2018 Anneler Günü'nün Sembolü "Yılın Ünlü Annesi" KScanlar Tarafından Seçildi!

ksAnket a

KizlarSoruyor'un çok sevilen geleneksel anketlerinden birini daha gerçekleştirdik. Anneler Günü'nün sembolü "yılın ünlü annesi" sence hangi ünlü isim olacak diye sorduk ve 3554 KScan'ın oyuyla 2018 Anneler Günü'nün sembolü olan ünlü annemizi belirledik!

Özellikle kadın ve çocuk konularına verdiği destekle çok konuşulan Ayşe Arman, KizlarSoruyor'dan tam destek aldı!

2018 Anneler Günü'nün Sembolü

Toplam oyların yüzde 36'sını alarak KScanlar tarafından Yılın Ünlü Annesi seçilen isim Ayşe Arman oldu!

Ayşe Arman'dan tüm KScanlara teşekkür var! Biz de kendisine teşekkür ediyor ve kızıyla mutlu bir ömür geçirmesini diliyoruz. <3

Hahahaha bunu da gördüm ya... Şahaneeeeee!!!!👏👏👏 Teşekkürleeeer❤️18 milyon ziyaretçisi olan KizlarSoruyor.com da yılın annesi seçilmişim. Ve işin en eğlenceli yanı, erkeklerden daha çok oy almışımmmm😂😂😂 (çok mutlu ettiniz beni ama tabii ki benim anneliğim, bir sürü müthiş annenin yanında solda sıfır kalır... yine de sağolun, varolun...🙏🦋🎶🎶🎶) #Repost @kizlarsoruyor with @get_repost ・・・ 2018 Anneler Günü'nde "yılın ünlü annesi" Ayşe Arman KizlarSoruyor üyelerine hem yaptığı işlerle, hem güzellikleriyle, hem de annelikleriyle konuşulan bu ünlü isimlerden hangisi senin "Yılın Ünlü Annesi” 👩‍👧adayın diye, aldığımız cevap oyların %36'sıyla #AyşeArman oldu 🎉🎊🎉 #AyseArman'ı erkekler daha çok seviyor. 👸 Ankete katılan kadınların %27si, erkeklerin %48'i Arman'ı seçti, tebrik ediyoruz. 💐 @armanayse 👏👏👏 #kizlarsoruyor #anket Link: https://www.kizlarsoruyor.com/anneler-gunu/q9314125-2018-anneler-gunu-nde-yilin-unlu-annesi-sence-hangi-isim Ayse Arman (@armanayse)'in paylaştığı bir gönderi ()

Her şarkısıyla içimizdeki bir yere dokunan Nil Karaibrahimgil'in anneliği de tam puan aldı.

2018 Anneler Günü'nün Sembolü

847 KScan'ın oyunu alan Nil Karaibrahimgil toplam oyların yüzde 24'üne sahip oldu.

Onu çocuklarına olan sevgisini ekranlardan bile görebildiğimiz Çağla Şıkel takip etti.

2018 Anneler Günü'nün Sembolü

820 oy ve oyların %23'ünü Çağla Şikel aldı.

Güçlü bir kadın ve güçlü bir anne olan Deniz Akkaya da KScanların sevgisini topladı.

2018 Anneler Günü'nün Sembolü

Güzelliği dillere destan olan ve anneliği hakkıyla yerine getiren Deniz Akkaya 614 oy alarak tüm oyların %17'sine sahip oldu.

En değerlilerimiz olan annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun! <3

2018 Anneler Günü'nün Sembolü "Yılın Ünlü Annesi" KScanlar Tarafından Seçildi!
245 Cevap