İlişkilerinin Uzun Sürmesinin Sebebi Nedir?

Quotes m

Bazen uzun süreli ilişkiler gördüğümüz zaman gıpta ile bakıyoruz. Bunun herhangi bir sırrı var mı diye merak edenler de oluyordur muhakkak. Benim en uzun ilişkim 4.5 yıl sürdü. Bu sebepten dolayı sizlere uzun ilişki hakkında tavsiye verebileceğimi düşünüyorum.

Güven

İlişkilerinin Uzun Sürmesinin Sebebi Nedir?

İlişkinin en kilit noktasıdır. Güvenin olmadığı yerde uzun bir ilişki asla düşünülemez. Çiftlerin birbirine güveninin tam olması gerekiyor. Arada ufak bir şüpheye yer verdiğiniz zaman o şüphe insanın içini yer bitirir. O yüzden birbirine karşı açık ve şeffaf olmalısınız.

Sadakat

İlişkilerinin Uzun Sürmesinin Sebebi Nedir?

Güvenden sonra gelen en önemli noktalardan birisi sadakattir. Sevdiğiniz insana sadık olmalısınız. Arkadaşlarınız çok olabilir ama hiç bir zaman farklı bir düşünceye girmeden bağlılık duygusunu kaybetmemeniz gerekir. Eğer aranızda olan heyecanın bittiğini düşünüyorsanız bunu sevdiğiniz kişiyle paylaşmalısınız. Aldığınız tüm kararların ve seçimlerin sevdiğiniz kişiyi de etkilediğini düşünerek almanız sadakatin en güzel tanımıdır.

İletişim

İlişkilerinin Uzun Sürmesinin Sebebi Nedir?

İlişkilerinin çoğunun bitme sebebi iletişimin olmamasıdır. Birbirinizle karşılıklı bir sorunu çözemedikten sonra o ilişkinin uzun sürmesini beklemek çok saçma olur. İletişiminizin kuvvetli olması sizi bir adım ileriye taşır.

Aile & Planlar

İlişkilerinin Uzun Sürmesinin Sebebi Nedir?

İlişkiye başlamadan önce hedefinizi konuşmanız gerek. Çiftlerin ortak bir nokta buluşması önemli bir detaydır. Sevgiliniz ilerleyen dönemlerde yurt dışına çıkmak gibi bir planı varken, sizin evlenip, aile kurmak gibi planlarınız olursa ilerleyen dönemler aranızda çatışma çıkabilir. Onun için hedefleri ve hayalleri konuşmalısınız.

İlişkilerinin Uzun Sürmesinin Sebebi Nedir?
4
4
Görüşünü yaz

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

44
 • Ascelas
  Son derece doğru. Keşke herkes aynı anlayış içerisinde olsa da uzun süreli ilişkilere şaşırmasak.
 • Sedaaaaq
  3 yillik iliskim var. karsi tarafin seninle asla ayrilmak istememesi cidden yol aldiriyor.
 • Jerrybone
  Tecrübe yönetim
 • donnamorta
  Bir tutam da rahatlık olsun 🥺
 • MrMyopıc
  Sadakat, anlayış, güven olmalı cidden
 • Hshdhuehs
  Iyi anlaşmayı ya
 • ladyybahar
  Anlayış güven ve karşılıklı sabır mutluluk
 • themattyice
  dııııt hiçbiri cinsellik klskjslndk
YÜKLENİYOR...