36 yaşındayım ve ikinci çocuğuma hamileyim sizce geç bir hamilelik mi?

Gizli Üye
36 yaşındayım eşim 38 yaşında. Beklemiyorduk ikinci çocuğu da yapmayı planlamıyorduk ama kısmet. Öğrendiğimize göre 10 haftalık tam. Aldırmak gibi bir düşüncem yok ama geç değil mi gibi şeylerle karşı karşıyayım. Korkutmaya başladı bu durum beni. Sizce geç bir yaş mı?
36 yaşındayım ve ikinci çocuğuma hamileyim sizce geç bir hamilelik mi?