Araç alacağım, 3 model arasında kaldım. Hangisini neden tercih etmeliyim?

Gizli Üye
Araç alacam fakat bu 3 model arasinda cok kararsiz kaldım siz olsaniz hangisini neden tercih ederdiniz?
Not : Bu 3 modelin sadece sıfır olanı yani bayiden (2. el vb değil) ve paket olarak da yukarıdaki yazili olan paketler (life, executive, elite vs..) alinabiliyor malesef otv muafiyetli alinacagi icin
Teşekkürler şimdiden..
Honda civic 1.6i vtec eco executive 2021
Golf 1.0 e tsi dsg life 2021
Skoda octavia 1.0 e-tech dsg elite 2021
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Araç alacağım, 3 model arasında kaldım. Hangisini neden tercih etmeliyim?