Sohbet 1 ay

Ben Sordum, Üyeler Yanıtladı. Terazi Kadınlarının Aşk Hayatını Ele Alıyoruz! ❤️

_Kardem_

Merhaba KizlarSoruyor'un tatlı üyeleri. ✨

Röportaj mı olsun, yoksa bir terazi kadını olarak sırf kendi fikirlerimi ve bildiklerimi mi aktarayım diye düşünürken ikisinin olması gerektiği hususunda karar kıldım.
Bilenler bilir, çok kararsız oluruz. 😀

Bu Bence'mde, tatlı mı tatlı terazi kadınları olarak bana eşlik eden üyelerimizin hepsine şimdiden teşekkürler. Bayılıyorum size. 😍

Aşk kadınları veya Aşk'a aşık kadınlar diye bahsedilir genelde terazi kadınlarından.
Bu doğru ama biraz eksik.
Çünkü aslında sırf bir erkeğe karşı duyulan aşk değil burada bahsedilen.
Teraziler her şeye sevgi dolu ve aşkla yaklaşırlar. İnsanlara, çocuklara, doğaya ve hayvanlara..
Aşk'ı bu kadar hayatının merkezine koyan kadınlar da mantık ne gezer diye düşünüyor olabilirsiniz ama öyle değil. Bir insan, duygusal olduğu kadar mantıklı da olabilir mi? Teraziler olabiliyor. Bu dengeyi kurmayı ve bunu eşit bir seviyede tutmayı başarabiliyorlar.

Şimdi söz hakkını terazi kadınlarıma veriyorum. Konumuz aşk olduğu için direkt oradan giriş yapıyoruz.

Aşkın hayatındaki yeri ve anlamı ne?

Ben Sordum, Üyeler Yanıtladı. Terazi Kadınlarının Aşk Hayatını Ele Alıyoruz! ❤️

@KürkMantoluHayri: Ya ben tam aşk kadınıyım. Bu duygunun çok özel olduğunu ve herkesin yaşaması gerektiğini düşünüyorum. Bendeki yeri çok özel. Bugüne dek aşk ilişkilerimde ne yaşamış olursam olayım iyi ki yaşadım diyorum. Çünkü acı da olsa tatlı da olsa bir şeyler yaşadım. Hiçbir şey yaşayamamaktan tabiri caizse aşkta bir ot olmaktan çok daha iyidir.

@Congruent: Bu duygunun hayatımdaki yerinin öyle çok iddialı bir yer olduğunu söyleyemem. Aynı şekilde insan hayatının merkezi bir duygusu olduğunu da söyleyemem. Lakin anlamının çok büyük olduğunu iddia edebilirim. Bu duyguyu derinden yaşamamış biri olduğum için ne söylesem havada kalır gibi geliyor. Bu yüzdendir ki, anlamını daha özel buluyorum. Bu duyguyu ancak yaşadıkça eşsizleştirebilirim diye düşünüyorum. Yaşamadan tarif edilen her bir duygu eksik, yarımdır.

@beyazorkidem: Biliyorsunuz ki, Terazi burcunun yönetici gezegeni Venüs!  Venüs astrolojide sevgi, güzellik, lüks ve güzel sanatları yönetir. Bir terazi kadını gerekirse aç yaşar, susuz yaşar ancak asla aşksız yaşayamaz. Aşka aşığım ama özgürlüğümü de hiçbir aşka değişmem. Hayatımın her devresinde aşkı yaşamak isterim, fakat bu sizi yanıltmasın monotonlaşmış bir ilişkiye de zerre tahammül edemem. Adrenalin tutkunuyum, ne yapayım? 

@Acid_Qeenn: İlk önce hayatın anlamıdır. Hayatın bir anlamı var sanmaktır. Bir süre sonra barındırdığı tezatlıklardan dolayı anlamını yitirmesi, hiçbir şey anlamlandıramamaktır.

Devam edelim..
Terazi kadınları yaşam doludur.
Neşeli, zarif ve naiftirler.
Çok feminen bir yapıları vardır.
Çok dişi ve kadınsı bir enerjileri vardır.
Bu yönlerinden dolayı bir ortamda dikkat çekebilirler. Eh hal bu olunca, insanlar bu tavırları farklı algılayabiliyorlar.
Yani mesela flörtöz olduklarını düşünebiliyorlar. 😀

Terazi kadınları denildiği gibi flörtözler mi sence?

Ben Sordum, Üyeler Yanıtladı. Terazi Kadınlarının Aşk Hayatını Ele Alıyoruz! ❤️

@KürkMantoluHayri: Evet flörtözüz. Aşk burcuyuz çünkü biz. Bir şeyler yaşayamamaktan korkarız. Flörtöz olmayı daldan dala atlamak olarak görmeyin ama. O çapkınlık oluyor. Ayran gönüllülük oluyor. Sadece bir şeyler hissediyorsak bırakmıyor sonuna kadar yaşıyoruz. 

@Congruent: Terazi kadınları için söylenilen en haksız yakıştırma olabilir bu. Çünkü ciddi manada sadakate önem veren kişilikte kadınlarız. Sevmeyi de çok severiz, sevilmeyi de. Bu durum sevgiyi farklı bedenlerde çoklaştırdığımızı, dengede tutamadığımızı göstermez. Ortada bir yanlış varsa bu yanlış terazi kadınının duyduğu aşkta değil, insan karakterinin ta kendisindedir. Mevzu terazi kadınını eleştirmekse çok yanlış yerden vuruyor insanlar.

@beyazorkidem: Ay burcu Aslan olan bir Terazi burcu hatunuyum. Uzun lafın kısası ilgi manyağıyım. Şimdi flörtöz değilim desem, koca bir yalan olur. Kendine güvenen ve cesur bir flört tarzım var.  Kırmızıyı sadece giyimde severim, çizgilerde değil. Flörtöz olabilirim, ama eğer bir ilişki içerisindeysem karşı taraf beni her anlamda mutlu etmeyi başarmışsa gayet de sadık yapıdayım. Sadakatimin boyutu tamamen karşımdaki erkeğe bağlı anlayacağınız, o beni elinde tutmayı kendine bağlamayı bilmiyorsa bende ona ömrümü veremem. 

@Acid_Qeenn: İnsanlara ve ilişkilere oldukça düşkün oldukları için flörtöz olabilirler. Eğer bir ilişkisi varsa, Terazi burcunu çok daha neşeli, keyifli ve hayata bağlı görebilirsiniz. Fakat ilişkisi yoksa onun için hayat oldukça sıkıcıdır. Birilerini sevmeli ve sevgiyi hayatında yaşamalıdır.

Malum flörtöz diye anılıyoruz.
Sence bir terazi kadını ilişkisinde sadakate ne kadar önem veriyor?

Ben Sordum, Üyeler Yanıtladı. Terazi Kadınlarının Aşk Hayatını Ele Alıyoruz! ❤️

@KürkMantoluHayri: Genelleme yapmak istemem ama benim için sadakat en önemli şeydir. Bu sadece aşk konusunda da değil hayatımın her alanında geçerli. Ne arkadaşlarıma ne hayatımdaki insana ne aileme ne de işime en ufak bir sadakatsizliğim olmaz. Aynısını onlardan da beklerim. Sadakatsizliğin olduğu bir ilişkide duramam. Çünkü güvenim kırılmıştır bir kere. Güven dediğimiz şey öyle onarılmıyor maalesef.

@Congruent: Bir önceki maddede de fazlasıyla vurgu yaptım sadakat kavramına. Çünkü bu iki sorunun cevabı da birbirine zincirleme bir şekilde bağlı. Aşk, içinde barındırdığı her bir duyguyu birbirine bağlar. Gerçek bir aşk, terazi kadınıyla bütünleşmiş ise sadakati sizi katiyen şüpheye düşürmemeli. Bizim aşka nasıl bir pencereden baktığımız, bu duyguya nasıl sahip çıktığımız aşikâr. Belli ki insanlar terazi kadınına yanlış bir pencereden bakıyor. Dolayısıyla görmek istediklerini görüyorlar, görüneni değil.

@beyazorkidem: Astrolojik açıdan bakıldığında Hava gruplarının aldatmak için geliştirdikleri bir fren sistemleri yoktur. Malumunuz hava duvardan geçer, her delikten girer, uçuşur gider! Kolay kolay aldatmaya yaklaşmam. Aldatmadan ilişkiye nokta koyabilir ve yeni bir aşka yelken açabilirim.

@Acid_Qeenn: Aşık olduğu kişiye sadıktır ve o kişi için her şeyini verebilir. Söz konusu aşk olduğunda kıskanç olur.

Peki hanımlar biz kıskanç mıyız? 😀

Ben Sordum, Üyeler Yanıtladı. Terazi Kadınlarının Aşk Hayatını Ele Alıyoruz! ❤️

@KürkMantoluHayri: Kıskancız evet ama abartılacak düzeyde değil. Mesela bazı kadınların görüşlerini görüyorum. Sevgililerin ne karşı cins arkadaşı olmasına izin veriyorlar ne de arkadaşlarıyla vakti geçirmelerine izin veriyorlar. Bu aşk değil hapishane resmen. Benim sevgilim benim huzur kaynağım olmalı. Ben de onun için huzur kaynağı olmalıyım. Saçma sapan gereksiz trip ve kıskançlıklarla onu yıpratmak istemem. Zaten o tarz ilişkiler çok psikopatça geliyor bana. Sevgilimi kısıtlamam bu yüzden. Aynısını da ondan beklerim ama. Kısıtlandığım bir ilişkide duramam zaten, bırakır giderim.

@Congruent: Ah, işte o can alıcı soru. Evet, belki biraz kıskanç olabiliriz. Tamam hadi itiraf ediyorum. Çok kıskanç olduğumuzu söyleyebilirim. Ben ve etrafımdaki tüm terazi kadınları da bu itirafımı doğrulayabilir. Ben kıskançlığın güvensizlikten değil de, sevgi çokluğundan kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Seven insan kıskanır, kıskandığını da hissettirir. Bu aşkın ve terazi kadınlarının doğasında var. Diğer kadınlar adına konuşamam ancak terazi kadınları için kıskançlık tamı tamına tutkuyla bağlı oldukları adama sevgiyle bağlı kalmaktır. Demek ki ne yapıyor muşuz? Seviyorsak kıskanıyormuşuz.

@beyazorkidem: Fazla kıskanç bir mizaca sahip değilim. Kıskançlık ile sahiplenme arasında dağlar kadar fark var. Sonuçta birisiyle beraberiz diye o kişinin hayatını ipotek altına almaya hakkımız yok. Benim tarzım şöyledir; Erkeğimi sahiplenirim, lakin sahibesiymiş gibi bir rol takınmam. Kendine güveni olmayan bir kadın kıskançlık krizleriyle ilişkiyi hem kendisi için hem de erkeği için büyük bir kabusa dönüştürür.

@Acid_Qeenn: Terazi kadını sadece sevip aşık olduğu erkeği kıskanır. Sevdiğini kimseyle paylaşmaya tahammül edemez. Kıskançlığı bazen bunaltıcı olabilir.

Türlü türlü huylarımız yoktur aslında bizim. Gayet uyumlu ve ılımlı kadınlarız.
Geçinemeyeceğimiz insan yoktur pek.
Bunlara rağmen vardır elbet ufak tefek kusurlarımız. 😀

Bir erkeğin sende en çok yakındığı huyun nedir?

Ben Sordum, Üyeler Yanıtladı. Terazi Kadınlarının Aşk Hayatını Ele Alıyoruz! ❤️

@KürkMantoluHayri: Ben bazen erkeklere çok soğuk ve umursamaz davranabiliyorum. Bir yanlışlarını yakaladığımda anında soğuyabiliyor ve aşırı umursamaz davranabiliyorum. Bu huyumu hiç sevmiyorlar ama elimden başkası gelmiyor. Yalana tahammülüm yok çünkü. Ben sosyal bir insanım. Kadın arkadaşlarım olduğu kadar erkek arkadaşlarım da var. Hayatıma giren erkekler hep bu konudan yakınıyorlar ve beni kısıtlamaya çalışıyorlar. Erkek arkadaşların olamaz diyorlar bana. Pardon da senden önce hayatımda olan birini sırf sen istedin diye çıkarmam ben hayatımdan. Öyle bir şey yaparsam o insanların dostluklarına ihanet etmiş olurum. Samimiyetimi yanlış anlıyorlar. Bu konuda çok geriliyoruz ama napalım ben de böyleyim.

@Congruent: Ne yazık ki dengesizliğim.
Kimi zaman anlamlandıramadığım bir tutarsızlığın içerisine düşüyorum. Ve aldığım kararlar, uyguladıklarımla hiç örtüşmüyor. Haliyle bu durum ciddi boyutta yakınmalarına neden olabiliyor. Ki hak da veriyorum. Hoş bir durum değil. Üzerimize etiket gibi yapışan bir burcumuz var. Fakat o teraziyi bazen doğru kullanamadığımız, dengede tutamadığımız dönemler oluyor elbette. Bu kadarı da olsun ama öyle değil mi? Her kadının bir kusuru vardır. Terazi kadınının kusuru da bu oluversin. Ayrıca yakındıkları olumsuzluklara değil de, yaşadıkları güzelliklere dikkat çekseler zaten problem olmaz.

@beyazorkidem: Deli bir hatunum, hep söylerim deli kadın sevmek cesur adam işidir. Hızlı ve öfkeliyim. Terazinin sakinliği ben de pek yok. Gemileri değil, direkt limanı yakıyorum. Hiç de pişman olmuyorum, inanır mısın? Diğer bir özelliğim ise detaycıyım, hem de öyle böyle değil. Sherlock gibiyim desem yeridir. Zekam ve seviyemle baş edemeyeceğini anlayınca bir erkek çareyi arkasına bakmadan kaçmakta buluyor. Hoş henüz gidip de dönmeyeni görmedi bu gözler orası da ayrı bir konu. Bunun sebebi de bence biz terazi kadınlarının A’dan Z’ye hayatımızda erkeğe kendini adayıp, iliklerine kadar gerçek bir erkek olduğunu hissettiriyor oluşumuzdan kaynaklanıyor. Çok kez şahit oldum. 

@Acid_Qeenn: Benden en çok yakınılan durum, kararsız ve dengesiz olmamdır. Onun dışında yakınılan bir olumsuz özelliğim yok valla.

Burçlardan yola çıktık. Bir terazi burcu olarak kendine en uyumlu gördüğün hangi burcun erkeğidir, en iyi hangisiyle anlaşırsın?

Ben Sordum, Üyeler Yanıtladı. Terazi Kadınlarının Aşk Hayatını Ele Alıyoruz! ❤️

@KürkMantoluHayri: Ya bana deli diyecekler biliyorum ama İkizler erkeği ile anlaştığım kadar kimseyle anlaşamıyorum. Onlarla elektriğim çok iyi uyuşuyor. Kova erkekleri de aynı şekilde. İki burcun erkeğini de severim ve anlaşırım. Balık burcu erkeklerini hiç sevmem mesela. Çünkü çok duygusal ve ağlaklar. Ben böyle erkekleri sevmiyorum, enerjimi düşürüyorlar. Birlikte güleceğim, huzur bulacağım birini isterim ben.

@Congruent: Misal, aslan burcu erkeğiyle iyi anlaşırım. Karakter uyumumuz oldukça iyidir. Aşkta da bu uyumu yakalayabilir miyiz, o tamamlayıcı özelliğe sahip burç bu burç mudur işte ondan emin değilim. Ancak yanılıyor da olamam. Benim için ideal bir burç belirleyeceksek o burç kesinlikle aslan burcu olmalı.

@beyazorkidem: Bir Terazi Kadını Oğlak, Başak, Balık erkeğiyle mutlu olamaz, olsa da bu çok nadir görülür. Oğlak ve Başak burçları mantık burcudur, romantizmi pek beceremezler..  Balık desen soframda bile yer vermiyorum, alerjim var öhöm öhöm. Akrep, Terazi ve Koç erkeğiyle iyi anlaşırım. Özellikle de Terazi ve Akrep erkeğiyle aramda muazzam bir uyum var. Hem tensel, hem de duygusal açıdan birbirimizi kusursuzca tamamlıyoruz. Koç burcu Terazi’nin karşıt burcudur. İkisi de gösterişi ve lüksü severler. Keyifçilerdir. Terazi ve Koç ikilisinden güzel bir aşk çıkar.

@Acid_Qeenn: Benim anlaşamayacağım bir burç yok. Düşündüm de yeter ki samimiyetine, doğallığına beni inandırsın. Ben her türlü ayak uydururum. 😊

Bu son soruyla beraber Bence'min sonuna geldik. Ben çok severek hazırladım. Hele ki röportaja katılan güzel üyelerin cevaplarında kendimi buldukça çok eğlendim. 😀
Onlara tekrar teşekkür ediyorum. Baldan tatlısınız.❤️
@KürkMantoluHayri , @Congruent, @beyazorkidem ve @Acid_Qeenn.


#_Kardem_

Ben Sordum, Üyeler Yanıtladı. Terazi Kadınlarının Aşk Hayatını Ele Alıyoruz! ❤️
32
31
Görüşünü yaz
Kapat

En İyi Kız Görüşleri

 • KürkMantoluHayri
  Yaaaa Terazi kadınlarını sevin, müzelerde dergileyin. Aşk söz oldu mu elimize hiçbir burç su dökemez çünkü. 😎
  Bu şahane bencende bana da yer verdiğin için teşekkür ederim bebito petito. <3
  Görüş hala geçerli mi?
  • _Kardem_

   Asıl sen katıldığın için, renk kattığın için teşekkürler tekrar bebişim. 🥳💜

  • <3 <3

 • Sorular harika olunca, cevaplarda öyle oluyor haliyle 💛
  Keyifle yanıtladım sorularını. Bence'nde bana da yer verdiğin için teşekkür ederim 😊
  Görüş hala geçerli mi?
  • _Kardem_

   Siz renklendirdiniz, sizinle keyifli oldu.
   Ne demek. 😊💜

  • Congruent

   😊💛

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

2932
 • beyazorkidem
  Çok keyifli bir benceydi, Terazi kadınlarını herkese yakından tanıma fırsatı sunduğun için sana da ayrı teşekkür ederim sevgili burçtaşım. ❤️😘
  • _Kardem_

   Sizinle keyifle oldu. Ne demek. 😊💜

 • Eline sağlık keyifle okudum. :)
 • benbendeğilimartık
  Benim terazi burcu hakkında şöyleceklerim, terazi burcu tam bir aşk kadınıdır, çekici olmayı da ne yapar ne eder başarabilirler. Sohbet bencelerini keyifle okuyorum, çok başarılı bir bence daha okudum sohbette adı geçen arkadaşlara da teşekkür ederim.
 • Hahahaah işin komik yanı @Congruent çok başka terazi kadını olmuş @beyazorkidem de bambaşka bir terazi olmuş e ben şimdi anlamadım biri çok kıskancız kıskanacağız diyor diğeri kıskanç değilim diyor ve her ikisi de terazi kadını adına konuşuyor 😃😂😂
  • Congruent

   İstisnalar elbette olabilir. Bu çok doğal 😊

  • Sonjin

   Hahaha evet ama çok keyifli olmuş güzel anlatmışsınız normalde bence okumam sıkılırım ama keyifli bir anlatış ve soran kişinin güzel soruları olmuş okurken gülümsememek elde değildi ^^

  • Congruent

   Teşekkür ederiz o halde :))

  • Hepsini Göster
 • Acid_Qeenn
  Büyük bir zevkti benim için, diğer arkadaşlarında görüşleri çokzel olmuş, herkesin yüreğine sağlık. Tekrar teşekkür ederim bu güzel benceye beni de dahil ettiğin için...💞😘🌹
  • _Kardem_

   Bende zevkle hazırladım. Ne demek. 😊🌹

 • Güzel sohbet olmuş, terazilerle pek anlaştığım söylenemez 🤷‍♀️
  Ama soru ve cevaplar güzel olmuş böylelikle terazi burcu kadınlarını daha yakından tanımış oldum 💕💕 🍓🍒
 • Alphonse55
  Oyş ne güzel bir bence bir kişide çıkıp şey dememiş ıı ben kötüyüm böyleyim şöyleyim falan herkes yine mütüş mükemmel :D Bırakın bu işleri biraz gerçekçi davranın :)
  • _Kardem_

   Konu terazi burcunun olumlu/olumsuz yanları değildi ki. Konu belli. 😀
   Ayrıca orda ufak tefek kusurlarımız vardır elbet diye de belirttim ama evet mütüş mükemmeliz. 😀

 • Terazi kadını iyi sevgili mükemmel anne olur
  Anne olunca çocuk birinci planda koca ikinci planda olur.
  Terazi flörtöz çapkın vs değil doğruyu arar. Aynı anda on kişi ile konuşur samimi olur ama laçkalaşmaz mesafesini korur. Birini bulunca kendini dünyaya kapatır. Çok sadık olur. Önce rahatlık ve huzur arar. Müthiş zekidir her açıdan düşünür herkesin göremediğini görür. Kararsız gibi görünmesinin sebebi budur ve empati yapma gücüdür.
  Sadece güneşe göre değerlendirmek tam doğru olmaz yükselen ve ay burcu önemli etken
  Çok sabreder şans verir ama bitti derse gider. Çabuk kırılır alınır. Güzel olmasa bile havası çalımı vardır muhakkak dikkat çeker
  Teraziyi bir mutlu et on mutlu etsin
  Teraziyi güzel bakışından sade şık giyiminden tanırsın
  Neyse daha anlatmiyim
 • afr0dit
  Bence pek okumam ama sonuna kadar okudum sorular acayip özenli güzel seçilmiş.. Bende bi terazi olarak bizi tanıyanların ne kadar şanslı olduklarını söylemek isterim 🤣🤣🤣
  • _Kardem_

   Seninde terazi olduğunu öğrenmiş oldum. 😀
   Daha önceden bilseydim keşke. 😀
   Teşekkürler 💜

 • CieloStellato
  Terazi kadınları samimi, sıcacık ve enerjik kadınlar. Aşk hayatlarına gelirsek; doğru insanı bulabilmek herkes için çok zor şu dönem. Düzgün aşk ilişkilerini baltalayan birçok faktör var.

  Ama şunu çok iyi biliyorum; @KürkMantoluHayri bu bebeği iyi tanıyorum ve hayatına kimi alırsa onu çok mutlu edecek, ilişkisini sağlıklı bir şekilde yürütmek için büyük çabalar harcayacak ve mutlu olmayı da çok hak ediyor. <3

  Hepimizin ruh eşimizi, ayaklarımızı yerden kesen o doğru insanı bulmamız dileğiyle. :D
 • Terazi kadınlarını yakından tanımış olduk 🤭 bazi kısımlarda birbirine uymuyolar ama.
  Emeğinize sağlık keyifle okudum 🌺
 • Shadoww1
  En uzun ilişkim bir terazi kadınıyla oldu ve şunu çok net bir şekilde söyleyebilirim o tutku, o zariflik sizi alıp götürüyor. Yani bilemiyorum elbette bu sadece burçlarla ilgili değildir ama bir terazi kadınıyla daha birlikteliğim oldu o kısa sürdü yine de bağlılıkları ve her anı hissettirmeleri burçları gereği bence.
 • @KürkMantoluHayri beni şaşırttı. Baya aşk pıtırcığıymış ❤️

  Emeğine sağlık 🌺
 • DreamWhileAwake
  Güzel bir sohbet olmuş. Sorular da cevaplar da harika 💯
 • princessa_963
  İkizler için de yapar mısınız? :) çok güzel olmuş bu arada, ellinize sağlık.
  • _Kardem_

   İkizler burcunu pek bilmem açıkcası. Ve dahası ikizler burcu olan bir üye bile tanımıyorum ama teşekkür ederim beğenmene sevindim. :)

  • rica ederim :)

 • SunPower
  Bu web sitesinde normal üyelerde var, bir ara onlarla da sosyal aktiviteler yapın da onları da okuyalım. Hep danışıklı böyle samimi olmuyor. :D
 • ArımBalımPeteğiim
  Terazi kadınları zariftir, hem görsel olarak hemde karakter olarak
 • haymatlos_
  Valla son zamanlardaki en emek verilen paylaşım bu.
 • Starfairr
  Yay burcunun ask hayatını dq yazmayı düşünüyorsanız yazmanıza gerek yok. Yok çünkü 🙏🏼
  Saygılar.
 • þórtaclausa
  İşin komik tarafı da insanların değişen burçları 🤭 Ellerine sağlık.
 • Husnacane
  Şu burç olayına bu kadar payeler verilmesini anlamsız buluyorum
 • Ssszzmnn
  Burçlardan pek anlamam. Hatta burcum ne onu da bilmiyorum :)
 • 1randoman
  Dışarıdan gördüğüm kadarıyla söylüyorum; terazi kadını candır.
 • Alyasoft

  Aşk kadınları veya Aşk'a aşık kadınlar diye bahsedilir genelde terazi kadınlarından.
  Bu doğru ama biraz eksik.
  Çünkü aslında sırf bir erkeğe karşı duyulan aşk değil burada bahsedilen.
  Teraziler her şeye sevgi dolu ve aşkla yaklaşırlar. İnsanlara, çocuklara, doğaya ve hayvanlara..
  Aşk'ı bu kadar hayatının merkezine koyan kadınlar da mantık ne gezer diye düşünüyor olabilirsiniz ama öyle değil. Bir insan, duygusal olduğu kadar mantıklı da olabilir mi? Teraziler olabiliyor. Bu dengeyi kurmayı ve bunu eşit bir seviyede tutmayı başarabiliyorlar. 👍👍👍
 • MiniP
  benim burc işleriyle alakam yok malesef ilgimde yok nedense inanmiyorum
 • superpsikolog
  Terazi burcunu tanıma şansı bulduk. Erkekleri nasıl acaba :)
 • xorxix
  Bilimsel olarak olmasada zihinsel olarak olabilir neden olmasin her insan farklidir ayni burctan bile olsa iki kadin ayni konuya farkli yaklasabilir
 • Marjinal155
  Teraziler çok sıcak kanlı oluyorlar.. Herkesle samimiyet kurabiliyorlar.. Kıskanç olan erkekler terazi burcu kadınından uzak dursunlar çünkü çevresinde kankası onu bunu şunu çok fazla kişi varrr.
 • Sadık , takıntılı , azıcık, safdirik, faydasız, cimri ve genelde bipolar olurlar birde.
 • Wosty
  Eekeklere de gelecek mi bu sorular? Mesela kova erkegine?
 • AsyaVenüsü
  Bir terazi olarak çok beğendim. Evet bazen soğuk davranabiliyoruz ama sebepsiz yere olmuyor bu. Ellerinize sağlık.
 • Sonasık24
  Bir terazi erkeği olarak terazi kadınlarını tanımamda bana yardımcı oldu, eline sağlık keyifle okudum.
 • TeenWolfdenebilir
  Çok güzel olmuş bu yazı ellerine sağlık
 • Yxzㅤㅤ
  okumadım ama çok güzel olmuş :dd
 • Güzel olmuş elinize kolunuza sağlık
 • ben-saime
  Teraziyi anlamama yardımcı oldu ahahs teşekkürler kızlar
 • Rascoln36
  Eline sağlık harika bir bence olmuş
 • DımtısDabadum
  Burçlar ve ben pek aramız yok
 • Denizdibindeinciiii
  Elinize sağlık çok güzel paylaşım yapmışsınız
 • BADLOWE3461
  Çok güzel olmuş
 • Elinze sağlık efendim
 • Benlik bir burç değil
 • 48kumsal48
  Emeğine saglik
 • Pelinsugibisu
  teraziler neymişsiniz böyleee :D
 • Kor3li
  İyi konu
 • GüZel sohbet olmus
 • iSooo1
  Bu burçların soyu ne zaman kuruyacak?
 • hayribey49
  Güzel sohpet olmuş emeğinize sağlık 👍
 • fonojetik
  ay hala 2021de burc konusuyoruz saka gibi
 • Fitbody
  Hic terazi tanimadim merak ettim simdi bak
 • kırmızı_canta
  Elinize sagĺık
 • hakanpolat1010
  Şu burçları hiç bir zaman anlayamadım
 • kalbindeki_serseri
  burçlara inan biri değilim
 • Şahsimesele
  Thankss
 • Gizli Üye
  resımler asırı uyumluu lıkee :))
 • Gizli Üye
  Yengeç de ele alır mısınız
 • Gizli Üye
  Güzel olmuş
 • Gizli Üye
  burçlara inanmam
 • Gizli Üye
  Terazi kadınları çok güvenilir.
 • Gizli Üye
  Eline emeğine sağlık. Güzel bir soru cevap olmuş. Keyifle okudum
 • Daha Fazla (1)
YÜKLENİYOR...