Tam Sana Göre Birini Bulabileceğin Bir Flört Uygulamasında Olması Gereken 6 Özellik

OkCupid

İstediği gibi ilişkiyi bir türlü bulamayanlar, “sevgili nasıl bulunur?” diye düşünmekten uykuları kaçanlar, “bu dünyada tam bana göre biri gerçekten var mı?” diye düşünmeye başlayanlara iyi haber: Tam size göre birini bulabileceğiniz bir flört uygulaması var! 💘

Tam sana göre birini bulabileceğin bir flört uygulamasında olması gereken özellikleri saydık. “OkCupid’in farkı ne?” diyorsan hemen okumaya başla!

Yorumlarınla ve like’larınla anlamlı ilişkilere hazır diğer KScanlar’a katılmayı da unutma! 😉

1. Fotoğraftan birini tanımak, nasıl bir insan olduğunu anlamak zor olabiliyor! Karşındakinin ne beklediğini baştan bilmene olanak sunmalı.

Tam Sana Göre Birini Bulabileceğin Bir Flört Uygulamasında Olması Gereken 6 Özellik

Doğru soruları sormak, karşındakinin görüşlerini öğrenebilmek için fotoğraftan çok daha önemli. OkCupid’de “bir sonraki ilişkisinin uzun, evliliğe yönelik bir ilişki olmasını” bekleyenleri ya da “sadece yeni arkadaşlar edinmek” için orada olanları görebilirsin. 👌

2. “Acaba karşımdaki ailesine ne kadar bağlı, çocuk sahibi olmak istiyor mu, korku filmlerini seviyor mu?” diye düşünme devrini geride bıraktırmalı.

Tam Sana Göre Birini Bulabileceğin Bir Flört Uygulamasında Olması Gereken 6 Özellik

OkCupid üzerindeki binlerce soru ile karşındakinin gerçekte kim olduğunu daha iyi anlayabilirsin. 💥

3. “Benden uzak olsun” dediğin tarzda kişilerle tanışmaktan sıkıldın mı? Tam sana göre kişileri karşına çıkarmalı.

Tam Sana Göre Birini Bulabileceğin Bir Flört Uygulamasında Olması Gereken 6 Özellik

“Gecenin köründe yatıp öğleden sonra kalkan, kalan zamanını televizyon karşısında geçiren biriyle olmaz.” diyorsan ya da “Ne gece yatmayı ne erken kalkmayı severim, benimle aynı hayat ritmini paylaşacak birisi hayatıma girmeli.” diyorsan “tam bana göre” diyebileceğin kişiyi OkCupid’de sen seçebilirsin! 💃🕺

4. “Hayatı seven, zamanını yeni deneyimler yaşamak, dağda kırda gezmek için ayıran biriyle mutlu sonlu hikayem olsun.” diyorsan buna imkan tanımalı.

Tam Sana Göre Birini Bulabileceğin Bir Flört Uygulamasında Olması Gereken 6 Özellik

OkCupid’de tüm bunları seçebilirsin. Eğer hırslı ve başarı odaklı birisini arıyorsan ve sorulara bu şekilde cevap verirsen, OkCupid algoritması tam sana göre birini seçecektir! 😍

5. Spor yapıyor mu, sigara içiyor mu, vegan mı yoksa etsiz yemek olmadan doyulmaz mı diyor? Aklını kurcalayan sorulara cevap bulmanı kolaylaştırmalı.

Tam Sana Göre Birini Bulabileceğin Bir Flört Uygulamasında Olması Gereken 6 Özellik

Binlerce farklı soru ile karşındakini tanıman için OkCupid eşsiz bir ortam sunuyor. 🤞

6. Fotoğrafına bakıp “selam” yazan, yüzeysel “günün nasıl geçti?” sohbetlerinden çok daha derin sohbetlere kapı açmalı.

Tam Sana Göre Birini Bulabileceğin Bir Flört Uygulamasında Olması Gereken 6 Özellik

Doğru kişiyi bulmak için mükemmel formül yok ama mükemmel algoritma var. ✅

OkCupid’de tüm bu soruları sormak, hayat tarzına göre biriyle eşleşmek, mesajlaşmak, tanışmak, hepsi ücretsiz! Tam sana göre biri OkCupid’de!

İşte OkCupid’de hem kendini hem karşındakini daha iyi tanıyabileceğin 1000’lerce sorudan birkaçı:

💗Verdiğin sözleri ne sıklıkla tutarsın?
💗Plaja mı yoksa dağlara tatile mi gitmeyi tercih edersin?
💗Zeka tahrik edici midir?
💗Partnerinin güzel kokması senin için ne kadar önemli?
💗Politika hakkında konuşmaktan hoşlanır mısın?
💗Sokak hayvanlarına yardım etmek için daha fazla hizmet olması gerektiğini düşünüyor musun?
💗İlişkide kıskançlık sağlıklı mıdır?
💗Bizzat hiç tanışmadığın birine "Seni seviyorum" der miydin?

Şimdi sıkı dur! Danla Biliç OkCupid sorularını yanıtlıyor:

Hemen OkCupid indir, profilini oluştur, soruları cevapla, seninle ortak zevklere sahip kişilerle eşleş ve konuşmaya başla!

Görüşünü bekliyoruz.

Tam Sana Göre Birini Bulabileceğin Bir Flört Uygulamasında Olması Gereken 6 Özellik
203
147
Görüşünü yaz

En İyi Erkek Görüşü

 • Şu an ki genel duruma bakılırsa sanal ortamlardan tanışıp evlenen bir çok kişi var. Hatta Kizlarsoruyor da bile tanıdığım birkaç çift var. Sanal ortamda tanışan insanların çoğu sizinde bu 6 maddede belirttiğiniz şeylerden muzdarip. Gerçekten her seferinde farklı kişilere aynı şeyleri anlatmak sıkıcı oluyor. Sanal ilişkilere normalde pek sıcak bakan biri değilimdir. Güven meselesi var. Acaba ne kadar doğru konuşuyor? Amacı ne? Hayatında başka birileri var mı? Gibi bir-çok soru kafamın etini yiyor. Ama artık sanal ortamda tanışıp evlenmek baya normallesti. Eskisi kadar karşı değilim. Aynı şehirde olduktan sonra sanal sadece gerçek hayatta arkadaşlar bu çiftleri tanıştırır ya aracı olarak hah işte sanalda bu görevi üstleniyor aslında. Bir nevi bizim arkadaşımız. Uygulama gerçekten bu özellikleriyle harika olmuş. Denesem mi denemesem mi tereddütte kaldım 😅
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Kız Görüşü

 • Artık herkes sanal alemden tanışıp evleniyor :) Bence bu sorular gayet güzel olmuş, en azından karşındaki insanın neyi sevip, sevmediğini anlayabilirsin. Deneyelim bakalım :))
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

146202
 • IAmarPresterAen
  Enteresan bir uygulama gibi
 • İhtiyacım yok fakat videoyu izleyeceğim...
 • UralGül
  1-Bir kere kadın erkek ayrımı olmamalı madem eşitiz ozaman onlarada ücretli üyelik olmalı yahut erkeklere de bedava olmalı.
  2-İnsanların birbirine denk olup olmadığı ancak karekterleri ile belli olur. Sosyal statü heran herkes için değişebilir. Zengin iflas edebilir, gariban zengin olabilir. Kişilerin hayata bakış açıları önemlidir.
  3-Biz millet olarak duygusal bir milletiz yolda ağlayan birini görsek bizimde gözümüz yaşarır. Kadın erkek ayırmadan söylüyorum bunu bizler birinin yanında güvende olunca ağlayabiliyoruz ve yanında ağlabildiğimiz kişiyi de doğru kişi zannediyoruz. İnsan herkesle ağlayabilir ancak herkesle gülemez. Gülmek eylemi zeka ile alakalıdır. Yapılan ince bir espiriyi yakalayabilmek zeka gerektirir. Bir kızla tanıştığımda sinemaya gidince muhakkak komedi filmine giderim ki aynı şeylere gülebiliyormuyuz görmek isterim. Karşı cinsin denk olup olmadığını açıklığa kavuşturacak bir metodu olmalı bence.
  4-Günümüzde sanal ile real 'ın hiç bir farkı kalmadı, çünkü insanlar her şartta ve her heryerde yalan konuşabiliyor. Bu sebeble sitede sorulan sorulara da asılsız, gerçeği yansıtmayan cevaplar verebilirler. Nasıl yaparlar bilemem üzerinde düşünmeye ihtiyaç var, ancak verilen cevapların doğru olup olmadığının sağlamasını yapmalı bence.
  5-Dünya çapında bir uygulamaysa bu kesinlikle çevirisini profesyoneller yapmalı.
  6-Kullanıcılarının şahsi bilgilerini izinsiz paylaşmamalı
 • aslıx21
  “Gecenin köründe yatıp öğleden sonra kalkan, kalan zamanını televizyon karşısında geçiren biriyle olmaz.” diyorsan ya da “Ne gece yatmayı ne erken kalkmayı severim, benimle aynı hayat ritmini paylaşacak birisi hayatıma girmeli.” diyorsan “tam bana göre” diyebileceğin kişiyi OkCupid’de sen seçebilirsin! 💃🕺
 • SinirliBiber
  Flört uygulamalarında karşınıza çıkacak 4 kadın tipini açıklıyorum:
  1- Çok çirkin olup belki sanalda birine yapışırım diyenler.
  2- Ücretli çalışan hatunlar.
  3- Kadınımsı erkekler.
  4- Zengin avcısı kızlar.
  Flört uygulamalarında karşınıza çıkacak 2 erkek tipini açıklıyorum:
  1- Evli olup kaçamak yapmayı deneyenler.
  2- One night stand ilişki arayan kurtlar.

  Başka bir şey bulursanız haber verin. :):
 • Jallet
  “Benden uzak olsun” dediğin tarzda kişilerle tanışmaktan nefret ediyorum, boşa zaman kaybı olarak görüyorum. Binlerce soru olduğunu ve bunun sayesinde direk tanıyabildiğimizi gördüm. Bu çok güzel. Yakında deneyeceğim.
 • Alphonse55
  Bana göre birini bulabilmem için önce aramayı bırakmam gerek çünkü benim gibi biri bunu aramaz bekler :) Yani diyeceğim nokta şu ki bu tarz uygulamalar benlik değil.
  Ama flört arayan insanlar için gayet normal bir şey olabilir bu. Kullananlara şimdiden bol şanslar :)
 • Blackman77
  OkCupid kullanıyorum fakat benim için yeterli degil. 1000soru cevaplamama karsilik sadece 10 tane soru cevaplayan kisiler %95 olası eşleşme diye bana gösteriliyor.
  • Blackman77

   57 tane kişi beni begenmiš. Premium almak istediğimde 359tl aylík ücret isteniyor. Daha az begeni aldıysanız ücreti az daha duşük. Daha fazla begeni aldıysanız ücret daha mı yuksek oluyor emin değilim.

 • Sanaldaki tanışmalar çoğu zaman gerçekçi olmuyor. Sosyal hayata da geçilse... O yüzden hiç benlik değil. Sosyal hayatta tanımak ve o şekilde ilerlemek en güzeli.
 • Oskar_38
  İlla ki flört mü olması lazım. İnsanın başkaları ile konuşamadığı konuları konuşabileceği güven veren bir arkadaşının olması neden mümkün değil ki?
 • robustgürbüz
  Memleketinden adam bulamamış ta başka şehire mi çıkmış? Bana aslını bilmem lâzım, aslı temiz olanın neslide temiz olur.
 • Neveragain6
  Yani pek bir arayış içinde olmadığımdan gerek duymuyorum fakat olanlar için güzel taktik olmuş.
 • AlperTan
  cinsellik ve durustluk ile ilgilide soru olmalı. cunku en cok aldatmalar ve bıten evlılıkle bu yuzden oluyor
 • 35Yas
  Emeklerinize sağlık ama kızlar genelde olgun ağır ve önem gösteren değer verildiğini hissettiren erkekleri tercih eder uygulamaları değil.
 • Nurcin3
  Arkadaşlar size bir tavsiye;
  Netten tanıştığınız kişilerin %99una güvenmeyin.
  Öneri bu kadardı
  Teşekkürler
 • fridanınçiçekleri
  Bence sorular olması işi cv boyutuna taşıyor tanışırken sorup öğrenmek ayrı bir sey, soru sorsan profilimde yazıyor falan mı denilecek dhdjdkdm
 • Flört uygulamalarına çok sıcak bakmam ya çok cahil ve gericiyim sanırım ya da modernmiyim bilmiyorum ben iyi değilim arkadaşlar
 • benfavor
  Buradan bir flört bulabilsem bu bana yeter kafa yapımın uyduğu güzel kadını bulduğum anda daha ileri ciddi adımlar atarım
 • Dilekde
  Doğru soruları sormak, karşındakinin görüşlerini öğrenebilmek için fotoğraftan çok daha önemli.
 • Melankolikpoll
  Flört bulmak için olan uygulamaların boş olduğunu düşünüyorum..
 • xatakanx02
  Böyle uygulamaları mantıksız buluyorum ama yokluğu tavan yapmış insanlar için mantıklı 😂
 • persfektif34
  İhtiyacı olanlar icin güzel bir uygulama olabilir sanalda arayış dogrumu? Farklı bir konu
 • mranonim123
  pandemi döneminde bakılınabilir bir uygulama gibi...
 • D4VİD
  flörtü bırakalı yıllar oldu ama bana önerin bakalım
 • Wlsya
  Arkadaş edinmek isteyenler için güzel uygulama gibi, teşekkürler
 • Eternal_Creed
  Devir sanal arkadaşlık devri oldu sanırım. Gençler için iyi bir uygulamaya benziyor.
 • bensherlock
  Sanaldan insanları tanımayı tercih etmem ama güzel uygulamaya benziyor.
 • BekirD
  Uygula ne kadarmış
  Aylık günlük haftalık ücretleri neymiş
  Yok beleş olsaydı
  Ağaya beleş yaşarlardı
 • Dumanemre
  Ben aramıyorum akışına bıraktım bulursa o beni bulur
 • Eliffffff18
  Sanaldan kendime göre birini bulmam için uygulamada değil kişinin kendisinde 6 özellik ararım.
 • Tosurdak
  Uygulama full ingilizce kardeş zorlanıyorum ben cahil olarak.
 • 06romeo
  Heyecan verici bir uygulamaya benziyor. Ben cesaret edemem 🙈🌸😎🔥
 • Ücretsiz olması arkadaşlık uygulamasında aradığım özellik:) Chat yapabilirsem de harika olur.
 • emrah_k
  Soru görüşleri öğrenme bir nevi bilemden tanıyorsun bence en iyisi bu uygulama
 • Bizim kadınlar yaşamayı ve aşk yapmayı bilmezler o yüzden değişen bir şey olmaz.
 • M-B-B
  Bu site de tek gecelik kaçamak arayanların sitesi mi yoksa düzgün bir yer mi?
 • psicoach
  Eşcindeller ve biseksler kullanıyor genelde bu siteleri
 • restinerest
  Gerek duymuyorum.. Standart sosyal platformlar yetiyor
 • bedava üyelik olsun isteyen istediğine istediği kadar yazsın istediğin kadar foto yükleyebilmek yeterli bence
 • Bu tarz uygulamalar benlik değil. Kendime flört aramıyorum.
 • Coollife01
  Bir burası kaldı denemek lazım. Bakalım ne kadar iyi
 • raving
  Sevgili nasıl bulunur diye hiç düşünmedim, acaba bende mi bir sorun var
 • YinemiAylinn
  Uygulamayı hemen kızlarıma önerdim, çünkü sevgilileri yok en iyi bffleri benim artık akdskf herkese koca buldurucam. Esra erol izlemedim ben boşuna yillarca.
 • brkaltn23
  Anonim olmalı. Sürekli her konuşmada engelleyen bir uygulama olmamalı. Kullanıcılarıni biraz özgür bırakmalı. Malum orda ateşli sohbetler dönecek. Bu yüzden zırt pırt hesap kapatmamalı.
 • biradetmehmet
  ben kullanmam ihtiyac kalmadı buldum bulacagımı şükür
 • sebnemkilic0
  Benim gibi ne flörtü ne sevgilisi olmayan arkadaşlar beğenin de sayımızı bilelim 😊
 • kisiselyazan
  Tam bana göre birini buldurması olması gereken özellik.
 • Olması gereken özellik şu ki sadece kaslı erkeklerin olduğu bir uygulama olsa yeter bana
 • Revesma
  Uzaktan söylenenlerle tanımak zor. Yüz yüze , göz göze gelmek veya biraz zaman geçirmek gerek.
 • Valla denemek lazım bu uygulamayı ama gerçi ben burdan da umutlu değilim düzgün bir ilişki konusunda...
 • sdmrl16
  Uzak mesafe iliskinden hoşlanmıyorum yanındakine sahip. cikamiyorsun uzak iliski nedir... Birde sosyal medyada
 • CinarAlp
  Muhtemelen diğer uygulamalar gibi bunun da hiç bir faydası olmayacak. Aşk konusunda bahtsız bedeviyim 😒
 • Elestirmeniniz
  Öyle bir uygulamanın olmaması aradığım ilk ve son özellik. Flört uygulamasından partner edineceğime gururumla yalnız kalmayı tercih ederim.
 • GarraMamba
  Daha önce hiç bu tarz uygulamalara ihtiyacım olmadı şu an da yok ama kullanan kişiler açısından güzel bir yazı olmuş
 • SlaugHunter
  Erkeklerin %90 kadınların %10 olacağı sitelerde bir kadından cevap almayı umut edip duracağınız sitelerden biri maalesef ki
 • eynnam
  Uygulamalar iyi hoş ama hayal kırıklıları yaşatabiliyor
 • serkann3466
  Bende bulamıyorum onun için artık eşcinsellige adım attım
 • elyamali
  Ne flört ne sevgili hiç umrumda değil kendim kendime yeterim
 • doanylmz
  Açıkçası Android markette uygulama için pek hayırlı yorumlar yok
 • EvereseGökhan
  valla flört uygulamalarında takılmıyorum genelde kimin kiminle olduğu belli değil
 • Daha Fazla (288)
YÜKLENİYOR...