Çocuğunuzun küçük yaşta sihir, büyü tarzı şeylere ilgisi olduğunu fark etseniz, nasıl bir yol izlerdiniz?

Kimileri gelip geçici bir durum olduğunu düşünecektir elbet.Çocuğunuzun küçük yaşta sihir, büyü tarzı şeylere ilgisi olduğunu fark etseniz, nasıl bir yol izlerdiniz?Peki durumun ciddiyetini kahramanlar, siz nasıl bir yol izlerdiniz?
#Ankaralı
#AnneBebek
Güncellemeler:
Peki durumun ciddiyetini kavrayanlar, siz nasıl bir yol izlerdiniz?

1|1
1521

En İyi Kız Görüşleri

• Küçük çocuklar gerçek ve kurguyu ayırt edemiyor. Kavramsal konseptleri algılamak onlar için çok zor. Dolayısıyla en güzeli onları bu tip durumlardan mümkün olduğunca uzak tutmak en güzeli.
    Cinler, periler, sihirler, masallar, noel babalar gibi konseptleri çocuğa anlatmadan önce bir uzmana danışmakta fayda var diye düşünüyorum.

0|1
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
  • Metafiziksel ve zararsiz güçlerine yoğunlaşmasını sağlarım. Biyokinezi ve meditasyon gibi... Onun dışında sihirbazlık da öğrenebilir isterse.
    *Gecen bol olsun.*

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• İzlediği filmler ilgisini çekebiliyor olabilir ve bu her çocukta olan bir şeydir buna hep ilgi duyarlar çünkü çok başka ve havalı gelir çocuklara bu tarz şeyler ama çok üst seviye de bir durum ise bir pedegok ile görüşmeniz çok isabet olacaktır

0|1
    0|0
  • Kanqa herkes bir şeyler yazar çizer en mantıklısı profesyonel bir destek alınmalı çocuk öyle bir yaratık ki faydalı bir araba söz söylersin hatırlamaz ağzından bir cümle çıkar sıkıntılı unutturamazsın bu konu çok ciddi bir konu profesyonel destek şart

0|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 13

• Akrabanin cocugu medyum tobe essttt :D

0|1
    0|0
  • Psikologa götürürüm

0|2
    0|0
  • Piaget'e göre gelişim döneminde 2-7 yaş arasında çocuklarda görülen bir şeydir. Yani geçer farklı tepkilere gerek yok.

0|1
    0|1
  • saçma şeylerle vaktini kaybetme vakit nakittir sen git oyun oyna ilerde arıcan derdim

0|1
    0|0
  • Şu an olsa eğer pedagog yardımı alırım Ama ilerde bilmiyorum

0|1
    0|0
  • Ona hayal aleminde yaşamamasını dogru ve gerçeğin ne olduğunu anlatirdim

0|1
    0|0
  • Çocuklar herşeyi merak ediyor belki bir psikolog yardımı alabilirdim ya da değişik hobiler

0|1
    0|0
  • hogwarts'a götürürüm onu

1|3
    0|0
  • dini eğitimini vermek gerekir..

0|1
    0|0
  • Hogwarts’a götürürdüm.

0|1
    0|0
  • Döverim

0|0
    0|1
  • Tımarhaneye atardım

0|0
    0|1
  • Farklı alanlara yoğunlaştırırdım merakını

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Şimdi diyelim telefondan vs bir yerden bakıyorsa elinden alırım eğer kitap vs olursa onu saklarım film dizi vs gibi şey ise bidaha ona o filmi izletmek eğer ben evde değilsem benden habersiz bir şey evde yapıyorsa evin her yerine gizli kamera koyarım 😁 en sonunda psikiyatri ye götürürdüm

0|1
    0|0
  • Pedegog cocuksa buyukse psikolog yardimi alirim profesyonel görüş almak onemli yaklasimda

0|1
    0|0
  • Ben de böyle şeylere ilgi duyardım küçükken baya bir.. Ama geçti sonradan bir sıkıntısı olmadı bende.

0|1
    0|0
  • Harry Potter kitaplarını okusun belki bu yolla kitap okumayı da sevdirebilirsiniz ilizyona yönelsin eğer severek yapıyorsa çok iyi yerlere gelebilir

0|1
    0|0
  • Nasıl bir şey olduğunu kurandaki hükmünü ve Allah a şirk koşmak olduğunu anlatırım

0|1
    0|0
  • Oğlum indir şu fareyi havada uçurup durma korktu hayvan😀

0|1
    0|0
  • Daha cok teșvik ederim.
    Ve derim ki hazır ol türkiyem yeni bir medyum memiș geliyor 🤣

0|1
    0|0
  • Geleceğin sihirbazo olur mahşerin dört atlısı göz kadrosuna dahil olur

0|1
    0|0
  • Harut ve marut :((( kotu bir durum. Ne yazıkki var. Imtaahan.

0|1
    0|0
  • Zamanla geçer, özel bir çaba sarf etmem.

0|1
    0|0
  • Çocuk pisikoloğuna götürmekte fayda var.

0|1
    0|0
  • Psikolog en iyi çare olacaktır.

0|1
    0|0
  • tv den uzak tutarak

0|1
    0|0
  • Kuran Dinlet Saffat Süresi

0|1
    0|0
  • Bağcılar Anadolu meslek büyü okuluna yazdırırım

0|1
    0|0
  • Psikoloğa direk

0|1
    0|0
  • bunların gerçek olmadığını anlatırım..

0|1
    0|0
  • Her insan kucukken öyle seylere özenir merak eder

0|1
    0|0
  • kurbağaya çevirirdim

0|1
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...