Kadınları Anlama Kılavuzu

thefireball

Evet bu yazıda, bir çok erkeğin, kadınları anlama konusunda yaptığı hataları elimden geldiği kadar derlemeye çalışacağım. Bakalım ne kadar doğru ne kadar yanlış bilgimiz varmış :)

1 - Kadınlara Yaklaşım Biçimi

Öncelikle şunu söylemek gerekiyor ki kadınlara bir objelermiş gibi bakmamak gerekiyor. En az biz erkekler gibi onların toplumda var olma sebepleri aynı. Kadınlar konusunda her şeyi kendimize mübah görmek yapılabilecek en büyük hatalardan birisi. Çünkü kadınlar herşeyden önce güvenmek isterler ve onlara bu güvenin verilmesi gerekir. Bu yüzden kadınlara yatağa atılacak bir obje olarak değil insan gözüyle bakıp sıcak ve samimi bir merhaba ile başlayabilirsiniz.

2 - Yapma Demek Aslında Yap Demektir

Kadınları Anlama Kılavuzu

Kadınların trip zamanlarını iyi anlamak onların aslında ağzından çıkanla demek istediği şeyin tam tersi olduğunu anlamanıza yardımcı olacak en iyi şeydir. Bir sinir anında eşiniz/sevgiliniz size gelme diyorsa bilin ki gel demek istiyordur. ya da şiddetli bir tartışmadan sonra barışmak için ona yaklaştığınızda ya da öpmeye çalıştığınızda size git ya da öpme diyorsa bilinki öp demek istiyordur ama nazımı da çekeceksin mesajı veriyordu.

3- Seçimler

Kadınları Anlama Kılavuzu

Örneğin planladığınız bir akşam yemeği ya da sinemada izlenecek bir film mevzu bahis olduğunda eşinize/sevgilinize her şeyi sormamanız sizin karşı cinsin gözünde değerinizi yükseltebilir. Elbette her şeye siz karar verin demiyorum ama örneğin güzel bir akşam yemeği için romantik bir mekana siz karar verebilirsiniz. Bu çoğu zaman kadının hoşuna gider ve karşısındaki erkeği daha değerli hale getirmesini sağlar.

4 - Kadınlar Ne İster?

Yıllardır bir çok tartışmaya konu olan bu konu hakkında elbette bir şeyler söylemeden geçemezdim. Detaylandırdığınızda her insanın kendine has özelliği mutlaka vardır ama genel olarak baktığınızda kadınların istediği şeyler aslında çok nettir. Öncelikle dürüst olmanızı ister bir kadın. Dürüstlüğünüz ile ona aşılayacağınız güven günden güne birbirinize bağlanmanızı sağlayacaktır. Bir sonraki şey ise sadakattir. Belki de kadınların en çok önem verdiği konuların başında sadakat gelir. Karşındaki erkeğin sadece ona ait olduğunu hissetmesi size karşı tüm kapılarını açabilmesini sağlar. Diğer maddeleri tamamlayan şey ise sevgi ve saygıdır. Bir ilişkinin temelini oluşturan en önemli şey olan sevgi ve saygı olmadığında eşinizin/sevgilinizin size olan hisleri ve duyguları değişir ve ilişkiniz maalesef sonlanma noktasına gelir.

Umarım kısa da olsa elimden geldiği kadar bir şeyler yazabilmişimdir. Eklemek istediğiniz şeyler olursa memnuniyetle yorumlara yazabilirsiniz. Herkese iyi günler.

Kadınları Anlama Kılavuzu
4
3
Görüşünü yaz
Kapat

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

43
 • terazininbiri
  Kadınları iyi gözlemlemişsin, güzel bir bence olmuş 🌸🌺
 • Magdurumabc
  Valla bir kadin sevgi saygi ister. Sadik bir es ister. Gerisi teferruat.
 • İhtiyac olan bı bence olms, elinize sağlık 🙏🏻
 • SarıHe-man
  4 az kısalttın sen :)) 400 madde olcaktı:))
 • Vvdxbc
  Yararli
 • enfectiondesease
  Puffff sanki erkekler cok anlasilirda
 • Gençveçiftsever
  malesef kadınları anlamak cok zor
YÜKLENİYOR...