Akrep Kadınına En Uygun Burçlar

faoidfaoi

Sıralama karışıktır.

1.Oğlak Erkeği

Akrep & Oğlak
Akrep & Oğlak

Bir ortamda birbirlerinin çekim alanına girmeleri çok kolaydır. Akrep kadınından, balık ve kova'dan sonra en çok oğlak erkekleri etkilenir fakat zor bir erkektir. Akrep kadınını çileden çıkartır. Eleştirileri, dik kafalılığı, abartı korumacılığı ve paraya yönelik yaptığı gereksiz hesap kitaplar ile akrebin çılgın ve duygusal yanına hitap edemez. Kendisi de akrep kadınına çoğunlukla deli gözüyle bakacaktır.

Koç erkeği

Akrep & Koç
Akrep & Koç

Bu ilişkiye puanım sıfır. Bu çift nasıl olmuş da evlenmişler ilginç ama koç erkeği akrep kadınına sadece bir anlamda iyi gelebilir ve muhteşem uyum sağlayabilirler. Xperim yetmiyor, bunu geçelim. Onun dışında uyum sıfırdır. Koç erkeği çok fevri ve manyaktır, akrep kadınını delirtir. Akrep kadını zaten delirmeye yer arar, koç ile bir araya geldiğinde ortaya heyecanlı fakat olmasa daha iyi türünden bir ilişki çıkacaktır.

Aslan erkeği

Aslan & Akrep
Aslan & Akrep

Bu ilişkiye de puanım sıfır. Bu ilişkiden geriye mız mız bir aslan erkeği kalır. İlişkilerinin ardından söylenmek aslanın egosuna ters gelir fakat akrep kadının gösterdiği sevgi, tutku, duygusal gel gitler, ve ruh halleri aslan erkeğinin alışık olduğu durumlar değildir, bünyesine terstir. Akrep kadını toparlanır yeni bir ilişkiye başlar. Aslan halen olup biteni sindirmekle meşguldür. Birlikteliklerini düz çizgilerde yaşayan bu burç erkeği ilişki bittikten uzun bir süre ne olduğunu anlamayacak ve kendine gelemeyecektir o yüzden aslan erkeklerinin akrep kadınlarından uzak durmaları yararlarına.

İkizler erkeği

Akrep & İkizler
Akrep & İkizler

Bu ilişkiye puanım 7. Balık, terazi ve boğa erkeğinden sonra akrep kadınına en iyi uyum sağlayan burç erkeği ikizlerdir. Bu çift birbirini tamamlar, her ne kadar hava ve su çok ayrı yorumlansa da bu ilişki yüksek ihtimalle birbirini iyi anlayan iyi bir çift ilişkisi olacaktır.

Yengeç erkeği

Buraya uygun bir çift bile bulamadım gerisini siz düşünün. Akrep kadını güçlüdür ne olursa olsun kalkar yoluna devam eder. En ağlak ve bitik hali bile yanıltıcıdır o sadece duygusunu boşaltır ve yeni bir güne başlar. Oysa yengeç erkeği...mız mızlığı asla bitmez. Akrep asil duruşundan kolay kolay taviz vermese de gerektiğinde gözü inanılmaz karadır. Gerektiği durumları ayırt etme konusunda ise ustadır. Yengeç ise korkaktır. Güzel bakışlı ve seksi bu kadının dikkatini yengeç erkeği kırk takla atsa bile çekemeyecektir. Yengeç erkeği astrolojinin en mıy mıy erkeğidir, akrep kadınını arkadaş olarak bile yakışmaz diyebiliriz.

Balık erkeği

Akrep & Balık
Akrep & Balık

Geldik 10 puanlı ilişkimize. Bu ilişkiyi tarif etmeye kelimeler yetmez. Bu çiftin birbirini anlama gücü, aralarındaki aşk ve tutku, dünyaya bakışlarındaki benzerlikler ve zıtlıkların uyumu karşısında aşk'ın kendisi sönük kalır diyebiliriz.

Terazi erkeği

Akrep & Terazi
Akrep & Terazi

Terazi erkeği akrep kadını için on numara ideal bir erkektir. Terazi erkeğinin aradığı zariflik, güzellik ve güç adepte fazlasıyla mevcuttur ki terazi erkeği genellikle nerde akrep var ona vurulur fakat akrep kadının heyecan isteyen yanını tatmin edemez. Çok fazla övgüye boğacak kendini akrep karşısında ikinci plana atacak ve zaman zaman ilişkiyi akrep için sıkıcı bir hale bürüyecektir.

Kova erkeği

Akrep & Kova
Akrep & Kova

Kova erkeği akrep kadının gel gitlerini, duygusal halini, fevri çıkışlarını... en iyi idare edebilen burç erkeğidir. Kova erkeği ve akrep kadını ilişkisinin uzun sürme ihtimali fazla yoktur fakat aralarında tutkulu ve uyumlu bir ilişki yaşanır.

Boğa erkeği

Akrep & Boğa
Akrep & Boğa

Bu çiftin aralarındaki çekime puanım 10 ilişkiye sıfır.

Akrep erkeği

Akrep & Akrep
Akrep & Akrep

Bu ilişkinin arkadaşlığına puanım 10. İlişkiye ise 2. Birbirini arkadaş olarak inanılmaz iyi anlayan çifttir. Akrep erkeğinin kafa yapısı ve zekası başka burç erkeğinde yoktur. Akrep kadını bu burç erkeğiyle eğlendiği kadar diğer burç erkekleriyle eğlenemez. İlişki yaşamasalar da olur.

Akrep Kadınına En Uygun Burçlar
5
4
Görüşünü yaz
Kapat

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Gizli Üye
  Bi tandığım balık erkeği , eski eşim akrepti beni hiç takdir etmezdi hep onun dediği oluyordu sıkılmıştım hep onun dediğinin olmasından ve boşadım demişti. Tamamen soğumuştu. Uyumlu olduklarını sanmıyorum o yüzden. Akrep kadınına ikizler erkeği lazım. Boş konuşan tıs tıs sevimsizce sırıtan ikizler erkeği, soğuk buz gibi olan akrep kadınıyla olunca, akrep o ikizleri ikiye böler parmağında oynatır sonra da ayağıyla çiğner kenara atar. İkizler de yoluna devam eder tabi ağlamaz. Ama ikizler erkeğine akrep kadını lazım. Akrep ikizlerle iyi dalga geçer oynar
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Erkek Görüşü

 • Gizli Üye
  Akrep kadınını hem fiziksel hem de ruhsal açıdan tatmin edecek bir burç varsa o da sadece boğa erkeğidir. Yüksek libido, sadakat, yakıcı tutku ve güçlü duruş gibi özellikleri bu burçta bulur sadece ki akrep kadınının baktığı özellikler de bunlardır.
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

34
 • RubbieRolePlayy
  Akrep-akrep idealdir aslında ama dengeyi bulabilirlerse.
 • Cheerlock
  Yay nerede? yoksa yay için yazacağın kelimelere mi yazık😃
  • racaFíona

   Unutmuşum onu =//

  • Cheerlock

   @racaFíona onu da ben istiyorum bilgin var mı yay ile uyum konusunda?

 • nsnsmsnsmssm
  Katılmıyorum akrep kadınıni baştan çıkaran burçlar ya balık ya da ikizler boğa iyi akşamlar
  • faoidfaoi

   Balık ikizler ve boğa ya yüksek puan verdim?

 • _Princesss
  1. O kadar dogruki
 • KhloeWalker
  Bence akrep akrep de güzel olur
 • Ben Kova burcuyum ama hiç burca göre ilişki yapmam
 • Filizzz____
  Bence akrep balık ikilisi
YÜKLENİYOR...