Arzu Balkan ve Nazire Şenlendirici gibi eşinizin sizi lohusalık döneminde aldattığını öğrenseniz ne yapardınız?

Adamlık onuruna yakışmayan çok kalleşçe bir durum ve telafisi olmazdı galiba.
Arzu Balkan ve Nazire Şenlendirici gibi eşinizin sizi lohusalık döneminde aldattığını öğrenseniz ne yapardınız?

0|2
2515

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Boşarım donuna kadar alırım donunu da beni aldattığı kadına hediye paketi yapıp gönderirim.

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

Kızlar Ne Diyor 24

• Çoğu erkek zaten o zamanlarda aldatıyor karısını yakalayabilen yakalıyor.

1|0
    0|0
  • Yapılacak birşey kalmamış artık yapan yapmış... Ne kadar sadık, saygılı göstermiş olmuş. Ben onun çocuğuyla boğuşayım o ilk fırsatta gitsin hemen.
    Aklı fikri bacak arasına çalışan insanlardan nefret ediyorum sanki dünya bir onun üzerine dönüyo.

1|0
    0|0
  • Bu nasıl bir iğrençliktir? Karnındaki onunda çocuğu be. Kadın 9 aylık bir süreçte neler neler yaşıyo. Doğururken çektiği acıları saymıyorum bile. Onun tek yapıcağın bir kaç ay o uçkuruna sahip çıkıp kadına destek olmak. Onu bile yapamıyosa canı ceheneme. Telefisi olmayan bir durum gerçekten

1|0
    0|0
  • Ben ayrıldım. Beni hamileyken aldatmıştı. Bebeğim doğmadan ayrılmak zorunda kaldım çünkü beni istemedi

1|0
    0|0
  • Olmaz böyle birşeyin telafisi, allah kimseye yaşatmasın

1|0
    0|0
  • Tanımıyorum ikisini de.
    Aldattıysa biter salak gibi yanında kalacak değilim.

1|0
    0|0
  • Al iste boyle bir adamdan birde baba olacak... bunun telafisi yok zaten... yazik o esine cocuguna.. hakketmemis her ikisinide...

1|0
    0|0
  • Bebek hatrina evli kalırdım ama onh asla affedemezdim

1|0
    0|0
    • bır daha yapmıyacagı ne malum
      en acız anında yapmısken

• Anlamadin galiba onu sevdiğimden değil ondan tiksinirdim bebeğimin yanında kocam bebek yokken yabancım olurdu

• Lohusalık dönemindeki kadın bebeğini de kendisini de öldürebilir. Ayrılır çatır çatır nafakami alırım. Bunlar anca cebinden para çıksa üzülür.

1|0
    0|0
  • Bebek başkasından der terkederim böylesi baba olmaya layık değil

0|0
    0|0
  • "Sadece lahusalık döneminde mi?"
    Evliliğin başından beri yılarca aldatılan kadınlar var...

1|0
    0|0
  • Yazı karakter yerlerde böyle insanlarda. Allah göstermesin ben beynimden vurulmuşa dönerdim

1|0
    0|0
  • Deniz Seki de ayıpladığı ne varsa yaptı. Kadının düşmanı kadındır boşa dememişler

1|0
    0|0
  • Boşar donuna kadar da alırım.

1|0
    0|0
  • Bekleyememiş mi yazık çok acizler yaa

1|0
    0|0
  • bebegimi alip giderim sanirim..

1|0
    0|0
  • Boşanırız