Uzak Durulması Gereken 8 Erkek Tipi

İlk başta seviyormuş gibi gösteren tiplerden özellikle uzak durun.
İlk başta seviyormuş gibi gösteren tiplerden özellikle uzak durun.

Bu gün ki bencemizde, Uzak Durulması Gereken 8 Kadın Tipi konulu bencesine gelen yoğun talep üzerine Uzak Durulması Gereken 8 Erkek Tipi'ni yazacağız. O bencede kadınlardan aşırı tepki gelecek diye beklerken aksine hoşgörüyle karşılandım ve bu beni gerçekten çok mutlu etti. Yani yeni nesil artık eleştiriyi sindirebiliyor ve bu toplum adına güzel bir gelişme.. Aynı olgunluğu beylerden de bekliyoruz.

Bu gün ki anlatacaklarımızın da önceki ve daha önceki benceler gibi herhangi bir kesinliği yoktur. Ancak tabi ki mabadımızdan uydurmuyoruz bunları. Bir çok araştırma şirketlerinin ortaya koyduğu ve bazı videolardan derlediğimiz bilgilerden ibarettir anlattıklarımız.. O yüzden bir film düşünün ve anlattıklarımızın da filmlerden ibaret olduğunu farz edin. Her ne kadar uzak durulması gereken erkeklerden bahsedip yüzde 90'dan ırak durun desek de en azından ne olduğumuzu bilelim. Bir erkek olarak yazıyorum ancak beyler alınmasın lütfen.. Çünkü burada anlatacağım özelliklerin kimisi bizde de var. Her ne kadar hemcinslerime böyle eleştiriler sunsam da eminim bana da garip gelecektir anlatacağım. Gerçekten tuhaf bir duyguymuş. Baştan söyleyeyim; Hanımcı değilim. Gerçi bizi tanıyanlar hanımcı olmadığımızı az çok bilir derken gene çenemiz düştü. Neyse hazırsanız başlayalım.

Tanıştınız, iki gün geçmeden size deli divane aşık olduğunu söylemeye başladı. İnanmayın, sakın inanmayın, tekrar ediyorum inanmayın! Bu triplere aniden giren insanın duyguları tamamen boştur. Sizin ilginizi istediği için, size ilgili davranır. İlginizi görünce de kendini geri çeker. Siz siz olun ağırdan alın, oltaya gelmeyin.

1. Pick Up Artistler

Kendini kültürlü gibi göstermeye çalışanlardan uzak durun.
Kendini kültürlü gibi göstermeye çalışanlardan uzak durun.

Yani kendilerini skorla övünen erkekler. Hani nitelikle değil de nicelikle kendilerini ifade edebilen tipler.. Şöyle düşünün; Oğlum geçen gün onla yattım, bunla da fingirdeştim, Manukyan gibiydi telefonum hiç susmazdı derken bu insanların genelde semptomları bir şeyleri abartmaları olur ki amaçları mütemadiyen kadınları keşfetmek değil fethetmektir. Pick Up Artistler her ne kadar bilinçaltınızda tam olarak iyi yer etmese de siz Kazanova ya da çapkın olarak aklınızda yer verebilirsiniz. Bu tiplere Pick Up Artistler dememizin nedeni de merakınızı artırıp benceyi sizlere okutmaktır. Tamam kızmayın, kötü bir şey yapmadık. Yararlı bir şeyler anlatıyoruz şurada sonuçta.. Neyse mesaj alındı. Artık 2'ye geçelim.

Hayatlarındaki her adımı kadınları kendilerine aşık etmek için yapan bu arkadaşlarımız, normalde hiçbir şeyden anlamazken, ortamlarda havası olsun diye entellektüel triplerine girerler. Bir kadeh şarap ve şiirle bir kadını tavlayabileceğini sanarlar. Sonra da "ben depresifim" triplerine girip saçma sapan dramalar yaratırlar.

2. Sahiplenen Kıskançlar

Aşırı kıskanç erkeklerden uzak durun.
Aşırı kıskanç erkeklerden uzak durun.

Yani genelde kadınların hayatlarını kısıtlama çabasına giren tiplerdir bunlar. Ben seni seviyorum çünkü kıskanıyorum, kızım kıskanıyorum işte anlasana, seviyoruz ne var yani kıskanmıyım mı, ben de yapsam iyi mi olurculardır bunlar genelde.. Aslında burada ne olursa olsun gerekten büyük bir sorun var. Yani kıskançlık.. Kıskançlığın arkasında da önemli bir problem vardır, o da tabi ki güvensizliktir.. Burada hazır yakalamışken özeleştiri ya da eleştirimizi de yapalım; Kendinize mi güvenmiyorsunuz yoksa karşınızdakine mi itimat edemiyorsunuz desek de emin olun buna sadece biz değil hiç bir erkeğin mertçe cevap verebileceğine ihtimal vermiyoruz. Kızmayın ama gerçek böyle.. Siz hanımlar da uzak durun bunlardan..

Her fırsatta sizin hayatınıza karışan, sanki siz ondan önceki hayatınızı bitkisel hayatta sürdürmüşsünüz gibi davranan, hayatınızın her alanında bulunmaya çalışıp sizi hep kısıtlamaya çalışan bu tipler en zehirlileridir.

3. Hazır Değilimciler

Bir ilişkiye hazır hissetmiyorumcular
'Bir ilişkiye hazır hissetmiyorum'cular

Bunlar da sen daha iyilerine layıksın, sorun sende değil bendecilerden ibarettir. Bir çok ilişki de daha başlamadan bu yüzden biter. Daha ziyade başka bir mekanda karşılaşsaydık çok daha farklı olurduculardır bunlar genelde.. Burada bazı kadınlara tavsiyemizdir; Bu tipler hazır değillerse hazır olduklarında gelsinler. Daldan düşenleri toplamasın kimse mümkünse.. Hanımlar ısrarla size diyorum, gelinim sen anla...

Asla ilgisini göstermeyen, iyi bir söz söylemeyi kendi erkeklik gururuna yediremeyen tiplerdir. Bahanesi de hazırdır 'Ben sevgimi gösteremiyorum...' Hadi oradan ya!

4. Annelerinin Kahramanları

Ailesiyle hep problem yaşayan tiplerden de uzak durun.
Ailesiyle hep problem yaşayan tiplerden de uzak durun.

Bu insanları bilirsiniz. Yumurta bile kıramazlar. İlişkilerinde de genelde kadınların yönetmelerini isterler. Mesela annelerinin her söylediğini doğru olarak kabul ederler ve gözlerini o derece körleştirirler ki bu erkekler de uzak durulması gereken tiplerdendir genelde. Şimdi annesini çok ama çok seven biri olarak tabi ki bizimle karıştırmayın olayları. Yani tanıyanlar bilir bizi. O kadar da beceriksiz değiliz. Zira kullanıcı adımız bile lider, lütfen yani.. Neyse cıvıklaşmayalım. 5'e geçelim. Anladınız siz mevzuyu.. Uzak durun.

Ailesi ile arasını düzeltmek için hiçbir şey yapmayan "Kimse beni anlamıyor." triplerine giren ve henüz olgunlaşamamış erkek tipidir. Kaçınız.

5. Aşırı Cimriler

Sürekli maddi sıkıntılardan konuşan erkeklerden uzak durun.
Sürekli maddi sıkıntılardan konuşan erkeklerden uzak durun.

Şimdi bu mevzuya gerçekten girişmek gerekebilir. Kadında da erkekte de bu konuya büyük kılızdır hepimiz.. Tabi ki har vurup harman mı savursun abi demeyin şimdi. Neticede tutumlu olmakla cimri olmak arasında büyük fark vardır. Bunu bir defa ayırt edebilmek lazım bizi anlayabilmeniz için.. Yani tutumlu olmak parasının hesabını bilmek, gereksiz harcama yapmamaktır. Zira gereksiz olan şeyler hayatın her alanına lanse olmaya başlıyorsa işte bu büyük sıkıntıdır. Şimdi buna ne lüzum var, tatile gitmeye ne gerek var sitede havuz var gir işte, domates alma ben sana fide aldım ek gitsin bahçeye işteciler vs vs. Cimri bunlardır arkadaşlar. Bu örnekler daha çok artırılabilir ancak biz tutumlu olmakla cimri olmak arasındaki farkı anlayalım diye yazdım. Aşırı cimri olayına girmeyelim. Neticede sizden daha önemli hale geliyorsa bir mal, işte biz buna aşırı cimrilik diyebiliyoruz. Tabi anlayana..

Hepimizin maddi sorunları var ama her muhabbette de bunu dile getirmek bizce pek normal değil. Konuşabileceğiniz başka hiçbir konu yoktur bu erkeklerle. Ayrıca, durumunu düzeltmek için de hiçbir çaba göstermezler.

6. Eski Sevgili Düşkünleri

Kendini çok zeki sanan tipler..
Kendini çok zeki sanan tipler..

Aslında bunu söylerken dilimizde tüy bitti. Adı üstünde; 'Eski' arkadaşlar. Bunu siz de söylüyorsunuz. Mal olsa yüzüne bakmazsınız ancak mevzu bir kadın olunca neden yapışıyorsunuz demekten kendimizi alamıyoruz. Madem eski sevgilinize mesaj atacaksınız, arayacaksınız ya da onu sosyal medyada düdükleyeceksiniz niye ayrıldınız demezler mi adama desek de buradaki adam kelimesine ayrı bir parantez açmak gerekebilir. Tabi biz burada bu kadar şiddetle anlatıyoruz ama hepimiz aynı hatayı yapmadık mı diyebilmek de önemli.. Neyse.. Daha fazla saçmalamadan 7'ye geçelim. Konunun ucu her yere gidebilir. Kısaca eski sevgilisine müptezel ise uzak durun derim. Sizin ilişkinize de zarar verebilir ve sürekli bahsetmesi de kafanızı açabilir. Ne gerek var? Bizden söylemesi...

Çoğu kendini bir ilişkiye hazır hissetmez ama konu cinsellikse hazırdır. Sizi kıskanır da ama asla ilişkiye hazır hissetmez. Çünkü o zaman başka kadınlarla da bir şeyler yaşama lüksünden olacaktır.

7. Kendini Bozanlar

Her an psikolojik problemleri ile darlayan erkeklerden uzak durun.
Her an psikolojik problemleri ile darlayan erkeklerden uzak durun.

Alkol, parasızlık ya da stres veya benzeri ne varsa içlerine yağ gibi alan tiplerden de uzak durmak başınızın belaya girmemesi için en önemli yaklaşımdır. Bir insan kendini stres anında ya da alkollü anında bozuyorsa ve olmadığı gibi biri davranıyorsa mutlaka içine attığı ciddi problemler, değersizlikler, yetersizlikler gibi önceden kalma sorunları vardır. Bu sorunu çözmeye ya yardımcı olmanız gerekir. Ya da o insanla sorunlarını çözene kadar bir arada bulunmayın. Aksi halde uzun vadede hem kendinize hem de ona zarar verebilirsiniz. Tamamen bağları koparıp gitmek istisna.. Bunu da bir defa ayırt edelim ve 8'e geçelim.

Hayattaki tek sorunlu insan kendisiymiş gibi davranır, her kavgadaki hatasını psikolojik durumuna bağlar ve sizi hayattan her dakika soğutur. Aman diyoruz, aman! Böyle tiplerin hepsinden uzak durun. Sağlıklı insanlarla birlikte olmaya çalışın.

8. Hallederizciler

Sonradan görme erkeklerden uzak durun.
Sonradan görme erkeklerden uzak durun.

Bencemizin finaline yaklaşırken en önemli maddemizi de sona sakladık. Hallederiiiiz, araşırııııız, sonra konuşuuuuuzcular var bir de... Şimdi bu konuya hallederiz, araşırız ya da konuşuruz veya benzeri şeyler deyip de gerçekten dönüş yapanlar dahil değil. Laf ağızdan bir kere çıkmalı ve o mutlaka yerine getirilmelidir. Söz verilip de yerine getirilmediğinde bu durum ikili ilişkilere de olumsuz yansır ve size sorunun aslında ne olduğunu sorsanız da anlayamazsınız, öğrenemezsiniz de.. Çünkü ortada tutulamayan bir söz vardır. Zira verilen söz ve o sözün yerine getirilmesi karşıdakine verilen değeri gösterir. Kısaca kişiler arasında geçen konuşmalar, karşıdakini ne derece önemsediğini de açığa çıkarır ki bir çoğunuz buna dikkat dahi edemeyebilirsiniz. Bu kadın için de erkek için de geçerlidir. Yani size bir söz verildiyse ve yerine getirilmediyse bu size değer verilmediğinin en önemli göstergesidir ki bu tiplerden de açıkçası uzaaaak durun.

Bir hediye alınacaksa gelir der ki "Ben sana parasını vereyim, sen al ne istiyorsan." yani pes artık! Tamam, cömerttir falan ama öylesine odundur ki bazen kendinizi kurtarmak istersiniz. Her şeyi en abartılı şekilde yaşayan bu tipler, restoran çalışanlarına karşı bile saygılı olamazlar, nereden geldiklerini çoktan unutmuşlardır.

Herkese musmutlu günler..
Herkese musmutlu günler..

Üzülerek söylüyorum ki bu bencemiz de burada bitti. Biliyorum; Sonuna kadar çatır çutur okudunuz, keşke devam etse diyorsunuz ama her başlangıcın bir de sonu vardır ki biz de doğanın kanununa ayak uydurarak bu bencemize son noktayı koyuyoruz. Yhhaaaa demeyin; Beğeni ve yorumlarınızı bekliyoruz. Unutmayın; Yorumlarınız unuttuklarımızı tamamlar.

Sevgiler...

Uzak Durulması Gereken 8 Erkek Tipi
29
30
Görüşünü yaz
Kapat

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • kralkaan34
  Özgüvensiz erkeklerden uzak durun
  Kendine özgüveni olmayan bir erkekle beraber olmak ilişkinizi sağlıklı bir yere taşımayacaktır. Karşınızdakini bir birey yerine koyamadığınız ve ilişkide güven oturtamadığınız sürece yorulan taraf siz olabilirsiniz.
  Zamanınızı boşa harcayan
  Karşınızdaki erkek eğer size kendini tamamen adayamıyorsa veya hayattan aynı şeyleri beklemiyorsanız birbirinizin zamanını boşa harcamamanız daha doğru olacaktır.
  Her şeyin maddiyattan olduğunu düşünen
  Unutmayın, siz de sevdiğiniz de sahip olduklarınızla tanımlanmıyorsunuz. İkinize yetecek kadar bir kazancınız varsa yeterli, diğer her şey aman içerisinde hallolur. Hatta birlikte bir hayat kurmak çok daha keyifli. Ne demiş eskiler, “parayla saadet olmaz”.
  Hayatında size yer açmayan
  Partneriniz hayatında sizin için yer açamıyorsa veya varlığınızı takdir etmiyorsa sizi kesinlikle hak etmiyor. Size değer verdiğinden emin olun, ya da onunla olmayın.
  Nerede duracağını bilmeyen
  Sevdiğiniz insan sınırlarınıza saygı duymuyor ve nerede duracağını bilmiyorsa yolunuza O’nsuz devam etmek sizin için daha iyi olabilir. Böyle biriyle ilişkinizi sürdürmeniz, bu ilişkide asla saygı göremeyeceğiniz anlamına gelir. Siz bir oyuncak değilsiniz ve öyle davranılmasına izin vermemelisiniz.
  Evlilik konusunda sizden farklı düşünen
  İlişkinizde her şey yolunda gidiyor olabilir. Ancak siz evlilik hayalleri kurarken sevdiğiniz bu fikre uzaksa, düzenli bir hayat fikrine hazır değilse ve hayatında bu değişikliği yapmaya henüz niyeti yoksa O’nu zorlamak sorunu çözmeyecektir. Aksine böyle bir evlilik hayal kırıklığından başka bir şey değil. Sizinle aynı şeyleri isteyen biriyle çok daha mutlu olursunuz.
  Bencil ve paylaşmayı bilmeyen
  Eğer sevdiğiniz adam sadece kendini düşünüyor ve size içini açamıyorsa böyle bir adamla mutlu olma şansınız çok az. Paylaşmak evliliğin temeli çünkü.
  Ve son olarak hatasını kabul etmeyen
  İlişkide bir sorun olduğunda o sorunu çözebilmenin en sağlıklı yollarından biri hatayı yapanın hatalı olduğunu ya da haksız olduğunu kabul edebilmesi. Hatasını kabul etmeyen, sürekli bir suçlu arayan ve aynı hatayı tekrar tekrar yapan adamlardan uzak durun.
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

2929
 • komple erkeklerden uzak durmak daha mantıklı sdjk
  emeğine sağlık..
  • Komple kadınlardan uzak durmalıyız diyebilir miyiz gold diggerlardan özellikle de :)

 • kendinizegelinaq
  Bunun kadınlara uyarlanan versiyonuda olmalı aslında : D
 • Cok agir duran
  Sinsi bakan
  Anneci
  Telefonla cok ugrasan
  Cimri olan
  • Hayır, ben annemi çok seviyorum. Olaya bir de annesini seven karısını da sever gözüyle bakabilirsin.

  • Anneci olan adamlar karısını ezer annesini el üstünde tutarlar böyle ornekler daha çok akillim

  • Seni kim ezmişse ona söyle diyeceğini bence...

 • HuzurBekcisi
  1. Egoist
  2. Görgüsüz
  3. Saygısız
  4. Çok ve Boş konuşan
 • Dengesizimm
  2.
  ortada bir sebep yokken kıskanan erkek daha doğrusu kıskançlık adı altında yaptıklarını buna sayan erkek vardır. buna da kıskançlık demek ne kadar doğru olur bilemedim şimdi
 • Neyimbenmayki
  Aşırı kıskanç erkekler ömür törpülüyor uzak durulmalı. Emeğinize sağlık
 • ISpectra07
  Bütün maddelerde kendimden bir parça gördüm. Zaten kadınlar uzak duruyor benden sıkıntı yok yani.
 • iSLaNDBaZaR
  Sosyopat ve sapyolari da ekleseydin tüm. erkekler kategoriye girerdi
 • RubbieRolePlayy
  4 tipten biraz biraz almışım. Benden mutlaka uzak dursunlar.
 • gizem46333
  Nefret ediyorum onlardan özgüvensizler zaman kaybılar
 • berillanız
  Seviyorum diyen diğer sekiziden daha tehlikeli
 • karsiyakaliali
  Çok şükür bu özelliklerde değilim. Yalnız biraz tutumluyum. Bir de sağlığında annemin sözünü dinlerdim. Yine de bildiğini okuyan biriyim.
 • Matij
  Adam kalmadı la geriye, komple erkeklerden uzak durun deseydin bari...
 • Aslan1342
  Her seçenek için bir şeyler söylenebilir ama 6. Secenek eski sevgilisini düşünenler bu yeni ilişkisine deger göstermediğini anlamına gelir
 • Haticealkan
  Kendini beğenmiş
  Insanlara tepeden bakan
  En önemlisi şerefsizlerden
 • h-hyperion
  Baya iyi bir bence bu arada. Bir tanesine girsek de baya güzel :D
 • BdsmmasterDom
  Annesinin kahramanından neden uzak dursunlar ki? Bence annesine sadık olan eşine de sadık olur
 • reversengineer
  Kadın versiyonunu da alalım bunun.
 • Attarlıkadın
  Güzel değişik 😊
 • SmellSmoke
  Mantıklı. Eline emeğine sağlık Keyifli geceler
  • Çok aksatıyorsun dersleri.. Olmuyor. 🙄

  • SmellSmoke

   Sesimiz çıkmıyor diye yokuz sanmayın hocam takipteyiz 🙃

  • O zaman başka. Arka Sıradakiler'den olma da.. 👍

 • birsuskuncicek
  Ee geriye ne kaldı😁
 • SnowHoundx
  Güzel olmuş
 • -irəm-
  Hallederizci biri var çok yakınlarımda🤦‍♀️
 • A1919A
  Gifleri cok sevdim
 • cenk06cenk
  Hepside dogru
 • Alarasmin
  Erkeklerdende uzak durulmuyorki
 • AdilOlmayanYıldırım
  annecilerden o kadarda korkmasınlar canım 🤣
 • Dkflgjdsk
  Hay eline sağlık yaa beklediğim benceydi sonunda
 • LaStCaCa
  İşin kötüsü bunlar revaçta bunlar tutuluyor
 • ademinyasakelmasi
  Erkeklerin hepsinden uzak durun. Naçizane fikrim
 • Tudiy07
  Peki ya benden niye uzak duruyorlar. s
 • Evet mantıklı paylaşım olmuş
 • bilgegündüz
  Okurken fenalık geldi
 • tarlabaşıperisi
  Çok doğru adjkd ellerine sağlık🥳
 • mavibideniz
  Aşırı cimri olan erkekte hiç çekilmez yani
 • ezginur2
  Güzel olmuş eline sağlık
 • Metamortan
  Ellerine sağlık
 • Yani bütün erkeklerden uzak durun demişssin
 • Çapkınsa parasıyla hava atıyorsa uzak durun
 • restinerest
  Biride benim sanirim
 • MahmutUcar
  Ortada erkek kalmadı 😂😂😂
 • Yusuffl
  Hocam abazaları eklemeyi unutmuşsun
 • hayalperestgözler
  harika, çevremde erkek kalmadı
 • Birliktelik1
  bi haklılık payı var şimdi
 • Tahir32
  Çok şükür ki hiç biri bende mevcut değil
 • orge49
  Neyse ki ben bunlardan uzağım 😊
 • Deli_manyak
  Bide tipimizidemi cikarttiniz
 • Eylül__35
  Süper olmuş emeğine sağlık
 • Olympuscazg
  Hep erkekler hep erkekler. Ya kadınlar?
 • Gizli Üye
  Güzel paylaşım 👍
 • Gizli Üye
  Hepsi doğru eline saglik
 • Gizli Üye
  Hepsi bana uzak, Allah'a yakın olsun
 • Gizli Üye
  Güzel olmuş
 • Gizli Üye
  Bu tiplerden ve kendini bu tiplerden ayrı görüp ama değişik hareketler ve tavırlar sergileyen erkeklerden de uzak durulmalı
 • Gizli Üye
  Doğru valla
 • Gizli Üye
  Hepsi bana denk geldiği icin biliyorum herturlu bi anda aklıma geldi desen BI ANDAMI OHH diyenler var
 • Gizli Üye
  Çok güzel bir bence olmuş
 • Gizli Üye
  Hepsi bende var. Muhteşem erkeğim demek ki.
YÜKLENİYOR...