2 aylık evliyim ve hamileyim, kendimi hiç hazır hissetmiyorum. Ne yapmalıyım?

Gizli Üye
2 aylık evliyim ve hamile olduğumu öğrendim, çok tuhaf ve kötü hissediyorum sürekli agliyorum. Eşim gayet mutlu o da beklemiyordu ama ben hiç hazır değilim, ve insanların da konusacaklari aklıma geliyor. :( Bu durumu yaşayan var mı? Psikolojjm bozuldu, bir yandan sevinip bir yandan böyle olmam normal mi? Ben ağladıkça eşim isyana girdigini söylüyor, ama ben hala kendimi anne olacak gibi hissedemiyorum insanların yanlış bile anlayacaklari aklıma geliyor.
2 aylık evliyim ve hamileyim, kendimi hiç hazır hissetmiyorum. Ne yapmalıyım?