Hayallerinizin en uç noktasında yatan araba hangisi?

SimonRiley

(Soru sormam gerekiyordu aklıma başka bir şey gelmedi)

En uç noktada Nissan GTR yer alıyor, daha üstünü hayal etmedim çünkü daha gösterişli bir otomobil sahibi olmayı hiçbir zaman istemedim daha doğrusu bir otomobilden beklentim gösteriş olmadı. GTR benim otomobil zevkime göre ulaşmak isteyeceğim Nirvanam diyebilirim. Anormal Türkiye ekonomik şartlarında sahip olması zor bir otomobil ancak normal şartlarda sahip olunamayacak bir otomobil değil. Milyon dolara yakın etiketli Supersport otomobillere toz yutturan mühendislik harikası bir otomobil. Tasarım görecelidir tartışılabilir ancak geçmiş Skyline GTR modellerinin mirasını tasarım anlamında fazlasıyla iyi temsil etmiştir.(GT-R35 Skyline değildir bu arada)

Sizin varsa yazabilirsiniz yoksa, ilginizi çekmiyorsa canınız sağ olsun, aklıma mantıklı bir konuda soru geldiğinde soracağım. 😀

Hayallerinizin en uç noktasında yatan araba hangisi?
Liberty Walk Silhouette Bodykitli Nissan GTR
Hayallerinizin en uç noktasında yatan araba hangisi?