Annem beni çocuğumla kapıya koydu sizce haklı mı?

Gizli Üye
30 yaşındayım evliyim. Bir kamu kurumunda uzman olarak çalışıyorum. Eşimde memur benim isteğim üzerine çocuk yaptık. Eşimin ailesi başından beri beni istemedi ve çocuktan sonra da mesafe koydum. Anlayacağınız sadece çocuk sevme durumu var onlarda. 1 yaşına kadar bebeğime ben baktım. Ondan sonra annem bakacağını söyledi. Ama her defasında al çocuğunu deyip duruyordu. Aldım iş yeri kreşine verdim. Çocuğum psikolojik olarak çok etkilendi ve kreş bize çocuğu geri almamızı istedi. Anneme tekrar bırakmak zorunda kaldım. Bu sefer de ilk zamanlar sustu sonfa bu sefer daha da ağır cümleler kurmaya başladı. İki gün önce işten geldim. Koşa koşa geldim ki laf söylemesin yine sırtım ter içinde üstüme ceket yapışmış bana cam sil senin çocuğun yüzünden sağlığımdan oldum ayağım ağrıyor dedi. Tamam anne dedim. O kadar yorgun ve duygusal olarak kötüydüm ki sadece oturup ağlamak istiyordum. Annem yine başladı tabi bende anne bak biliyorum çocuğa bakıyorsun ama ne yapayım dedim Başladı küfür etmeye hemen taksi çağırdım. Çocuk korkmasın diye kapıda ayakkabı giydiriyorum s... Git bir daha sakın çocuğu getirme dedi kapıyı kapattı kaldım öyle çocukla kızım korktu ve ağlamaya başladı. Gece boyunca kreş baktım ve sabah psikolojik destekli bir kreşe verdim son bir haftadır böyle acı içinde çocuk alışsın diye bekliyorum ama annem eşimi aramış bana saymış çocuk kreşte durmazsa getirmeyin emeğimi çöp ettiniz demiş.
Annem beni çocuğumla kapıya koydu sizce haklı mı?
3
7
Görüşünü yaz