Hamile kadınlardan aşırı iğreniyor ve tiksiniyorum ablam da 7 aylık hamile?

Gizli Üye
öncelikle anneliğin çok kutsal olduğunu biliyorum annelere de çok değer veriyorum ama sadece hamilelik döneminden tiksiniyorum 18 yaşında bir kızım kendimi bildim bileli hamile kadınlardan iğreniyorum yanlarına yaklaşmakBen istemiyorum hele ki karnı son aylarda iyice büyümeye başladığı zaman karşıma bir hamile çıksa çarşıda gözümü kapatıyorum maalesef Ablam hamile Bebek doğunca Harika olacak ama şu an ona katlanamıyorum karnı büyümeden İyi kötü idare ediyordum 6 aylık olduktan bereli hiç görmedim şükür pandemi falan girdi araya hep annem gitti ona maalesef eniştem ailevi nedenlerden dolayı memlekete gitmek zorunda kaldı gelecek hemen abla 7 aylık hamile maşallah homi gırtlakla yediği için 9 aylık gibi olmuş
.

evde ablamla karşılaşma Maya çalışıyorum yemeğimi bile odamda yiyorum vc ye onunla karşılaşmamak için yüreğim ağzımda çıkıyorumO da bunu biliyor sürekli mide bulandırıcı görünüyorum değil mi diye anneme dert yanıp ağlıyor bugün yine vc den çıkmıştım odama gidecektim bana bağırmaya başladı Yok hiç saygı duymuyorsun ne biçim kardeşsin falan demeye onun karnını daha fazla görmeye tahammül edemedim çekil şurdan bidon gibi olmuşsun seni seyretmek zorunda mıyım midem bulandı kusacağım şimdi dedim Dünden beridir aralıksız ağlıyor evime gideceğim diye tutturdu annemle babam onu sakinleştir emiyor Ben de o halini bir daha görmeye katlanamam odamdan çıkmıyorum ne yapmalıyın
Hamile kadınlardan aşırı iğreniyor ve tiksiniyorum ablam da 7 aylık hamile?
6
6
Görüşünü yaz