişkilerde olan Maymun İştahlı insan sözleridir. Genelde bu sözleri söyleyen karşı cins ilk pes eden taraf olur, ayrılığı çok çabuk atlatıp yeni limanlara yelken açacaktır. Eğer bu sözleri çok fazla işitiyorsanız veya duyuyorsanız ilişkiniz %75 oranında bitmeye mahkumdur.

İlişkinin Bittiğini Gösteren 5 İşaret!

Bu sözlerin gerçek olmadığını, kimsenin kimse için ölmediğini veya karşınızdakinin sizsiz krallar gibi yaşayacağını yakın zamanda görürsünüz. Eğer bu tarz boş sözler sarf eden bir eşiniz varsa ayrılmanız en mantıklı karar olacaktır.

5- Çok Fazla Sıklaşan Uyumsuzluk Kavgaları

İlişkinin Bittiğini Gösteren 5 İşaret!

İnsanlar kendi benliğini yaşadığı ortamdakilerden kısa süre gizleyebilir ama zamanla bu benlik ortaya çıkacak ve çok fazla kavgaya sebep olacaktır. Eğer eskisinden daha sık kavga etmeye başlamışsanız ya da artık hiç kavga etmiyorsanız. Ya tahammülsüzlük başlamıştır ya da bıkkınlık gelmiştir. Çünkü iki insanın hayatını birleştirmesi dünyadaki en zor şeylerden bir tanesidir. Sizin için sorun teşkil etmeyen durumlar karşı taraf için kavga sebebi olabilir veyahut sizin sorun ettiğiniz şeyleri karşı taraf önemsemeyecektir. Bu bir uyumsuzluk göstergesidir sizin ilişkinizde bu tanıma bire bir ya da benzer şekillerde uyuyor ise birbirinizi yormadan anlaşarak ayrılmak en doğrusu olacaktır.

İlişkinin Bittiğini Gösteren 5 İşaret!

Ayrılık çok fazla abartılacak bir duygu yoğunlaşması değildir. Anlaşamadığınız veya sizi üzen insanlardan ayrılmak ne sizi kötü nede karşı tarafı iyi yapar. Eğer anlaşamadığınız, üzüldüğünüz, umursanmadığınız halde ayrılmazsanız. Anlaşabildiğiniz, üzülmediğiniz, umursandığınız bir ilişkiden mahrum kalırsınız. Her önünüze gelen sevgiliye hayatınız aşkı muamelesi yapmayın, size yakın davranan her insana da aşık olmayın. Siz mutlu değilseniz yaşadığınız her ilişki ya da her yaşam boştur.

İlişkinin Bittiğini Gösteren 5 İşaret!
16
10
Görüşünü yaz
16Kız Görüşü
10Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

 • birbukre
  Sellam,

  Çok haklısınız Slash bey fakat her kavga ilişkiyi bitirmez. Aksine ilişki bitmesin diye çıkar bazı kavgalar.

  Emeğine sağlık 🧚‍♀️
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Erkek Görüşü

 • Lapadula
  Tespitler yerinde bir ekleme de gereksiz kıskançlıklar. Bitirmeye bahanedir.
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

159
 • SafaBerkayKolaçan
  İlişkinin. Başlarında çok dip dibe gezmemek lazım bir süreden sonra sıkar insanlar kendine ait özgürlüğü hemen vermemeli telefon konuşmaları kısa tutuluyorsa zaten hatadır birde yalan olmamalı birde boş sözler olmamalı Türk sinemasından kalma senin için ölürüm yaşayamam gibi eğer eskisinden sık kavga ediliyorsa sıkılmışlardır uyumsuzlaşmışlardır her önünüze gelen insana da hayatınız aşkı Muammelesi yapmayın ilişki sevgi saygı ve mesafe belirgin olmalı
 • experienced16
  .

  Bitti ise bitmiştir.

  Ayrıntılara gerek yok.

  .
 • Kariyap
  Bir hafta önce arkadaşım sevgilisinden ayrılmış özlüyormuş dayanamıyormuş millet evine ekmek götüremediği için ağlar bizimki sümüklü çocuğa ağlar
 • Birkitapvar
  Herkes sanki dünyası yıkılmış gibi hallere giriyor tek ayrılan onlarmış gibi hepimiz az zamana bıraksak bütün sorun çözülecek.
 • Sniperwon
  Hepsininde sonu genelde ayrılık oluyor haklı doğru bir bence olmuş emeğine sağlık
 • Walter_W
  Zaten bensiz eğleniyorsa sevgilim yolu gönlü açık olsun uğraşmam
 • ufakpembehayaller
  Kötü durumlar ama çocuksu durumlar biri biter diğeri başlar bu hep böyledir
 • İsskontion
  Şu 4 numara sensiz yaşayamam cümlesi tam cinnetlik ben kimim ki bensiz yaşayamayacaksın 😬
 • Beyaz_Kartal
  Bunlar bile bariz ortadayken aldatılan aldatanı affetmeye çalışıyor yazık.
 • SmoviKings
  Yalan ile ayrılmak ve yalandan dolayı ayrılmak en kötülerinden doğru bu.
 • mezafeze0
  Şu sana ölürüm biterim laflarına inanda ne biliyim artık 😅
 • Ms26Ms
  Emeğinize sağlık güzel bir bence olmuş👒
 • LacivertGandalf
  Tespitler süper
 • Güll1234
  Güzel bir bence olmuş eline sağlık 🌺
 • kahveligünler_
  Hepsi doğru👍🏻
 • Deepword
  Şu sıralar manita işleriyle uğraşacak vaktim yok
 • milkswy
  Bunu beğendim ellerine sağlık güzel olmuş
 • Gizli Üye
  Mutlu değilsem bitiririm önemsemem
 • Gizli Üye
  Düşe kalka zamanla öğrene öğrene acele etmeyin
 • Gizli Üye
  Eline sağlık
 • Gizli Üye
  Teşekkürler🌼
 • Gizli Üye
  Eline sağlık 👏
 • Gizli Üye
  Güzel işaretler ama nafile yarın yine görürüm KS de kasiyer bana baktı seviyor mu sorularını
 • Gizli Üye
  5 numara ex 🤣
YÜKLENİYOR...