Annesiz anneler günü?

Gizli Üye
Bugün anneler günü. Benim annemsiz geçirdiğim 2. anneler günü olucak. Herkes annesine cicek alıcak anneleri de cok begendigini, onlari cok sevdigini söylicek. Ben bugun annemi ziyarete gittim takside onun en sevdigi sarki caldi. Secaatin Tanyeli Papatya gibisin. Keske taksi kaza yapsaydi da ben icinde geberip gitseydim hic yoktan annemin yanina gomerlerdi beni. Taksiden inip adama beni beklermisini rica ettim beklemem kacarsin dedi parasini verdim cantami birakip bekle dedim tamam abla dedi acaba cantami alip kacar mi diye dusundum ama cuzdanimi almistim yanima. Annemin topragina geldim kokladım öptüm yanagima sürdüm.1 avuç cuzdanima koydum. Toprak anne kokuyodu size yemin edebilirim. Acaba annem orada kaybolmusmudur yoksa hâlâ o beyaz igrenç örtünün icindemidir. Ben hep annemin ayaginin altini operdim cok kizardi kafama vururdu keske ölmeseydi keske hep opseydim onu. Keske o beyaz saclarinin o mis kokusunu icime cekseydim. sarilsaydim kalbi kalbime deyseydi. Gogusune yaslansaydim elini tutsaydim uyusaydim ama keske olmeseydi ben ona bakardim nasıl mı öldü araba carpti kacti oracikta benim birtanemi birakmis yardim etseydi benim melegim yasardi kesin gitmezdi ama sakat kalsaydi ben onu sirtimda tasirdim ayaklari eoleri olurdum duymasa kulagi gornese kulagi olurdum ama olamadim ben birtanem terketti ona cok kizginim ama bir okadarda uzgunum aci cekiyor kalbim ruhum. Peki bu yaziyi neden yaziyosun diceksiniz ben annemi opemiyorum sadece 1 avuç toprak var elimde siz annenizin ayaginin altini öpün ona sarilin oyle yatin çunku ben cok yalnizim
Annesiz anneler günü?
9 Cevap