Sadakat Konusunda Kadınların Erkeklerde Yanlış Anladıkları Nokta!

Her insan ayrı bir dünya gibi iken kadın ve erklerin farklı düşünmemeleri mümkünsüz olup elbette farklı düşüneceklerdir. Sadakati kadınlar bile kendi aralarında farklı farklı yorumlarken "erkekler takım tutarken gösterdiği sadakati neden eşlerine göstermiyor" şeklinde düşünenler olduğu gibi bırak sadakati "kocam hem sever hem döver" şeklinde bile düşünenler var.

Sadakat

Sadık
Sadık

Aşık Veysel'e göre kara toprakken yirmi yaşındaki yeğenime göre hala tanışmamış olmasına rağmen, ileride eşi olacak kadına bağlı kalabilmektir sadakat! Doksan yaşındaki dedem hastanede tedavi görürken ise "hanım nerede, kaybolur o şimdi buralarda" diyerek babaannem için kaygılanmasıdır. Peki ya bana göre sadakat nedir bilir misin dostum? Bana güvenen birine yanlış yapabilecek gücüm varken, yanlış yapmamaktır.

Karakter

karakteristik
karakteristik

Sadakat kişiye ve karakterine göre değiştiği gibi eğitime çevreye göre de değişir. Hatta beslenmeye göre bile değişiyor sadakat, domuz eti yiyenlerle yemeyenler bir olmuyor. Eşini kıskanmayan tek canlı olan domuzun etini yiyenler o konularda aşırı rahatlar.

Dinine Göre...

din ve sadakat
din ve sadakat

Domuz eti yiyenler bırak sadakati eş değiştirme gibi sapıklıkların ortaya çıkmasına sebep olan sağlıksız düşünenlerdir ve şeytanın uşakları olmuşlardır. Birde tuttuğu takıma sadık ama eşine sadık olmayı başaramayanlar saçmalığı var ki evlere şenlik, tam bir rezalet...

Şampiyonluğa Göre...

şampiyon
şampiyon

Hatun diyor ki "tuttuğu takıma sadık ama eşine sadık değil" Erkekte takıma sadığım eşime de sadığım diyor ama arada bir hani her şey eşit olur, ve hem kendi takımını tutarsın hem de şampiyonluğu kazanmak için diğer şampiyonluk adayının kaybetmesi için rakiplerini desteklersin ya? Her hafta değişiyor diyor utanmadan. Yani evdeki asıl tuttuğu takım diğerleri her hafta değişir. Birde böylesi var.

Sonuç

sonuç
sonuç

Kim ne derse desin doğrular bellidir. Abdestinden şüphesi olmayan namazından emin olur, yoksa abdestsiz sofuya namaz dayanmaz bunu da herkes anlamaz.

Sadakat Konusunda Kadınların Erkeklerde Yanlış Anladıkları Nokta!
3
2
Görüşünü yaz

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • serkan82
  ÇOOOOOK SAÇMA BAKIŞ AÇISI: Hatta beslenmeye göre bile değişiyor sadakat, domuz eti yiyenlerle yemeyenler bir olmuyor. Eşini kıskanmayan tek canlı olan domuzun etini yiyenler o konularda aşırı rahatlar.
  bu ülkede domuz eti yemeyen oruç tutan namaz kılan ama çocuğa bile tecavüz eden hırsız katil dolu. Sadakat 300,000 bin yıldır tartışılan bir konu bu tamamen insanın çok eşil olması ve üreme isteği ile ilgili olması bu konuda bizi engelleyen tek şey vicdan duygusunu harekete geçirebilmek. İçgüdülerini kontrol edebilmek için ahlak vicdan sevgi saygı vb kavramların nasıl sende yer taşıdığı saygılar.
  Görüş hala geçerli mi?
  • Bu ülkede kimin domuz domuz eti yediği belli mi sence? Kendin kesip yiyorsan o zaman bellidir ama domuz eti ve türevlerini bir şekilde yediyorlar. ;)

  • serkan82

   yiyen yesin benim açımdan hiç sakıncası yok. İnsanlığını domuz eti yemiş yememiş ile ölçmem :)

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

31
 • syrnlal
  çok düşünülmüş bir yazı hele ki fikrini ispatta kullandığın argümanların bilimselliği takdiri hak ediyor...
 • Redheart1234
  Artik herkes aldatiyor kadinlarda basladi yeni nesilde hele daha yakisikli paralu birini gormesin
 • Burçinb09
  Erkek dediğin aldatır diye bir zihniyet YANLIŞ
 • Gizli Üye
  Erkek adam asla aldatmaz cinsiyetini seçemessim ama adam olmak senin elinde erkek adam asla aldatmaz
YÜKLENİYOR...