Hamile olmayi dort gozle beklerken adet olmak?

Gizli Üye
Daha 3 aylik evliyiz araliktan beri bebek dusunup calismalara baslamistik yumurtlama gunumu herseyiyle takip ettim 2 gunde bir birlikte oldum gebelige engel hic bir sey yapmadim kahve icmedim migrenim var bas agrisindan kivrandim yinede agri kesici icmedim ani hareket yapmadim adet gunumu beklerken zaman gecmedi 2 defa 6 gun oncesini gosteren gebelik testi yaptim negatifti ama ben kendimi daha dollenme olmadi demek diyerek kandirdim. Normalde 29 30 gunde adet olan ben bu ay 27gunde oldum ilk pembe akinti geldi şok oldum cunku bu gecen surede gebelige dair her belirti vardi adetime 2 hafta kala kasik agrim baslamisti ki hic boyle olmazdi. Pembe akintiyi gordum uzuldm ama sabahi beklicem belki yerlesme kanamasidir dedim son ana bile umut ettim sabah baktim kanama yok sevindim derken 1 saat sonra reglim tamamen basladi basimdan asagi kaynar sular dokuldu oysa ben isim bile dusunmustum esime guzel haberi verirken yapacagim suprizi hazirladim herseyi ince ayrintiya kadar dusundum simdi toparlayamiyorum kendimi belki daha cok erken ama neden olmadi bu kdr ozen gosterdigim halde neden olmadi nasil atlaticam bu gunleri 😣
Hamile olmayi dort gozle beklerken adet olmak?
7
6
Görüşünü yaz