Sevgiliyle Birlikte Yapılabilecek En Güzel Aktiviteler

Merhaba arkadaşlar, ilişkiyi renklendirmek, canlandırmak hep canlı tutmak bizim elimizde. Yeniliklere açık olalım. Birbirimize karşı saygılı ve anlayışlı olalım. Bunların yanı sıra aktiviteleri de unutmayalım. İşte sevgili ile yapılabilecek mükemmel aktiviteler!

Kamp yapmak

Kamp Yapmak
Kamp Yapmak

Kamp yapmak hem ucuz, hem de eğlenceli. Doğa ile iç içe oh mis. Çevrenizde kamp yapacak yerleri araştırın ve bir kamp turu deneyin en kısa sürede.

Lunapark

Lunapark
Lunapark

Lunaparklar çok iyi bir eğlence yeri. Çeşit çeşit bir sürü cihazlar var. İçinizdeki çocuğu serbest bırakın. Anın tadını çıkarın.

Bilardo oynamak

Bilardo Oynamak
Bilardo Oynamak

Hemen hemen her semtte her yerde bulabilmek mümkün. Çok zevkli ve eğlenceli oluyor. Hiç bilmiyorsanız daha eğlenceli bir hal alabilir.

Güneşin doğuşu, batışı ve yıldızlar

Güneşin Doğuşu
Güneşin Doğuşu

Güneşin doğuşu, batışı ve yıldızları izlemek ayrı bir huzur verir insana. Hem romantik oluyor. Duygusal bir de fon müziği oh mis.

Alışveriş

Alışveriş
Alışveriş

Alışveriş ve hediyeler çok önemli. Bir gün ve bir süre belirleyin ve aynı anda birbiriniz için bir şeyler alın. Mümkün olduğunca onun hoşuna gidecek şeylere özen gösterin.

Film günü

Film Günü
Film Günü

Haftanın en az bir gününü film izlemek için muhakkak ayırın. Birlikte sevdiğiniz filmleri izleyin. Tabi yanında patlamış mısır cips kola da unutmayın. Film izlerken birbirinize cilve yapın iyi ve hoş olur.

Birlikte yemek yapmak

Birlikte Yemek Yapmak
Birlikte Yemek Yapmak

Birlikte yapılan her şey güzel olur. Yine de yemek yapmak başka bir güzellik katıyor. Her gün olmasa da ara sıra birlikte yemek pasta çörek yapın. İşleri bölüşün ve yaparken şakalaşmayı cilve yapmayı unutmayın.

Piknik yapmak

Piknik Yapmak
Piknik Yapmak

En sevdiğim aktivitelerden biri. Hep birlikte bir şeyler hazırlayın ve doğruca mangala. Plansız daha güzel olabilir. Piknikte oyunlar oynamayı da unutmayın. Voleybol ip atlamak yoğurtta para bulmak olabilir.

Oyun oynamak

Yastık Savaşı Oynayan Aşıklar 😍
Yastık Savaşı Oynayan Aşıklar 😍

Oyun oynamaya bayılıyorum. İçinizdeki çocuğu serbest bırakın. Su savaşı istop yakar top ya da bilgisayar playstation oyunları olabilir. Fırsat buldukça oynayın ve yeni oyunlar keşfedin olmadı uydurun.


Benim aklıma gelenler bunlar. Ben bunların hiçbirini yapmadım. Hep hayal ettim. Eklemek istedikleriniz varsa buyurun siz de ekleyin. Okuduğunuz için teşekkür eder, yazdıklarım hakkında olumlu ya da olumsuz düşüncelerinizi bekler, huzurlu ve mutlu günler dilerim. Hoşça kalın😊


1|2
2228
Sonerr-Demirerr KizlarSoruyor'da Fenomen
Fenomen kimdir?

En İyi Erkek Görüşleri

  • Güzel tavsiyeler, hoş tavsiyeler tam insanın sevdiğiyle yapmak isteyeceği aktiviteler. Eline güzel yüreğine sağlık faydalı ve eğlenceli bir bence olmuş kardeşim👍👏👏👏😅

    4|3
    0|0
  • Bireylerin birbirine karşı sevgi, saygı ve güven duygularının yanında bu şekilde eğlenceli tamamlayacı unsurlar da eklendi mi ilişki sapasağlam bir vaziyet alır.

    0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

Benzer Benceler

Senin görüşün nedir?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

2026
Yükleniyor...