Burç Erkeklerinin Eleştirilecek Yönleri!

Merhabalar bebeklerim bugün sizlerle çok gözlemlediğim bir konudan bahsedeceğim. Astroloji ile aram çok iyidir ve sosyal biriyim hayatıma giren, tanıdığım erkekler kız sayısının neredeyse 3-4 katı. Bu bencemde burçların erkeklerini duvardan duvara vura vura eleştireceğim çünkü yükselen burcum başak neden eleştirmeyeyim?

Evlerden ırak kendini mafya sanan: Koç erkeği

Burç Erkeklerinin Eleştirilecek Yönleri!

Bu erkek türü Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz, Çukur gibi nerede itlik kopukluk nerede kavga nerede mafyacılık içeren dizi var izlemeye bayılırlar. Kaba ve sadakatsizler yetmez gibi egolu, bencil ve ben yöneteceğim diye ortalıkta gezerler. Ağızları bozuktur ve şiddete çok başvururlar. Kendileri yapınca hiçbir şey yok başkaları onlara bir şey yapınca ortalığı yıkarlar.Ortalıkta biz delikanlıyız biz adamız diye gezeler ama adamlıkları aynı Arda Turan'a benzer. Köz getircilerden olma ihtimalleri yüksektir.

Sadık görünümlü sırtlan: Azgın Boğa erkeği

Burç Erkeklerinin Eleştirilecek Yönleri!

Astrologlar yıllarca bize ''Boğa en sadık burç, boğa erkeği romantiktir.'' gibi masallar anlattılar diyorum yok öyle bir şey bu konuya en son Nuray Sayarı Nur Viral'in programında son noktayı koyup ''Boğa erkeği zamparadır, aldatsa anlamazsınız, karda yürür izini belli etmez.'' diyerek yıllardır tüm astrologlara karşı beni haklı çıkardı. Boğa erkeğinin bu kadar romantik(miş) gibi davranmasının sebebi suçluluk duygusunu örtbas etmek istemesinden kaynaklı. Çok üşengeç, aç boğaz ve abazadır. Hayatları yemek yiyem, uyuyam ve sevişemden ibarettir.

Allahın rahmetinden kovulmuş şeytan: İkizler erkeği

Burç Erkeklerinin Eleştirilecek Yönleri!

Size yemin ediyorum 1 tane bile dürüst, güvenilir ve sadık ikizler erkeği görmedim. Bunları uzun yıllar tanısan bile hiç beklemediğin anda sana ihanet ederler.Kaypaklık bunların göbek adı bir de kararsızlıklıkları var. Oyunculuk yetenekleri çok gelişmiştir timsah gözyaşı dökebilirler. Ha en sadık ikizler erkeğinin bile ilişki uzak mesafe ilişkisine dönüşünce aldatmışlığı görülmüştür. Sadık ikizler erkeği yoktur uzak mesafe ilişkisi hiç yaşamamış ikizler erkeği vardır ki yetmez gibi de kendilerini çok kurnaz sanarlar ama insanların dolduruşuna çabuk gelirler. Siz onu 10 yıldır tanımanıza rağmen 3 aydır tanıyıp sizi ona kışkırtan insana güvenirler.

İsmi gibi insanı kanser eder: Yengeç erkeği

Burç Erkeklerinin Eleştirilecek Yönleri!

Ağlak zırlak, alıngan, takıntılı, kafasında olmayan 70 bin farklı kötü senaryo kuran, gurursuz birini sevince kene gibi yapışan erkek türüdür. Bir yengeç erkeği yakışıklıysa size yemin ediyorum sadık olma ihtimali asla yok! Yengeç erkeği içinde çok sadıktır vs dediler valla yalan kızlardan ilgi gördüğüne şahit olan bir yengeç erkeği sevgilisine it gibi davranır ve aldatır ama tipsiz diyebileceğimiz bir yengeç erkeği hanım evladıdır, sünepedir, sadık ve dürüsttür, sana platonik aşık olursa gurursuzdur, itsen de gitmez sana kene gibi yapışır sen onu 1000 defa istemediğini de söylesen seni rahatsız etmeye devam eder.

Vizyonsuz ama kendini Stephan Hawking sanan :Aslan erkeği

Burç Erkeklerinin Eleştirilecek Yönleri!

Aslan erkeği sadakatsizdir, cinselliğe düşkündür seninle tanışır tanışmaz 30 dakika içerisinde sana cinsellik teklif edebilir. Kadınları cinsel obje olarak görür, ilişkiden kaçar, ilişkisi varken çabuk sıkılır ve aldatır. Lafta (!) yüce gönüllü, etiklere önem veren aslan erkeklerinin bile bile metres olduğuna da delikanlı gibi karşısındaki kadına ayrılalım demek yerine aldattığına çok şahit oldum. Bu adamlar kendini geliştirmenin acizi zaten mükemmelim diye ortalıkta geziyorlar ama cidden aslan burcu kadınlarının aksine bu burç erkeği olup abarttıkları kadar iyi yerlerde olan aslan erkeği sayısı çok çok azdır.

Takıntısından illallah ettiren: Başak erkeği

Burç Erkeklerinin Eleştirilecek Yönleri!

Bu adamlar naneli, hiçbir şeyi beğenmiyor her şeyi eleştiriyorlar. Ben bunların kafalarının diğer erkeklere oranla daha gelişmiş olduğunu düşünüyorum çünkü aşırı detaycı ve takıntılılar. Evet sonunda kızlar sadık bir erkek! Başak erkeği yüksek oranda sadık ve dürüsttür çünkü bu adamlar 40 yılda bir zaten birini beğeniyor ona da sadakatsizlik yapacak halleri yok ama nedendir bilemem başak erkekleri gözüme çok sünepe geliyor yengeç erkeği kadar olmasa da siz hayır dediğiniz zaman duygusallık yapıp sizin canınızı sıkma özellikleri var. Kendi adıma konuşacak olursam beni nasıl elde edeceklerini bilmiyorlar taktik uygulamanın aciziler. Temizlik hastalıkları olduğunu söylememe dahi gerek yok her yeri cifliyorlar.

Cila,boya badanayı yüzüne yapan: Terazi erkeği

Burç Erkeklerinin Eleştirilecek Yönleri!

Terazi erkeği kararsız ve sadakatsizdir. Aşırı flörtözdür ve şıpsevdidir 10 dakika önce seni 10 dakika sonra başkasını sever. Kendilerine bakım yapmaya bayılırlar bunlardaki bakım kızlarda yok metrokseksüel erkek lafının ete kemiğe bürünmüş hali ama aşırı sinsiler. Kimseye güvenmezler ve milletin arkasından iş çevirmeye bayılırlar, strateji yaptıklarını sanarlar ama hiç kimse duygusal strateji olarak akrebin, mantıksal strateji olarak oğlakların eline dökemez ki zaten terazi erkeği eninde sonunda o entrikayı yüzüne bulaştırıyor.

Ya çok düzgün ya çok sırtlan: Akrep erkeği

Burç Erkeklerinin Eleştirilecek Yönleri!

Akrep burcunun insanlar üzerinde kötü bir etkisi var kadını olsun erkeği olsun bunlar gizemli, sinsi, çıkarcı, içten pazarlıklı, yalanı iyi konuşan, kinci insanlar. Arkadaş çevremde çok dikkat ettiğim bir konu ise bir akrep erkeği ya aşırı kötü karaktere sahip ya da aşırı iyi. Tanıdığım akrep erkeklerinin yarısı sadakatsiz, yalancı, ilişkiyi kadının burnundan getiren taraf iken diğer yarısı gayet düzgün, efendi insanlar. Akrep erkeği rus ruleti gibidir düzgünü gelirse yaşarsınız ha sırtlanı gelirse hayatınız biter.

Poposu yer görmeyen: Yay erkeği

Burç Erkeklerinin Eleştirilecek Yönleri!

Bu adamlar aslan erkeği gibi ilişkiden kaçan ve çabuk sıkılan, ikizler erkeği gibi sadakatsiz ve hareketli erkeklerdir. Polyannacılıkta üstlerine yoktur bir elim koptu desen ''Amaan kanka salla öbürü duruyor.''derler bunlara gam, tasa, dert uğramaz, Plansız, programsız hayat yaşarlar ikizler erkeğinin yalan söylemeyen biraz daha güven veren versiyonudur diyebiliriz.

Mezarcı ve acımasız: Oğlak erkeği

Burç Erkeklerinin Eleştirilecek Yönleri!

Evet kızlar içiniz rahatlasın sonunda başaktan sonra bir tane daha sadık ve dürüst erkeğe denk geldik ama bu adamların da çekilmez olduğu yönleri var. Aşırı cimridir mezara para götürme potansiyelleri var, hayatlarında ilk sırada hep iş olur köpek gibi çalışırlar. Dominant, inatçı ve hırslıdırlar. Hiç kimsenin gözünün yaşına bakmaz kimseye acımazlar. Hayatlarında duygusallık ve romantizme yer yoktur ama sevgilerini de gösterirler.

Entel dantel : Kova erkeği

Burç Erkeklerinin Eleştirilecek Yönleri!

Nerede bir manyaklık nerede bir farklılık nerede entel dantel saçma sapan işler var bu erkekler oradadır. Bir de kendilerini ''marjinal ve orijinal'' sanarlar. Çevremde akrep erkekleri gibi bu erkeklerin de düzgünü aşırı düzgün bozuğu çok bozuktur. Düzgün olan efendi erkek dürüst, sadık ve eğlenceli bir yanı varken bozuk yanı Doktorlar dizisindeki Aslan bey gibidir sadakatsiz, yalancı ve bundan gurur duyan yapıdadır. Çoğu kız arkadaşım kova burcu sevgililerinin onları haklı da olsalar manipülasyonla haksız çıkarmalarından nefret ediyordu.

Masum yüzünün altında kertenkele var: Balık erkeği

Burç Erkeklerinin Eleştirilecek Yönleri!

Ortalıkta '' Ben çok sadığım, çok duygusalım, fazla iyi kalpliyim.'' diye gezer ama ilişkiyi senin burnundan getirir. Bu konudaki en büyük örnek Murat Boz- Aslı Enver ilişkisidir. Aslıya kaç kez ne yamuklar yaptı magazin programlarında iç çeke çeke izledik yalan mı? Balık erkeklerinin bir genel özelliği de neredeyse hepsi baby faceye sahiptir. Flörtözdür direk sadakatsiz diyemem ama sadakatsizi de vardır uyanık olun. Bunlar da yengeç erkeği gibi ağlak zırlak ve alıngandır.

Burç Erkeklerinin Eleştirilecek Yönleri!
28
14
Görüşünü yaz

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • SHADows01
  Benden ağır hakaretlere maruz kalabilirdin bir bayan olduğun için farklı görüşlere saygım olduğu için bunu yapmıycağım ama sen kim oluyorsun ki insanları sınıflara ayırabileceğini zannediyorsun senin hiç mi bu hayatta hata yapmadın hiç mi insanları üzmedin insanları eleştireceğine kadar gidip sabah kalktığında bir aynaya bak doğduğundan beri yaptığın bütün kötü davranışları düşün hiç bir insan mükemmel olamaz herkesin kişiliği karakteri farklı insanları yadırgamak böyle bir paylaşımda bulunmak senin haddine değil ister fenomen ol ister sitenin admin ister cumhurbaşkanı ol.
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Erkek Görüşü

 • Gizli Üye
  Şu burçlara %100 doğruluk payı var mantığıyla bakmayında neyse Oğlak olarak cimri değilim aksine cömert bilirler beni iş kolik değilim hatta gezmeyi seven biriyim Hayatımda romantizme yer var duygusallığada öyle ama göstere göstere yaşamam sadece özel zamanlarımda belli ederim acımasız kişiye göre değişir kalleşlik yapana zerre acımam hata yapana özür dileyene değil kısmen doğru diyebilirim diğer burçlarda öyledir insan huyu ve davranışlarını belirleyen oldukca fazla unsur var tek bir kalıba bağlanamaz bazı tutarlılıkları olabilir ama tapmayın burçlara
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

1426
 • şükran2323
  Vallahi sana helal olsun tanıdığım en ünlü astrolog bile bu kadar iyi gözlem yapmamıştır belki o kdr iyi analiz etmişsin ki tebrik ediyorum:)
 • Dilers
  En ya burc arkadaslar oglak dir.. kadini da kotudur erkegi de... ben de oglakim ondan biliyom.. ama fazla caliskan degilim.. cimriyim ama parayi yeri gelince yerim. mezara birakmam.. acimasizim ezerim... dogru yani...
  • abi 2 gün önce sevgilimden ayrıldım depresyondayım diye soru sormuştun dün gece de aşağıda bir kıza karım boğa burcu seviyorum demişsin hayırdır? Karını mı aldatıyorsun?

  • Dilers

   Sanal bir ortamdasiniz.. herseyi burda paylasmiyoruz... medeni durumu mu bilemezsin gerzek kadin...

  • Dilers

   Bu arada yasimda gercek degil anlatabildim mi

  • Hepsini Göster
 • bolywood27
  Boğayım ama doğru. Ve mekanin sahibi Allahtır. Sjshs
  • sende sadakatsizsin yani

  • bolywood27

   Çok üşengeç, aç boğaz ve abazadır. Hayatları yemek yiyem, uyuyam ve sevişemden ibarettir. (Burası doğru diğerleri yanlış. Zaten burçlar da zırvadır.)

  • boğayım ama doğru deyip bana hak verip sonrasında burçlar zırvadır diyen dengesize bak jdjjd

  • Hepsini Göster
 • MrMyopıc
  Kimseye bir sadakatsizliğim olmadı bugüne kadar olmaz da her boğa burcu için aynı şeyi söylemek yanlış bence
 • kediliçek
  Burçlara inanmıyorum ama emek vermişsin. Ellerine sağlık.
 • Bu nasıl bir yorum ya boğa hakkında cidden size saygı duyduğum için susuyorum lakin boğa hakkında cidden çok yanılıyorsunuz.
 • Oğlak, tamam mezarcı ve pinti olduğum doğru 🙈🙈ama çok merhametliyimdir , ve sadık bir erkeğim
 • aleyna_yaz
  Şu burçlara niye bu kadar önem veriyorsunuz? İlk kez bu sitede bu kadar önem verildiğini gördüm.
 • Sönmez35
  Boğa burcuyum yükselen ve alçalanım kova hadi bakalım yorumunu bekliyorum :D
 • Hepsinin ayrı ayrı sitili var ama genelde günlük hayatımız da hep aynı stilde görüyoruz.
 • maniacotaku
  boğanın adı ne zaman ''azgın boğa'' olarak değiştirildi lan
 • Emir3346
  çok boş işlere kafa yoruyorsunuz çoook. Ekmek kaç para?
 • JooKeeRs
  Sen lezbiyen ol madem bacaksıza bak len
  • eğer dediklerim yalan olsaydi ben burcumun özelliğini gösteriyorum ya da yalan derdin demek ki sende ciğeri 5 para etmeyenlerdensin ya da yaran vae gocunuyorsun

  • JooKeeRs

   Laflara bak sen nasıl fenomen oldun cok merak ettim? Akla bak herkes ama herkes leşş Bı tek hanfendı düzgün on numara bir insan tebrikler

  • bu bencede elestirilecek yönleri yazdım iyi yönleri bencesini de yazarım kötü yönleri dediysem kötü yönlerini anlattım nr var bunda? Üstelik hepsini gömmedim başak ve oğlak erkeği çok sadıktır. Kova ve akrebin de düzgünü çok düzgündür.

 • ElSenor
  Koç erkeğiyim bu kadar mı olur. Öyle ölmeyiz füze felan atsaydın
 • ASLAN-ÇAKICI
  Bu oğlakların çektiği ne arkadaş hep eleştirel hep eleştirel
 • fukanınhatunu
  Hee yönü ile ele alman güzeldi. Teşekkürler
 • Denizdibindeinciiii
  iyimis😀
 • Elcinvogue
  İkizler ve koç cok ikiyüzlü
 • Nickinizisss
  Çok iyi😄
 • GS_Aras
  Sövmenin bilimsel şekli galiba :D
 • Poyrazporaz35
  Ya kızlar onlara da yap
 • aShameless
  yengeç erkeği yanlış NOKTA
 • sonamcı
  RD+12.
 • Burç ne ak.
 • Öpsünseniamcan
  Bu burçlardan birisi benim tahmin et bakalımmm :D
 • hhyynn84
  hep mi kotulere denk gelmiş
 • Sinan383838
  Burçlara inanmam
 • BanuÖzz
  Gerçekten değişik
 • mehmetyağız
  Hiç :)
 • cokıyıbırı07
  guzelmıs ıyımısss
 • TPTades
  beyler popom yere değmiyor (yayım)
 • AdilOlmayanYıldırım
  Oğlağı yine öven yok
  demek ki doğru
 • Sevgiinsanı999
  Akrep burcu eleştir bakalım
  • elestirdik ya srefsizi cok srefsiz yalanci sadakatsiz sinsi

  • Sen şeytanların köpeğini söyledin

  • Ben sadık güvenilir merhametli koruyucu ve sempatik eğlenceli biriyim bak güzel kardeşim herkes aynı değil

  • Hepsini Göster
 • Nfmyşyş
  Yengeç erkeği berbat
 • Gizli Üye
  Oglaklar cidden cok acimasiz, sert. Baliklar yalanci ikiyuzlu
 • Gizli Üye
  Bu yazı için sadece şunu söylüyorum; çok bencilce düşüncelere sahipsin ve herkesin senin istediğin kişilik olmasını bekliyorsun. Kısaca bu düşünceler ile ilerlemen çok yanlış olduğunu düşünüyorum.
 • Gizli Üye
  Güzel olmuş hepsini gömmüşsün kız aferin sana
 • Gizli Üye
  Güzelmiş
 • Gizli Üye
  Koç ve yay gördün mü arkana bakmadan kaç 🤣🤣
  • Dilers

   Koc kadiniyla kafede oturdum.. tanismak icin... yani igrenc di yaa hareketleri.. sinsi beni suzmekden. Yemek yiyememisdim.. neyse evlenmedim zaten bankaciydi.. esim boga seviyorum...

  • Dilers

   Ben oglak...

  • Gizli Üye

   @Dilers Boğa kadını evcimendir, anaçtır, sadıktır, sinirlenmediği sürece iyidir👍👍
   Oğlak erkeği zekidir, disiplindir, sabit fikirlidir...
   Uyumlu bir çift olmuşsunuz mutluluklar 💐💐

  • Hepsini Göster
 • Gizli Üye
  vay anasini sayin seyirciler
YÜKLENİYOR...