Erkeği Etkilemenin Kolay Yolları Nelerdir?

Hoşlandığınız erkeğe açılamıyor musunuz? Ya reddedilirsem korkusu ile kendinizi geri planda mı tutuyorsunuz? Onu kendinize nasıl bağlayacağınız konusunda şüpheleriniz mi var? Nasıl hareket edeceğinizi bilmiyor musunuz? İşte tüm bu soruların cevabını sizler için derleme gereğinde bulundum. Şimdi sizlere basit ve doğal yöntemler ile bir erkeği nasıl etkileyeceğinizi anlatacağım...

1. Tanışma

Erkeği Etkilemenin Kolay Yolları Nelerdir?

Her şeyin mükemmel geçtiği, tüm kusurların saklandığı, hatta kendini "ideal eş" olarak tanıttığın ilk gün. Erkekler iltifat almaktan hoşlanır ve bunu abarttığınızda egosu tavan yaparak kendini üstün görmeye başlar. Her fırsatta ona yakışıklı olduğunu, gülüşünün güzel olduğunu, keskin bakışları olduğunu söylemeyin. Bunun yerine onu tatlı tatlı eleştirin. Onun karakteristik özellikleri hakkında izlenim yaparak kendiniz ile karşılaştırmalar yapın. Ruhunun eksik yanlarını, amacının ne olduğunu anlamaya çalışın. Ve en önemlisi "seksapel hareketler ile, kadınlığınızı kullanarak" ilgi çekmeye çalışarak onun gözünde basit düşmeyin.

2. Kaynaşma

Erkeği Etkilemenin Kolay Yolları Nelerdir?

Onun neler yapmaktan hoşlandığını, nelere gülüp eğlendiği konusunda izlenimler yapın. En önemli etkenlerden bir tanesi "yapmacık hareketler, sahte gülüşler" yapmayın. Kendiniz olduğunuz her saniyede size bir adım daha yakın olacaktır. Kimi zaman sesine, kimi zaman yüreğine, kimi zaman o keskin bakışlarına kapılabilir bir kadın. Ama bunlar sizi asla aldatmasın. Her buluşmak istediğinde gitmeyin. Buluşma yerinizi, neler yapacağınıza siz karar verin. Erkeklerden yönlendirilmekten hoşlanırlar. Fakat bunu çaktırmadan yapmaya çalışın. Bakımınıza özen gösterin. Ve asla fırçalanmamış bir diş ile onun yanına gitmeyin. Gizemli olun ve hayır demeyi öğrenin. Pozitif olun ve olduğunuz gibi davranın. Ufak espriler ile gününüzün daha mutlu geçirmenizi sağlayın. Uyumlu olacağım diye çabalayıp, dünden razıymış moduna girmeyin.

3. Flört

Erkeği Etkilemenin Kolay Yolları Nelerdir?

Onun hakkında gerekli izlenimleri yaptıktan sonra ilişkinizin devamı konusunda somut kararlar alın. Çünkü bazen bir insani beğenmeniz, hoşlanmanız, onu istiyor olmanız yeterli sebepler değildir. Duygu bağı denilen bir etken, mantığınızı kullandığınız zaman daha güçlü bir hal almakla beraber sizi vazgeçilmez kılacaktır. Ona ait olduğunuzu, sadık olduğunuzu hissettirerek onun güvenini kazanın. Çünkü seven erkek güvenmek ister. Onun aklını kurcalayacak en ufak detaylardan uzak durun. O çok seviyor diye, sırf o istiyor diye mecbur olmadığınız bir şeyi yapmayın. Çünkü sevgi menfaat kabul etmez. Olduğu gibidir sevebilmek. Onun ile ilgili fikirlerinizi olumlu ya da olumsuz ona söylemekten çekinmeyin. Aynı fikirde olmuyor olsanız bile bu dürüst duruşunuz onu etkileyici bir etken olacaktır. Arada bir adım atarak geri çekilin, size dönüş yapmasını bekleyin. Kaç erkek arkadaşınız olduğunu, geçmişte neler yaşadığınızı özet olarak anlatın. Detayları ile anlatmanız onun sizden soğumasına sebep olacaktır. Her şeyi doğru yaptığınıza inanıyor iseniz, ara da bir soğukluk ya da zoraki bir ortam varsa üstüne gitmeyiniz. Bir insan sizin ile aynı düşünemez, aynı fikirde olamaz, belki de size ısınamaz. Bu yüzden ilk olarak saygı duymayı ve kabullenmeyi öğrenin. Bittim sandığınız nokta sizin başlangıcınız olabilir, belki de sizin için hayırlısı olan budur. Sizi istemeyen, sevmeyen, değer vermeyen birisi için asla gözyaşı dökmeyin. Sizi istemeyen padişah torunu da olsa "eyvallah" demeyin. Mesele onun ne kadar güzel olduğu değil, sizin ne kadar güzel baktığınız. Bu yüzden size bir adım atana, siz bin adım atın. Size değer veren, sevgisiyle size güç katan insanlara açın yüreğinizi...

Yaşanmışlık ve tecrübelerime dayanarak sizlere bunlardan kısaca bahsetmek istedim. Bulunduğumuz ülke içerisinde ördeğe bile tecavüz ediliyor iken, bir kadının ilgi çekmek için bedenini teşhir ederek giyinip kadınlığını kullanması aciz bir durumdur. Abazaların çirkin iltifatlarına maruz kalıp kendi egonuzu, kişiliğinizi yükseltemezsiniz.

#cgrcsknn'den sevgiler ile..

Erkeği Etkilemenin Kolay Yolları Nelerdir?
4
4
Görüşünü yaz

En İyi Erkek Görüşü

 • ƛƬMƛƇƛ
  Çok güzel olmuş ellerine sağlık tebrik ediyorum. Kadınlar nerede hata yaptıklarını anlamıştır umarım bu bence sayesinde :)
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Kız Görüşü

 • Çok güzel diyorsun doğruda 2. Aşamada kaldik hep olduğumyz gibi davrandik ama. Ilerisi grlmedi nedense
  Görüş hala geçerli mi?
  • Her şeyde bir hayır vardır.. Kötü yönden bakma. Belki de bu gelecek güzel şeylerin habercisi.

  • Nerde şey kizlar var onlara bakyorlar benim gördügumde duyduğumda bu

  • Onlar sadece kendi karakterlerinde insanları buluyorlar..

  • Hepsini Göster

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

33
 • Bir kız ben istemedikten sonra istediği kadar etkilemeye çalışsın etkileyemez beni.. odun derler 😀🙈desinler umrumda değil..
 • Gizemyldrm94
  Nerde hata yaptığımı anladım
 • Arzumcihan
  Eline sağlık
 • Emegine saglik dostum
 • Gizli Üye
  Aslında, gerçekten aşık olan erkeğin etkilenmesine bile gerek yoktur. Sevdiği kadının, bir gülüşü yeter.
 • Gizli Üye
  Dikkate alcam bunları :)
YÜKLENİYOR...