Bebeğimiz olsun istiyorum sizce bunu yapmam yanlış mı?

Gizli Üye
Eşime çok aşığım tanıştığımız ilk günden beri. Zekasına samimiyetine tatlılığına...
Ama gelin görün ki şu sıralar sadece kariyer odaklı çocuk düşünmüyor. Bense çocuklara çok düşkünüm yani ağzını aradım bir bebeğimiz olsa istemeyecek misin şimdi dedim o da olursa tabii ki doğacak ama şu an için erken bence dedi. Yani korunmasam hamile kalsam eşimin kararına saygı duymamış gibi mi olurum yani onu kandırmış gibi
Bebeğimiz olsun istiyorum sizce bunu yapmam yanlış mı?