İçimdeki annelik isteğine nasıl karşı koyarım? Sizce çocuk yapmak istemek bencilce mi?

NonMonogamist

Yani TRde olmasak bile dünyanın gidişatı kötü. Çocuğumun geceleri ölmek için yalvarmasını istemiyorum. Ama o kadar çok istiyorum ki kendimden bir parça büyütmeyi. Her şeyi öğreteyim, gerçek bir üst insan olsun istiyorum... Ama işte bencilce geliyor. Hem babası kötü biri olursa..

İçimdeki annelik isteğine nasıl karşı koyarım? Sizce çocuk yapmak istemek bencilce mi?