Üniversite okuyup meslek sahibi olsam bile araba zor alıyorum. İnsanlar nasıl öyle arabalara sahip ya?

Gizli Üye
10 15 bin maaş alıcam ilerde diyelim. Bu miktar illaki yükselince artacaktır da. Yine de bi fark olmayacak. 3 4 milyonluk arabaları nasıl alacağım? İnsanlar nasıl öyle arabalara sahip aklım almıyor.
Üniversite okuyup meslek sahibi olsam bile araba zor alıyorum. İnsanlar nasıl öyle arabalara sahip ya?