Chevrolet marka arabaları nasıl buluyorsunuz? Kaliteli mi ve çok arıza çıkarır mı?

İzmirdenEmre
Bu arabalar iyimidir,? kaliteli midir?
Agriza yaparmı sürekli, yoksa sağlam araba mı?
Türkiye'de çok tutulan bir marka değil ama ben görüntüsünü seviyorum. Şık arabalar üretiyorlar. Dışardan bakınca çekiciliği var.
Sizin Chevrolet marka arabanız oldu mu? Memlun kaldınız mı? Sorun çıkarıyor muydu sürekli? Bizede tavsiye edersiniz bu markay arabayı?
Chevrolet iyidir tavsiye ederim
İyi değil yorumda belirtcem sorunlarını
Bilmiyorum, anket sonucuna bakmak için tıklıyorum
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Chevrolet marka arabaları nasıl buluyorsunuz? Kaliteli mi ve çok arıza çıkarır mı?