Eski Sevgili Neden Eski Sevgilisinin Numarasını Silmez?

skarlet1997

Merhaba toplum içinde en çok sorulardan sorulandan bir tanesi eski sevgili neden eski sevgilisinin numarasını silmez? Bu oldukça çok zor bir soru aslında aklından çok fazla neden olabilir ama bunların en önemli bir kaç nedeni sizlere anlatacağım.

Tam anlamıyla unutamamak!

Eski Sevgili Neden Eski Sevgilisinin Numarasını Silmez?

İlk olarak bir ilişki sona erdiğinde eğer gerçekten sevmişse karşıdaki unutmakta oldukça zorlanacaktır ve araya özlem girdiğinde yazmak isteyecektir tekrar tabii yazar mı bilemeyiz. Bunu özlem girince araya karar verirler ama unutamadıkları için tam anlamıyla silmezler.

Umursamamak!

Eski Sevgili Neden Eski Sevgilisinin Numarasını Silmez?

Bazı eski sevgililer numarayı silmeyi gerek görmezler, çünkü varlığınız yokluğunuz onlar için önemli değildir. Açıkçası tabii ki siz sanabilirsiniz beni unutamamış numarayı silmiyor ama emin olun bazı eski sevgililer numara konusunda dursa ne olacak durmasa ne olacak sebepsiz yere tutabilirler. Açıkçası dönmeyi düşünmezler sadece öylesine tutabilirler numarayı gerek görmezler silmeyi.

Sizden bir mesaj beklerler!

Eski Sevgili Neden Eski Sevgilisinin Numarasını Silmez?

Bazı eski sevgililer pişman olabildikleri için karşıdan bir mesaj beklerler ve bunu kendilerine anlatmaya çalışırlar. Durumlarınıza bakarak sosyal medyanızı takip ederek açıkçası çok belirti verirler ve bu yüzden numaranızı silmezler. Sizden bir adım beklerler ama her ne olursa olsun bir sevgili neden numarayı silmiyor diye düşünmek bir hatadır. Açıkçası çünkü çok fazla neden olabilir aklında biz bunları bilemeyiz en belirgin olanları size söyledim ama tam anlamıyla bilmek mümkün değildir neden silmiyor? Kısacası bunu düşünmek dediğim gibi bir hata çünkü aklından çok fazla düşünce geçer tahmin etmek imkansızdır ne kadar düşünürseniz düşünün cevap aynıdır eski sevgili ve nedensiz yere numarayı tutuyor dönmeyecek.

Eski Sevgili Neden Eski Sevgilisinin Numarasını Silmez?
6
1
Görüşünü yaz
6Kız Görüşü
1Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

 • huzunluponcik604

  haklisin bide kullanmak veya yeni birini bulamadığı için ya da amacı kötü olduğu için

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Erkek Görüşü

 • Gizli Üye

  Silmeye üşeniyor olma maddesi de olmalı.

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

50
 • pnckmcrb

  Yeni birini bulunca siler ( aynı sey bende oldu mal eski sevgilim silmedi 6 gunun sonunfa bir kızı paylasti sana bana acık atmış fake kız fotarafi senden baska hikayem yok yazmısti he sonraki gun ciddi ciddi sevgili yaptı herkese acık attı sonra sildi numarımı xofıdıdııs)

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • Masmavi100

  Bence umursamazlık , simdi numarasını silsem ona daha çok değer veriyormuş gibi olacak diye düşünebilirler

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • Cllcldlxldlxld

  Kesinlikle sevdigi için silmez başka açıklaması yok

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
  • skarlet1997

   Umursamayanda çok fazla.

  • Cllcldlxldlxld

   Umursamaz insanlar var dogru ama ne kadar umursamaz olursa olsun bir insan eski sevgilisinin numarasını siler yani normal sıradan bir insan olsa evet umursamaz olur ama eski sevgili silinir yani

  • skarlet1997

   Bu durum değisir aklında yani engellenen biri bile burada aslında eski sevgilisinin numarasını silmiyor bazı sorularda görmüstüm burada engellendikleri zaman karsıdaki eski sevgilisinin numarasını silmemisler ve engeli kalktığı zaman farketmisler, bu kisiye göre değisebiliyor umursamaz olmak dediğimiz varlığı yokluğu onun için önemli olmasa bile aslında tutmakta sakınca görmüyor çünkü beyninde aldığı cevap kalması sonuçta onunla zaman geçirmis olarak eski sevgilisi olduğu için bunu böyle değerlendirdiği içinde silmeyebiliyor, dediğim gibi bu kisiden kisiye çok fazla değisebilir.

  • Hepsini Göster
 • eda06kovl

  yeni birini bulana kadar ne olur ne olmaz elimin altında dursun diye düşünmüştür bence

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • asivemaviyim

  Anladım beklememiyecem artık

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
YÜKLENİYOR...