Hamile eşinizi bakımsızlığı yüzünden eleştirir misiniz?

sarrelli
Ya arkadaslar bir soru gordum, hamileymis kiz ve kilo almis vucudu catlamis eside onu begenmedigini soylemis. Yani PARDON’da cocuk yapmak kolaymi, peki onu 9 ay karninda tasimak kolaymi saniyorsunuz? Bir anne hamileliginde sadece bebegini dusunur guzelligini degil, ya bebegim iyimi, bugunku hareketlenmesi iyimi, acaba yediklerim yariyormu? Kilo aliyormu? Azmi yiyorum ya da cokmu yiyorum vs deli gibi 100lerce soru var bir annenin aklinda. Ve en son dusunebilcegi bence kendisi, guzeligi… yani icinde bir CAN tasiyor kadin ve siz erkekler boyle elestiride bulunmaya nasil cesaret ediyorsunuz? Ya bu kadin size baba olma sansini veriyor ve sizin boyle elestiri yapmaniz ne bileyim yani….. Soz bulamiyorum. Yani hamilelik hic kolay degil kusmasi bulantisi stresi korkusu ve bircok sey daha var, ve dogumu ise okadar zor. Siz ERKEKLER BU SURUCTE ESINIZI ELESTIRMEYE DEGIL, ONA ONUN NE KADAR GUZEL OLDUGUNU, NE KADAR COK SEVDIGINIZI VE GUVEN VERMENIZ GEREK CESARET VERMENIZ GEREK. Bir dogursun sonra zaten kendini toparlar bakimini yapar bir zaman taniyin, anlayisli olun…
Esinizi sadece sevin VE SUKREDIN SIZE BABA OLMANIZI SANS TANIDIGI ICIN….
Hamile eşinizi bakımsızlığı yüzünden eleştirir misiniz?
5
10
Görüşünü yaz