1 ay

Debriyajın titremesi, aynı zamanda fren pedalının zorlanması neyin işareti?

Aylnn1
Şimdi ben daha öncede sordum aslında ayaklarımın arabayı kullandıktan bir süre sonra titrediğini arabamin diğer arabalara göre pedallari daha sert sanırım ama özellikle şimdi arabanin debriyajinin bariz bir şekilde geri ittiğini gördüm aynı anda gaz pedallari bir anda kastı zor biraz yavaslatabildim sonra el freni ile durdurabildim arabyi simdi ben ne yapacağım neden oldu yemin ederim ömrümden ömür gitti ciddi bir sorunun işaretimi ve bu benden dolayimi böyle oldu hiç bilmiyorum babama ne diyeceğim onuda bilmiyorum simdi babam bir sorun olsa farkederdi diye dusunuyorum pedalalri arabanin hep sert gibiydi ama ilk defa böyle bir şey yaşıyorum yazım hataları için kusura bakmayın sadece şunu soracağım babamdan çekiniyorum ona söylesem kızarmı bilmiyorum bugünlerde abimin evlililigj yüzünden gergin zaten çekici çağırsam ya da tamirciye götürsem herhangi bir şekilde araç sahibinin haberi oluyormu
Güncellemeler:
1 ay
Akıl karmaşam soruya sirayet etmiş özetle sorum bu olan şey arabin ciddi bir sorunu olduğunun işareti olabilirmi? Araba tamire giderse araç sahibinin haberi oluyormu?
Debriyajın titremesi, aynı zamanda fren pedalının zorlanması neyin işareti?
10
1
Görüşünü yaz