Bir saat önce hamile olduğumu öğrendim ve akşam eşime sürpriz yapmak istiyorum, bir fikriniz var mı?

Gizli Üye
2 gündür şüpheleniyordum sabah kalkıp eczaneden hamilelik testi aldım ve pozitif çıktı. Şansıma bugün eşimde bende çok yoğun olucaz ve onu ancak saat 20-21de görebileceğim. Ama heyecandan duramıyorum, annemlerede söylemek istemiyorum çünkü ilk eşim duysun istiyorum. Nasıl bir sürpriz yapabilirim acaba?
Bir saat önce hamile olduğumu öğrendim ve akşam eşime sürpriz yapmak istiyorum, bir fikriniz var mı?