Bu Kış Konfor Ve İpeksi PÜRÜZSÜZLÜK Bir Arada!
Kapat

Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanırlar?

Külyutmaz22

Evet arkadaşlar oldukça fazla gördüğüm bir toplumsal kargaşa olan kadın-erkek ilişkilerinde dengesiz davranma durumlarından ötürü her iki taraf arasında oldukça fazla miktarda kaçan kovalanır gibi saçma olgular fark etmiş bulunmaktayım ve bir erkek bir kadında neleri arar sorusunun cevabına maddeler halinde değineceğim.

Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanırlar?

1) Ne istediğini bilmesi

Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanırlar?

Evet arkadaşlar özellikle biz erkeklerin birçoğu ne istediğini bilen kadınlardan hoşlanırız dengesiz ve kararsız davranışlar birçoğumuzu er ya da geç uzaklaştırır ve belki de kalıcı olarak soğuruz

2) Öz güvenli olması

Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanırlar?

Bir kadın eğer öz güvenli değil ise muhtemelen özellikle öz güveni yüksek erkeklerin ilgisini çekmekte zorlanacaktır.

3) Güzelliği

Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanırlar?

Bir erkek özellikle bir kadının en doğal görünen güzelliğinden etkilenir bu bir gerçektir ancak burada bahsedilen güzellik doğal görünümlü hatta doğal olan güzelliği yani boya küpüne dönmüş kadınlar şahsen bana itici geliyor ayrıca toplu saçlar yerine serbest saçlar birçok erkeğe daha çekici görünür. Ancak unutmamalısınız ki bu güzellik faktörü sadece ileride sevgili olma yolunda etkin olacak flört türünü tetikleyici ve başlayan ilişkiyi sürdürücü potansiyele sahip bir faktördür yani tek başına güzellik erkeğin kalitesi arttıkça yeterli olmaz.

4) Dürüstlük

Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanırlar?

Yine aynı şekilde dürüstlük önemli bir faktördür çünkü bir kadın eğer size karşı dürüst davranıyorsa güven verir ve daha fazla keşfetmek istersiniz aynı yakın dost ile arkadaş arasındaki fark gibi denilebilir.

5) Flört ve ilişki esnasında erkeği etkilemeyi bilmesi

Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanırlar?

Bu kadının esasen doğasında olan bir durum çekici bir kadınla çekici olmayanı ayıran önemli özelliklerden birisi ise bir kadının sevdiği erkeği etkileyebilmesi olayı bu vur kaç veya kaçan kovalanır gibi yöntemlerle değil mesela ilişki esnasında yolda yürürken koluna girmesi, elini tutması, fiziksel temas gibi faktörler iken flört aşamasında da yine benzer şekilde yukarıdaki faktörlere benzer şeyler yeri geldiğinde olmak üzere ilginizi hissettirmek olabilir.

6) Sohbet uyuşması, kaliteli sohbet ve kaliteli iletişim

Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanırlar?

Farklı entelektüel seviyelere göre farklı faktörlerin belirlediği kaliteli bir iletişim bir erkeği etkileyecek en önemli unsurlardan birisi denilebilir yine aynı şekilde. Bununla ilgili kaliteli iletişimi ele aldığım bana ait başka bir bence paylaşımına bakabilirsiniz.

( link: Modern Çağda İletişim Nasıl Olmalıdır )

7) Birbiri ile alakalı tamamlanmaya açık eksiklerini kapatabilmeleri

Her iki tarafında birbirlerindeki eksikleri tamamlaması ve birbirlerini geliştirmeleri durumu da yine aynı şekilde önemli bir kriter denilebilir. Mesela kadınlar erkeklere kıyasla genellikle daha sosyal olur eğer kadın erkeği o yönde gelişmeye teşvik ederse aralarındaki bağ daha kuvvetli olur.

Toparlarsak

Evet arkadaşlar hepsini toparlarsak benim aklıma gelen bazı kriterler bunlar objektif değerlendirmeye çalıştım ve olduğunu düşünüyorum herkese esenlikler dilerim.

Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanırlar?
Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanırlar?
4
7
Görüşünü yaz

En İyi Erkek Görüşü

 • Gizli Üye
  Sadakatli ve yalandan uzak olan kadından hoşlanırım. Feministlik yapıp tüm erkekleri genelleyen tiplerden hoşlanmam. Evlenmeyi koca parası yemek olarak gormeyenlerden olması gerek.
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Kız Görüşü

 • Cazibeli ve Zeki
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

36
 • Kalbimiz
  İki madde dışında beni anlatmışsın resmen 😂 özgüvenli değilim çok fazla ve ne istediğimi bilmiyorum bunlarıda halledersem mülemmelito olacak
 • PrinceOfJoy
  Bakımlı olacak. Daldan dala atlamayacak. Azgın ve cinsel olarak bana karşı istekli olacak. Seksi giyinecek. Beni her an her yerde tahrik edebilecek. Vücudunu sadece bana sergileyecek.
  • emir4689

   1 tl farkla büyük boy pepside istermisiniz?😂

 • emir4689
  mutfakta aşçı yatakta eskort dışarıda hanfendi kısacası ne yapmasını bilen
 • Tahir285
  Güzel olsun, dürst olsun, namuslu olsun. Ne istediğini bildin, sadık olsun, erkeğin arkasında dursun. Akılı olsun...
 • error_123
  kafa açmasın yeter
 • RaizelD
  zeki ve güzel
 • BayanMahmut
  nasıl seviyorsa öyle hoşlanır
 • İstediginizisorun
  Esmer uzun boylu uzun saçlı kadınlardan
 • Gizli Üye
  Erkekler, genel olarak bu tarz kadınlardan hoşlanır.
YÜKLENİYOR...