Hiç arabası olmayan birisinin, ilk direksiyon dersinde defalarca anlatılmasına rağmen anlamaması normal mi?

Gizli Üye
Sorun bende mi? Hoca çok kötüsün dedi ne yapabilirim ki? Ilk defa araç sürüyorum hız ayarı, debriyaja ne zaman basılması gerek birden hepsinin koordinasyonunu sağlayamıyorum. Off çok canım hoca dedi ki: senden önce 15 adam geldi onlarda yeni sürücü ama yaptılar dedi ama onların az çok bir tanıdıkları veya anne babaları yanLarında sürmüştür ben hayatım boyunca toplasan 5 kere arabaya binmedim
Güncellemeler
1 yıl
Ağlayacaktım az kalsın, moralim çok bozuldu ya. Bir insan bu kadar mı beceriksiz olur
Güncellemeler
1 yıl
O kadar da para verdim ya.
Hiç arabası olmayan birisinin, ilk direksiyon dersinde defalarca anlatılmasına rağmen anlamaması normal mi?