Enerji Vampiri Kadınlar veya Erkek Beyni Nasıl Yenir!

masal_anlatan_peri

Öncelikle şunu belirteyim kadın düşmanı değilim, aksine her zaman kadın haklarını savunan biri oldum. Ama hazır yılın bitmesine az kalmışken bu konuya deyinmek istedim. Gelecek yılda ilişikilerde bunları göz önünde bulundurup , mutlu olmamız ve her iki cinsinde ruhsal sağlık durumu için 😌.

İyi günler ,iyi akşamlar ve iyi geceler . Bu günkü konu derin ve azcuk sıkıntılı🙄 . Bir insan yaşadığı ilişkide mutlu olmak istiyorsa öncelikle kendi yanlışlarının farkında olmalı diye düşünüyorum. Bazen hemcinslerime ,hatta kendime bile bakınca erkeklerin beynini yiyen , boğan ve vampir gibi sömüren kadınları görüyorum. Yapmıyoruz demeyin bal gibi de yapıyoruz. Neysem öhöm öhöm bunların bir kaç tanesine deyinmek istedim. Umarım beğenirsiniz. Keyifli okumalar😌.

1. Değiştirme çabası

Enerji Vampiri Kadınlar veya Erkek Beyni Nasıl Yenir!

Sürekli bunu böyle yap şunu şöyle yap. Bu alışkanlığı bırak,onunla konuşma ,bununla gezme. Kendinizi o erkeğin yerine koyun. Mesela şöyle diyelim; Erkek 35-36 yaşına geldi mutlu mesut yaşıyordu. Evi,düzeni ,işi. Aşık oluyor ve huzur mutluluk yerine sürekli trip yiyor ,çocuk gibi nerdeydin kiminleydin sorgusuna çekiliyor. Bu da yetmedi mi? Ne o elindeki sigara mı? Hiç sevmem hemen at onu beeeee öğğ iğrenc hiç sevmem. Tamam anlıyorum sevgi fedakarlık ve emek ister. Ama siz aşık olunca ,konuşunca hiç mi fark etmediniz bu özelliklerini. Tabiki ettiniz ama "amaan bundan sonra ben varım benim için biraz şekil alır" diye düşünüyor coğu kişi bundan eminim. Ben kusursuz muyum ?Tabiki. de değilim. Aynı hataları çok yaptım. Ama insan yaşamadan da tecrübe edemiyor😉.

2. İçindeki Kahramanı Öldürme

Enerji Vampiri Kadınlar veya Erkek Beyni Nasıl Yenir!

Coğu kadının derdi şu; Benimle ilk günlerde ki gibi ilgilenmiyor. Kadınlar doğası gereği duygusal oldukları için iki çiçeğe bir böceğe çabuk kanıyoruz. Erkeğin avcı bizim de av olduğunu unutuyoruz. Çabuk gevşeyip aşkın kollarında buluyoruz kendimizi. Tamam fazla naz zararlı ama kimse de nazdan daha ölmedi😉. Erkek yanında ne kadar güçlü kadın istese de kadın aklını kullanarak ona muhtaç olduğunu ve onsuz yapamayacağını hissettirmeli.

3. Dırdır ,Trip veya Erkek Beyni Ciğer Değildir

Enerji Vampiri Kadınlar veya Erkek Beyni Nasıl Yenir!

Yorğun işten gelen bir erkek dramı kapıda sinirden kıpkırmızı olan bir eş ( ya da sevgili) ve yüzünde adeta "çiçek açan" bir ifadeyle nerdesin sen sorusu. Tanıdık geldi mi? Bana çok tanıdık😂. Ya size kendinizi kandırılmaya izin verin , size saygı duymayan,önemsemeyen biriyle ilişki yürütün demiyorum. Sadece her sorğunun da ,sohbetinde zamanı var. Onu triple beynini yemekle değil olgun insan gibi konuşarak halletseniz daha uygundur.

4. Kendini Salmış Bir Kadın

Enerji Vampiri Kadınlar veya Erkek Beyni Nasıl Yenir!

Artık evlendiği veya sevgili bulduğu için coğu kadın bakımsız gezmekte. Ve ireliyen zamanda kocam/sevgilim benden soğudu eskisi gibi sevmiyor , ilgisiz davranıyor gibi sorular çıkıyor meydana. Boşuna demediler erkekler gözleriyle ,kadınlar kulaklarıyla sever.

Eklemek istediklerim oldukça fazla ama bu kadarıyla yetinmek istiyorum bu sefer . Mevzu derin hava serin. Peki sen KScan erkeği ne düşünüyorsun bu konuda? Sizinde eklemek istediğiniz varsa seve seve okurum.

Sevgiyle Sizin #Periliçe

Enerji Vampiri Kadınlar veya Erkek Beyni Nasıl Yenir!
32
21
Görüşünü yaz
21Kız Görüşü
32Erkek Görüşü

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • superpsikolog
  1- Kadın veya erkek önce güvenilmek istiyor.
  2- İlişkiden önceki hayatının bir anı kendisinde kalsın istiyor. 24 saatini kimse bir insana ayıramaz.
  3- Sosyal veya genel hayatında kıskanılmak ister ama bu sınırlar koyarak yapılamaz. Çünkü hızlı ok en çok gerilen yaydan çıkar.
  4- Şüpheden uzak durun. Şüphe ettiyseniz sorun. Cevap sağlıklı değilse kavga yerine o ilişkiyi kavgasız ve hemen bitirin.
  5- İlişki bitiyor hissine kapıldı iseniz onu korumak yerine siz bitirin.

  Harika olmuş, tüm noktalara bakınca kadın ve erkek birebir kopya bence.
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2131
 • Saddov
  Eline koluna bileğine ayırdığın zamana sağlık. Şimdi herkes okuyup hak verecek ama kimse uygulamaya koymayacak.
 • Neveaşıkbiri
  Süper bence😍😄
 • askaquestionn
  Evet evlendigimde değiştirme çabasına çok girdim çok takıntılı bı insanım şimdi herşey yerine oturdu ama o zamanlar çok bunaltmis olabilirim ama evlilik de benim de mutlu olmam için birşeyler şarttı herşey bana bakıyordu yoruluyordum ikimiz de çalışıyorduk anaokulunda ohretemnlik yapıyordum hem kafa hem vücut olarak yorgun oluyordum o benden bir iki saat geç geliyordu işi gereği yemek bulaşık derken yine yoruluyordum baktım ki sofrayı toplamama bile yardımcı olmuyor ev temizlenecek misafir gelecek herşeyi üstlenmiştim baktım ki mutsuz ve yorgunum başladım tertemiz degisimeee temizlikte yardım edilecek misafir geldi mi ilgilenilecek yemek yaparken yetismissen birlikte yapılacak bu evde ne iş varsa hepsini beraber yapacağız ya da hiç baslamayalim bu işe dedim gece geç saatlere kadar dışarda durmak yok ben pencere de adam beklemek için evlenmedim evde istediğin kadar iç arkadaşlarında gelsin nasıl olsa hepsini tanıyorum dedim öyle böyle derken şimdi mis gibi yaşıyoruz 😄 ikimiz de mutluyuz çok şükür
  • 2- her zaman kendim yapabileceğimi de bilsem yardım isterim eksik yönlerimi tamamladığını hissettiririm 🙏

  • 3- Dırdır etmem demeyecgim ettiğim olur ara sıra ruh halim bozuk oluyor da 😄 ama her gün kapıyı 2 yıl oldu çok da değil de gülerek boynuna sarılarak açarım ❤️

  • 4- biraz kendimi saldigim doğru bu aralar toparlanmaya çalışıyorum 90 günlük spor ve diyete başladım az bı fazlam var 3-5 kilo onları halledeceğim evde olduğum için pek saç makyajla uğraşmıyorum da hafif biseyler yapicam yine de

   Çok teşekkür ederim çok güzel bir post açmışsın kendimi baştan aşağı bı degerlendirdim iyi oldu 🙈🤦🏻‍♀️😄

  • Hepsini Göster
 • Jigo0001
  Kadında erkekte ister farkliliklari vardir. Kadin duygusal bira içinin oksanmasıni ister erkek gorsel olarak etkilenmek erkek oldugunu hissetmek ister. Iki cinste aslinda birbirine uyumlu olmayi unutarak istekleriyle birbirine yaklaşir. Işte sorunda buradan çikar aslinda uyum yok istekler var buda mutsuzluk kaynağidir.
 • AdanaLiii_ks
  Nedir bu erkeklerin hemcinslerimden çektiği🤓 Erkek olsam çekmezdim ben bunları🤫

  İlla ki benim de yanlışlarım oluyor ama karşında ki insanı gördüğün gibi bile bile kabul ettiysen karşı tarafı sıkmanın da pek manası yok😉
 • _romeoo_
  İlk defa benimle aynı şeyleri düşünen bir dişi gördüm. UFO gören masum köylü gibiyim şu an 😂😂
  Gerçeklerin farkına varan, kadın erkek farklarını pozitif hale getirecek kadar karşı cinsi de kendi cinsini de çok güzel analizi etmiş tertemiz bir kafanın ürünü...
  İçten bir tebriği hakediyor herkes senin gibi doğruları görüp, yeri geldiğinde de iğneyi kendine bastırmayı bilseydi erkekler yaratılış gereği zaten kadına ilgi göstermeyi, onun için bir şeyler yapmayı ister. Önemli olan erkeğin enerjisine saygı duyup onu açığa çıkaracak kadar akıllı kadınlar...
 • Sazimentt12
  Guzel ve dogru tespitler.. Bir günde erkekleri ele al tatlim..
 • babilgüzeli
  Ben de çok yanlış buluyorum değiştirme çabasını. Atalar ne demiş: "Deli uslanmaz, demir ıslanmaz." Yani bir insan yedisinde neyse yetmişinde de aynıdır. Değiştirmeye çalışmak kadar beyhude bir eylem olamaz. Trip atma da öyle. Tamam illaki atıyoruz ama azıcık olmalı, karşıyı darlamamali. Çok güzel bir bence olmuş. Teşekkür ederim.
 • IYIözgürIYI
  Çünkü içgüdüsel olarak artık enerji çalamadığını hisseder. Bilerek yaptığı bir şey değildir. Ama yeniden beslenebilmek için kendini hatırlatma ihtiyacı duymuştur. Son dönemlerde Türkiye’de yaşanan ilişkilerin pek çoğunda vampirlik bağı yaşanıyor. Tehlikeleri önlemek için, lütfen ilişkilerinize yanlış beklentiler koymayın. Duygusal boşluk ya da açlıklarınızı doyurmadan, birilerine âşık olmayın. Günün birinde kendinizi, asla yapmak istemeyeceğiniz şeyleri yaparken bulabilirsiniz.
 • darkleyl96
  Çok güzel bir şekilde anlatmışsın teşekkürler emeğine sağlık 🥰
 • Deveyeyaranandiken
  bence bu dünyanın en tatlı yiyeceği erkeğin kafa eti... bu kadar kadın yanılmış olamaz.

  emekçilere saygımız sonsuz.
 • Ragnarss0n
  Bence erkeği hayatının merkezine almayan kadın her daim daha mutlu olur. Güzel bence. Ufak bir eleştiri, imla kurallarına vs biraz dikkat edersen çok daha güzel olabilirdi. Ama eline sağlık.
 • Srknköse
  dır dır eden kadın ile yasayan erkek ömrü uzun olmuyor zaten
 • drzola
  Eklemek istediğim çok şey var ama buna ne vaktim var ne de KS de bana yeterli kelime var. Söylediklerinize harfiyen katılıyorum.
 • cerennnnylmz
  Tek erkek beyni değil kız arkadaşin beynini yiyen herseyi yanlış anlayıp gereksiz sinir eden kız arkadaşta oluyor uzak olsunlar
 • bensherlock
  Gerçekten hemcinslerim bazen benim de midemi bulandırıyor. Ama erkeklerin de pek altta kalmıyo.
 • Hüseyin_33
  İlginç bilgiler olmuş emeğine sağlık.
  @masal_anlatan_peri
 • ahhbukizlar
  "İki adet beyin2 adet limonTuzKırmızı biberSubeyinin tadı kemik iliğinin tadından bir farkı yok ikisinin tadı da aynı ve çok yumuşak bir dokusu var. Bunu kesimhanelerden ya da sakatat yemeği pişiren lokantalardan edinebilirsiniz. İlk önce beyin üzerindeki ince damarları ve zarı temizliyoruz. İki veya iç kez yıkıyoruz sonra orta boy bir tencereye alıyoruz. Üzerine üç su bardağı kadar su ekliyoruz beyinlerin üzerini fazla geçmesin. Bir çay kaşığı tuzu ve kabuğu soyulmuş bir limonu dilimleyip ekliyoruz. Ocağın altını açıp kısık ateşte 40-45 dakika pişiriyoruz üzerinde köpük oluşuyor onu bir iki kez kaşık yardımıyla alıyoruz. Pişince dilimleyip üzerine pul biberi serpiyoruz ve biraz limon sıkıyoruz. Afiyet olsun"
 • theghost11
  boşuna demiyorlar zaten kadının fendi erkeği yendi diye 😊😊
 • reis1289
  Arkadaşlar xper puanım görüş yazmama rağmen neden artmiyor nasıl arttirabilirim
  • Soru sor. Soru ve Bencelerde yorum yap

  • reis1289

   Ya aslında soru sorabilmek için xper puanı kasıyordum ama xper puanım olmadığı için soru soramıyorum böyle bi döngüye girdim her görüş yazdığımda puan verdiğini söylüyor ama gözükmüyor ve soru soramıyorum puanım yetmediği için :(

 • Pesimizm
  Hiçbiri tripi sevmez
 • KırıKMerdane
  Gayet başarılı
 • focussblue
  Gayet başarılı
 • AdilOlmayanYıldırım
  İlginç bilgiler olmuş
 • hayribey49
  İlginç bilgiler olmuş emeğine sağlık 👍
 • Ayşegnlvsn
  İlginç fakat güzel olmuş : )
 • Dinazortreni
  Dusmanimin basina vemesin
 • mmirasuu
  Güzel
 • Denizdibindeinciiii
  Değişik güzel bence
 • hodri_meydan
  akışına bırakmış bunlar resmen.
 • Ayza6466
  Güzel bence olmuş tebriks.🌸
 • LiLze
  Valla güzel tespitler 👍
 • SirJorah
  Azize misiniz acaba siz, bire bir imzalarım bunu.
 • Purddeba
  Emeğinize sağlık.
 • El_miram04
  Güzel paylaşım olmuş eline sağlık
 • _Hasretimsin_
  Bilmiyorum ki
 • justimagineittx
  Güzel bir bence olmuş emeğine sağlık
 • Ahmettt1258
  Yani değişik bir yaklaşım olmuş
 • Özlem_12_
  Çok güzel bir benzeye yapmışsın eline sağlık
 • SahhMat
  Yukarıdaki özellikleri taşıyan var mı ya
 • Alduino
  Kadınlar empati yaptığını sanıyor sanırım
 • Gizli Üye
  Çok güzel bir yazı olmuş
 • Gizli Üye
  Soru başlığından cidden bişey anlamadım
 • Gizli Üye
  Trip yapan kadını anlarım da bı de trip yapan erkekler var çok fena. Hiç çekilmiyor.
 • Gizli Üye
  Neden birbirimizin ömrünü, beynini yiyelim ki mutlu mutlu yaşamak varken... 🌺
 • Gizli Üye
  İlginç bir bence
 • Gizli Üye
  ona muhtaç olduğunu ve onsuz yapamayacağını nasıl hissettirir ki insan
 • Gizli Üye
  Güzel paylaşım ama yukarıdaki özellikleri taşımayan kadın yok gibi birşey...
 • Gizli Üye
  Keşke sevdiğim kız beni sevse de beynimi yese.
 • Gizli Üye
  güzel olmuş teşekkürler :=)
 • Gizli Üye
  Güzel çalışma olmuş
 • Gizli Üye
  hım güzel bir reklam
YÜKLENİYOR...