Arkadaşlar aramızda doktor var mı? 7 aylık doğan bebeğin tansiyonu ve nabzi dusuyor neden duser? Detay?

Gizli Üye
Merhaba arkadaşlar bir yakınım, 7 aylıkken erken doğum yaptı. 1850 gram ağırlığında doğdu şu an 1600 gram ağırlığında. Bebek 1 haftadır kuvözde ve aksam 17.00 dan beri tansiyonu ve nabzi dusuk cikiyormus. devlet hastanesinde kaliyor hemsireler acil bir sey olmadigi surece doktor bakmaz demis tansiyon ve nabzi neden duser acil bir vaka degil mi? doktor arkadasimdan fikir edinmek istiyorum lutfen cevar verin😔
Arkadaşlar aramızda doktor var mı? 7 aylık doğan bebeğin tansiyonu ve nabzi dusuyor neden duser? Detay?