Bu Kış Konfor Ve İpeksi PÜRÜZSÜZLÜK Bir Arada!
Kapat

Erkeklerin Dış Görünüşe Daha Çok Önem Verdiğini Gösteren Detaylar Nelerdir?

Matsiyahh

Her zaman tartışma konusu olmuştur. Karşı cinste dış görünüş mü daha önemlidir, karakter mi? konusu.

Sanılanın aksine kadınlar dış görünüşe daha az önem veriyor.

Erkeklerin Dış Görünüşe Daha Çok Önem Verdiğini Gösteren Detaylar Nelerdir?

Kadınlarda da bir etkileşim olmuyor değil tabii. Çok yakışıklı birini görseler ''Maşallah analar neler doğuruyor'' demeden geçmezler. Fakat hemen mesaj atayım, fiziğine iltifat yağdırayım, sapığı olayım kafasına girmezler.

İlk görüşte aşka inanan erkeklerin kastı aslında göz göze gelmek değildir

Aslında o ilk görüşte aşk bile değildir, başka bir şeydir ama şimdi karıştırmayalım hiç :D Kültür seviyenin bir anlamı yoktur.

Ünlülerin ilişki geçmişini kurcaladığımızda terk eden ve aldatan tarafların hep daha iyisine yöneldiği kolayca gözlemlenebiliyor

Erkeklerin Dış Görünüşe Daha Çok Önem Verdiğini Gösteren Detaylar Nelerdir?

Neden ünlülerden örnek veriyorsun demeyin hiç :D Onlar daha fazla göz önünde oldukları için ilişkilerinden daha kolay haberdar olabiliyoruz. Eşlerini bırakıp taş gibi hatunlara yönelmeleri bile aslında dış görünüşe baktıklarını kanıtlıyor. Zeka seviyesi de önemsizdir.

Kadınlar bacakları güzel diye hiçbir erkeği tavlamaya çalışmaz

Erkeklerin Dış Görünüşe Daha Çok Önem Verdiğini Gösteren Detaylar Nelerdir?

Yani yürüme işlevimizi sağlayan bacakları neden gözlemleme, bakıp iç geçirme ihtiyacı hissedelim ki? Düşününce bile saçma buluyorum :D

Erkeklerin sevgili bulmak için üstün bakıma ihtiyaçları yoktur

Erkeklerin Dış Görünüşe Daha Çok Önem Verdiğini Gösteren Detaylar Nelerdir?

Evet bakımlı erkekler kolay fark edilebilir, ilgi çekebilir. Fakat ne kadar yakışıklı olursa olsun kadının ilgi, sevgi ihtiyacını karşılamıyorsa vazgeçilen olmaya mahkumdur. Yani yakışıklılık tek başına hiçbir erkeği kurtarmaz. Kadınlar neden tırnağına bile özel bakım uyguluyor bir düşünelim. Tırnak neden önemli olsun ki? Önemli işte.!

Erkeklerin Dış Görünüşe Daha Çok Önem Verdiğini Gösteren Detaylar Nelerdir?
36
25
Görüşünü yaz

En İyi Erkek Görüşleri

 • Gizli Üye
  Kesinlikle yanlış. Kadınların daha acımasız olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Çirkin erkek sevenlerin özgüvensiz olduğunu söyleyen sen şimdi bunu mu söylüyorsun :D saçına cildine fiziğine giyimine bakan bir kadın çoğu erkeğin ilgisini kolayca çeker yüzü güzel gelir. Ama erkek yakışıklı değilse ne yaparsa yapsın istenen olmuyor. Yani dış görünüşünden dolayı sevilmeyen bir kadın çabalarsa iyi görünebilir. Ama erkek çirkin ise bitmiştir. Sapığı olmuyorlar lafına gülerim. 2 saniye göz göze geldiği adamı takip eden kadınların sayısı hiç az değil erkekler 2 saniye gördüğü kadını 2 saniye sonra unutabilir. Erkekler güzele bakar kadınlar güzele tapar.
  Görüş hala geçerli mi?
  • Matsiyahh

   Katılmıyorum karsim erkekler guzele tapar kadinlar yakısıklıya bakar tskler

  • Gizli Üye

   Hiçbir erkek kadın fotoğrafının altına çocuk yapalım mı yazmaz.

 • Gizli Üye
  "Sanılanın aksine kadınlar dış görünüşe daha az önem veriyor." 😂😂😂😂 Güldürdün. Tam tersi, dış görünüşe en çok bakan kadınlar. Bu konu feministlerin, yaptığı şeyin tersini söylemesi gibi. Kadınlar eziliyor diyorlar , aslında erkekler eziliyor. Eşitlik istiyoruz diyorlar, nafaka ve kadın beyanı esastır ı savunuyorlar. Bu ters psikolojiden başka bir şey değil. Dış görünüşe kızlar önem vermeseydi çirkin erkeklerle çıkardı. Sokaktaki çiftlere bak. Kızlar hep ideal kilosunda ve sakallı erkeklerle sevgili oluyor. Zayıf erkeklerle sevgili olan kız var mı hiç? Boş yapıyorsunuz valla. Bu yalanlarına anca dünyadan haberi olmayanlar inanır.
  Görüş hala geçerli mi?
  • Gizli Üye

   "Kadınlar bacakları güzel diye hiçbir erkeği tavlamaya çalışmaz" Ne güzel saf ayağına yatıyorsunuz. Erkeklerin bacakları erojen değildir de ondan. Kadınlar erkeklere omuzlara bakarlar, kiloya bakarlar, yüze bakarlar, fiziğe ve yakışıklılığa bakarlar. Açtığın konuya katılmıyorum. Bu konuda kadınlar çok daha acımasızlar.

  • Matsiyahh

   Kadının k sini desem erojen dersin sen. Kendini güzel acıkladın karşim

  • Gizli Üye

   Bana karşim falan deme. Ben senin karşin değilim. İkinci olarak ön yargılarını kendine sakla. Benim bir sürü sevgilim oldu. Ayrıca güzel olan bir çok kızı, feminist olduğu için red etmiş biriyim. Bana boş ön yargılar ile gelme. Ön yargılı olduğunu göstermen iyi oldu yalnız. Çünkü ön yargılı insanlar her konuda böyledir. Erkeklerin dış görünüşe baktığı ön yargısına da sahipsin. Bunu yapan sizlersiniz. Ve ben orta tipli, bir çok sevgili yapmış biri olarak bunun farkındayım. Böyle bir sorun yaşamamama rağmen. Neyse sana ön yargılarınla mutluluklar.

  • Hepsini Göster

En İyi Kız Görüşleri

 • Çitosssssss
  :) şunları da ekleyeyim ben. erkek ambalaj manyağıdır. Kolay kandırılır. Sırf güzel olduğun için bile seni çok iyi bir insan diye düşünebilir Xd çocuk gibi..
  Ama çirkinsen kötü diye algılar.
  Buna çok rastladım ya çok komikler..

  Dışlamalarını en çok çirkin bulduklarına yaparlar. Böyle karaktersizce davranırlar. Adam olanlar zannettiğimden de az imiş bunu yakın zamanda anladım..

  kadınlar da bakarlar dış görünüşe ya, ne biliyim, bende bakıyorum ama beğenmediğim birine hakaret etmiyorum ya da pis pis bakmıyorum. Onu incitmiyorum.
  Görüş hala geçerli mi?
 • Asuca
  Aslında güzel detaylarmış, düşündürücü :)) Okurken çok eğlendim, özellikle ünlülerin ilişkilerinde çok haklı bir yanın var ellerine sağlıık ♥
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

2334
 • Rascoln36
  Benim bildiğim tek birşey var DIŞI GÜZEL OLMAYANIN IÇINE KİMSE BAKMAZ bu kadın içinde erkek içinde geçerli.
 • AfiliiFilinta
  Erkekler yüzü güzel olanı koluna takar gönlü güzel olanı ömrüne katar. erkekler Dış görünüşe bakıyor diye giydin cicilerini bicilerini sürdün ojeni rujunu verdin dekolteyi adamı tavladın. Her şey bitti mi yani? asıl olay şimdi başlıyor. Erkekler dış güzelliğe çabuk doyar ondan sonra kapının önüne koyar eğer dış güzelliğinden başka bir şeyin yoksa...
 • JoNaThaN34
  Doğru yazı. sevgilimle ilk tanışmamda fiziğine yüzüne boyuna göğüslerine bayıldım birkaç görüşmeden sonra normal muhabbete döndük üniversite okuyor 2 dil %100 biliyormuş okulunda en başarılı matematik fizkte üst seviye. biz hala popoya bakıyoruz 😂😂😂erkekler böyle
 • valla çok güzel kızlar baktı ama ben sevemedim. Çünkü tüm gün instagram, ev temizliği, tv üçgeninde yaşayan bir kız tercihim değil. Benim istediğim insan çok okuyan, kültürlü, oturup birçok farklı dalda bilgi edinebileceğim biri de olmalı. Hem ben okuyup ona anlatacağım hem o okuyup bana anlatacak.

  İçi boş insanlarla içi dolu hayaller kuramazsın. Benim içi boş anlayışım okumayan, gündemi takip etmeyen kızlar.
 • Musk_
  Alfa erkeğiyle kanka erkek hiç bir olur mu? Elbette olamaz. Öyleyse bir tanrıçayla bir kezban yan yana gelemez. Bundan kasıt sadece dış görünüş değil giyim kuşam karakter herşey demek. Kaldı ki insanların çoğu karşı cinsi etkilemek için bakım yapar.
  Kusura bakmayınız.
  • Musk_

   Kanka değil b*rzo olacak sistem değiştirmiş.

 • TozPembeDüşler
  Ucuz erkekler dış görünüşe tapar fakat "adam" dediklerimiz kadının içindeki güzelliği görüp bütün kusurlarını örtecek bir sevgiye sahip olandır. Lütden erkek ile adam arasındaki farkı iyi öğrenin.
 • infinityuniverse
  Ya bu tek erkeklerde degil ki her iki cinsiyette dïş görünüşe önem verir
  • Matsiyahh

   En azından erkekler kadar değil

  • Sanmıyorum

  • Kadınlar çok daha şekilcidir. Bu kız da kendinden biliyor dürüst yakışıklı olmayan bir erkeğe asla bakmazsınız. @Matsiyahh sorularından anlaşılıyor zaten ne kadar şekilci olduğun.

 • Kartalizma_
  Kimse kusura bakmasın, güzeller daima ilgi görür sevilir, çirkinler de daima ezilir küçümsenir. Doğanın kanunu böyledir. Acı ama gerçek. Aynı şey erkek için de geçerli.
 • Beyazorkiden
  erkeklerin bakıma ihtiyacı yoktur falanlar çok saçma. kim ne kadar kendini geliştirmiş, temiz, titiz, bakımlı, görgülü, kültürlü vs ise, hayatında da öyle birini ister. bakımsız erkek de bakımsız kadın da kendi standartlarında sevgili bulabilir. hee bakımsızım, çomarın tekiyim ama en iyisini isterim derse avcunu da yalar.
 • Carlynbrook
  Kızlar kızlar kızlar.. artık bırakın bu işleri.. bizde kaslı bir erkek janjanlı kıyafetler fiyakalı bir fizik renkli gözler sarışın ten vaauuuv gördüğümüz zaman eeetkileniyoruz.. aaa yeter artık canım erkeklere yüklenmeyin bu kadar.
 • mehmet9007
  Ben önem veriyorum inkâr etmem ama bu demek değil ki irina shayk gibi kadın istiyorum işte kalçası şöyle olsun göğüsü böyle olsun 90 60 90 vücudu olsun bu değil benim gönül gözüme güzel gelen kadına ben ilgi duyarım tanımaya çalışırım aksi takdirde ben güzel bulmadığım birine ilgi göstersem bu sefer o kişinin duygularıyla oynamış olurum
 • Balibey1
  Off çok fena.. Kültürlü de olsun ama her tarafı güzel de olsun tabii.
  • Matsiyahh

   Hak verdiğin için sagol karsim dogrulari konusmani takdir ettim

  • Balibey1

   ne yapayım dürüst olmak lazım hacım yaaa.. ayrıca da hak vermeyen yalan söyler.. :)

  • Matsiyahh

   Bence de bunlar hep yalan söylüyor 😂😂😂

  • Hepsini Göster
 • tncz9
  Tamam kadınlar bizim baktığımız ayrıntılara bakmıyorlar ya da sapığı olma durumu da öyle, bunu kimse iddia etmedi. Ancak kadınların dış görünüşe çok fazla önem verdiği tecrübe ile sabit bende.
 • OkyanusKarmenKeki
  Karakteriyle alakalı. Ama benim de başıma geldi. Bu kelekler izole insanlar oluyor veya ezik karakterli.
  • Kişi kontrol edilebilir olsun diye bu arayıştalar hatta hem pastam dursun hem karnım doysun diyenler bunlar ama sonra bakıyorlar ki sen fazlasısın hemen geri bas yapıyorlar ezik geldiler ezik gidiyorlar.

  • bununla ilgili son diyeceğim seni oyuncağı yapmak isteyene annabelle ol.

 • Serkspre
  Karakter olmadı sürece dışı bir işe yaramaz hayvanlara kadınlara insanlara iyi davranmadığı sürece oda bir hayvan kadın katili olabilir.
 • love-girl
  Kesinlikle tırnağımı farketmeyen adam beni haketmiyor demektir. İlgisizlik aç ve susuz kalmak gibi bir şey kadınlar için. Ne tip ne para ne mevki özel hissettirmenin yerini tutamaz.
 • Cafer123456789
  Güzel bir bence oldu eline sağlık. Ama bence. Herkes kız ya da erkek " Dışı ilgimi çekmezse, içide ilgimi çekmez.. " önemli dir. Sadece karakter olmaz. Fizik te önemlidir. Kimi kadin der ben napayım şişman erkeği. ya da fakir erkeği.
 • dalgakıran61
  Kadınlar da görünüşü güzel olmayan erkeğe 1 km den bile bakmıyorlar.
  Her iki cinsiyetinden birbirinden farkı yok.
  Kendinizi kandırmayın bu konuda.
 • Blaackk35
  Hayır çok yanlış kadınlar dış görünşe fazla bakıyorlar Dışardan bana bakan çok o yüzden kandırma bizi Nasıl baktı diyorsan 1 kere bakınca değil Öküz gibi bakıyorlar
 • Hayatgercek
  Bu zaten bilinen gerçek çoğu erkek sırf dış görünüş için yaklaşır kadınlara... Kimse inkar etmesin. Kadınlar ise, evet önem verse de adamlık arar. Bu yoksa gerisi boştur...
 • MATbotap
  Kadınların dış görünüşe çok fazla baktığını düşünüyorum bu yazıya pek fazla katıldığımı söyleyemem.
 • ulasbey1
  Kadın sevgi , ilgi beklerler. Ama dışını beğendiği erkekten. Bu kadar nettir.
 • PrisonersX
  kızlar dış görünüşe önem verir çünkü bir profesör derki kızlar yakışıklı erkek gördüğünde aptallasabiliyor.
 • Olmazolaydı
  En çirkin kadini bile iki giydirip susledinmi butun erkekler onun içinin ne oldugunu düşünmeden atlıyorlar kimse bosuna iç guzellik demesin çok gülerim çünku😉
 • spacescom
  erkekler her konuda gösterişsiz gösterişliliği başarabilirler
 • shmranınaskeri
  Sapyoseksüel bir oğlak kadını olarak ilk zekaya bakarım 😎
 • hhangoverr
  Sanılanın aksine kadınlar dış görünüşe daha az mı önem veriyor? Eğri oturup düz konuşalım birbirimizi kandırmaya gerek yok
 • ambrosiyaa
  Bazı kadınların gerçekten erkek pp'si mıncırmak gibi hobileri var.
 • Helenika_
  dış görünüşe önem veriyorlar giyim şekliyle bile anlamak mümkün bunu
 • mars_meleği00345
  erkeklerin yanlış yaptığı nokta dış güzellik ve dış güzellik hiçbi işe yaramıyor
 • Cruzeiros
  tanımadımız bir insanda ilk başta dış görünüş dikkat çeker bu kızlarda da aynı erkeklerde de
 • Eslina59
  O bu su o onemli onemli olan ic guzelligi guzellik gecicidir baki olan karakterdir
 • Kadir580000
  Çoğu dış görünüşle paraya önem veriyo bu kadınlar için
 • Qqqqqqqqqqppğrk
  Karakter daha önemli ama dış görünüş te iyi olması lazım
 • Güzel bir çalışma olmuş teşekkürler
 • OneBlindMan
  Ne alaka abi neye göre bunlar :D
 • DoktorAdayierkeginiz
  Seni dinlememesi ve fikirlerine önem vermemesi
 • depresyondakipanda
  Güzel yazı :)
 • _-meftun-_
  Şahsen dış görünüşe önem vermiyorum
 • güzelbirsöz
  Guzel bir pp görünce dm den yürümek? Olabilir
 • Zynpuldg
  Guzel bir pp görünce dm den yürümek?
 • Sıcakyaz
  Bütün sözlerinde tek tek haklısın
 • Önemli olan iç güzellik diyen hiç kimseye inanmam
 • naytnayt
  Evet bu böyle
 • kimsinlanben
  Çok haklisin 👏
 • tanjuzun
  Ben oyle degilmi bul gıy cık mantığı mevcut
 • Sohude
  Aklımizda bulunsun güzel bir bence olmuş
 • KaraAyna
  Kadın cepteki maaşa erkek saçtaki maşaya bakar
 • Yaziklayn
  Tanıdığım bütün erkekler dış girunuse önem veriyor
 • Hatturdu
  Kesinlikle erkekler dış görünüşe önem veriyor
YÜKLENİYOR...