Çocuğumdan bu kadar süre ayrı kaldıktan sonra onu kendime nasıl daha fazla bağlayabilirim 😞?

YunininTutisi

Ben bir aptallık yaptım. Kızım 16 aylıkken ikinci çocuğumu doğurdum. O ara diş çıkarma evresinde, huysuz ve sık sık hasta olan bir çocuktu. Annem geldi ve yeni doğum yapmışken iki çocuğa birden tek başıma bakamayacağımı anlatıp kızımı alıp evine götürdü (başka bir şehirde yaşıyor). İki aydır çocuğum annemin evinde duruyor. Ben ise küçük bebeğimle kendi evimizdeyim. İşim sebebiyle bu kadar süre ayrı kaldım kızımdan. Yoksa tabi ki iyileşir iyileşmez alacaktım çocuğumu. Şimdi kalbim paramparça. Çok üzgünüm. Bir haftaya kadar gideceğim, alacağım ama bu kadar süre ayrı kalmış olmak, onu annemin evinde sanki kardeşini doğurduktan sonra terk etmiş gibi bırakmak o kadar üzüyor ki beni. Deli gibi pişmanım keşke hiç göndermeseydim. Annem mükemmel bakıyor. Hiçbir şeyini eksik etmiyor ama ben vicdan azabından ölüyorum. Sorum şu; geri döndüğünde onu kendime nasıl daha fazla bağlayabilirim? İlk kez bu kadar süre ayrı kalıyoruz. İçim yanıyor keşke şu an sarılabilseydim ona 😞😞

Çocuğumdan bu kadar süre ayrı kaldıktan sonra onu kendime nasıl daha fazla bağlayabilirim 😞?
5 Cevap