Aşka Giden Kutsal Yollarla Tanışın

Hepimiz aşk kapıyı çaldığı zaman, kim o demeden açarız. Elimiz, niyet ettim aşka giden kutsal kapıyı açmaya diyen kalbimizin eylem planı ile akla darbe vurarak sersemletir ve o kapıyı açtırır. Açılan kapıdan gelen beyaz önlüklü kadın, sadece kalbimizi değil midemizi de kazanmıştır. Açılan kapıdan gelen ıspanak yeyip Temel Reis moduna girmiş kaslı erkek, sadece kalbimizi değil gözlerimizi de kazanmıştır. Peki bu kapının yolları nereye gidiyor? Ateş kapısı mı yoksa buz kapısı mı? Donacak mıyız yoksa yanacak mıyız? İşte şimdi yolumuza karar verme zamanı geldi.

Aşka Giden Kutsal Yollarla Tanışın

1- Mide Yolu

Aşka Giden Kutsal Yollarla Tanışın

Tüm aşıklar neredeyse her buluşmalarını tatlandıracak ve baş döndürücü aşklarının kendilerini yere düşürmelerini engelleyecek yemekleri yemek için bolca buluşurlar.
Erkeğin kalbine giden yol, ters yoldur. Direkt kalpten gitmez. İlk önce mideden başlar ve sonra kalbe doğru bir yol haritası izlenir. Mideyi ele geçiren aşçı kadın, artık erkeği ile bu yoldan ilerleyip mutlu mesut bir yemek dünyası oluştururlar. Kadınlar için ise çikolataya bulanmış erkek her zaman tercih edilesi erkektir. Kadınların kalbine tatlıcı dükkanı açan erkekler her zaman öpücük alır. Aşkın mide yolu tatlıdır yemesini bilene...

2- Fizik Yolu

Aşka Giden Kutsal Yollarla Tanışın

Aşk, gözlere şenlik yaşatan bir festivaldir. Festivale katılmak için ilk olarak fiziksel davetiye almak gerekir. Size gönderilmeyen açık buluşma daveti gözlerin derinliklerinde başlayan ani fiziksel titreşim beğenisi ile başlar. Başlangıçlar özel davetiye ile olmalıdır. Gel bana bakışları atılmalıdır. Gözler ayırt edici nitelikte 90 60 90 ve acayip Herkül modu gibi takılan kapkaslı (Kafkaslı da olur) insan vücudu arar. İlk ateş yüreği yakmaz, gözleri yakar. Gözlerde harlayan ateşin fiziksel boyutunu ise, binlerce hektar yanan sevgi ağaçları yürekleri cayır cayır yakarak hissettirir ve işte o an senin fiziğine tutulduğun insanın fizik yoluna girersin. Hepimiz fizikten rahat rahat çakabiliriz. Rahat olun ve sevdiğiniz fizikler de kalın.

3- Doğa Yolu

Aşka Giden Kutsal Yollarla Tanışın

İnsanlar, her zaman doğal olanı sevmişlerdir çünkü doğal olan içten gelen iç sestir, samimi bir karı-koca sohbetidir, denizde boğulmakta olan insanın canını kurtaran cankurtaran gibi hayat verir, en kötü anlarda yaşama döndürür. Huzur, doğanın oluşturduğu enfes fauna ve floranın içinde cenneti barındırır. Doğanın yolu, aşka giden en güzel yollardan biridir. Sevdiğin insanla dağın eteklerinde zil çalar oynarsın, sevdiğin bedenle çimenlerin, çayırların üzerinde yeni doğmuş ceylan gibi hoplarsın, zıplarsın, yuvarlanırsın, acıktığın zaman mangalını yaparsın ve doğanın ağaçlarından parfüm kokusu içine siner hunharca. Aşkının en temel yapı taşını doğal arazilerde bulursun. Doğa yolu yürüyüşü yapmak, paraşütle atlayıp adrenalin yaşamak, bir şelalenin altında deliler gibi sevişmek her zaman nereden geldiğimizi hangi yoldan gideceğimizi bize masal gibi anlatır.

4- Banka Yolu

Aşka Giden Kutsal Yollarla Tanışın

İşte geldik zurnanın parayla alındığı yere. Hisseli aşkların yaşandığı bu dönemde en önemli aşk yollarından birisi de banka yoludur. Hesabını iyi tutan her cins, banka hesabı güçlü insan ile yaşamak ister. Bunu hayatının bir kanunu olarak görür ve kara para aşk adında bir dizi çekmeye karar verir. Kalbinin gelecekte ilk günkü heyecanlı atışının tekrarlanması için banka teminatı ister aşkından. Hesaplar arası havale geçiren ilişkilerle doludur dünya. İnsanlar, konfor alanlarında rahat yaşayabilmek için aşkta da çekeceği her acının bedeli olarak hediye çeki mahiyetinde banka çeki ister ve bazıları bunun için önceden hamile bile kalır.

Zaman insana paranın değerli oluşunu gösterdi ama insanın değerli oluşunu unutturdu.

Aşkta teminat istiyorsan cesur sev. Cesaretin ve aldığın risk önemlidir. Paralize olmayan bir yol istiyorsan paranın değil altın gibi kalbin değerli olduğu hayatı seç...

Okuduğunuz için canı gönülden teşekkür ederim. Aşk, çok yollu bir yapıdır. Nereye gideceğinizi ve ne yapacağınızı bazen bilemeyebilirsiniz ama asla berbat bir ilişki yaşadıktan sonra aşkı suçlamayın çünkü gerçek olanı daha yaşamamışsınız demektir. Gerçekler bir deniz ve siz içinde yüzen canlılarsınız. Her oltaya gelmeyin. Hayırlı akşamlar dilerim. Kendinize iyi bakın ve okuyan gözleriniz capcanlı kalsın.


4|6
2313
IAmarPresterAen KizlarSoruyor'da Fenomen
Fenomen kimdir?

En İyi Erkek Görüşleri

  • 5gün

    Eyvallah üstad :)
    Aşk ne kadar kutsalsa ona giden yollar da o derece kutsal :)

    1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

Benzer Benceler

Senin görüşün nedir?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

2111
Yükleniyor...