Hamile olmadığımı kendime inandıramıyorum, bu durumu nasıl atlatabilirim?

Gizli Üye
Arkadaşlar merhaba. Ben geçtiğimiz kasım bir tanıdığım tarafından tecavüze uğradım. Korunma olmadı, ve sırtıma boşanıldı. Ama ben o günden beri sürekli hamilelik düşüncesindeyim korunma olmadığı için. İlk 15 saat içinde bi ablam yardımıyla ertesi gün hapı almam gerektiğini öğrendim ve aldim. Ardından iki defa hamilelik testi yaptım negatif çıktı. Ardından bir doktora kan testi yaptırıp ultrasonla baktırdım gene negatif. Kendimi inandıramadığım için başka bir doktora ultrasonla baktırdım negatif. Aynı doktora 1.5 ay sonra gidip gene ultrasonla baktırıp kan testi yaptırdım negatif. Doktor bundan sonra öyle bir
Şey olamayacağını söylüyor. 3-4 seferdir de regl oluyorum. Bunları yazarken hamilelik ne alaka diyorum ama kendimi bir türlü
İnandıramıyorum belki de tecavüz psikolojisiyle böyle düşünüyorum bilmiyorum ama başka şey düşünemez oldum. 24ünde regl olmam gerekiyordu olmayınca karnım hafif şişince bile bu ihtimal aklıma geliyor ondan sonra kimseyle ilişkiye
Girmedim bunun ihtimali de yok belki de obsesif kompulsif bozukluğa sahip olduğum için takıntılarım da bu kötü düşünceleri beynime sokuyor olabilir. Sizcw bir ihtimal var mıdır kan testinde ya da ultrasonda görünmeme, gizli bir hamilelik olabilir mi ben mantıklı düşünemiyorum kırıcı olmayan yardımcı cevaplar atarsanız cok memnun olurum iyi geceler.
Güncellemeler:
1 ay
düzenli olarak psikiyatriste gidiyor ve antidepresan kullanıyorum. Arkadaşım sanıp buluştuğum birisiydi, şikayetçi de olsam en başta kendi rızamla gittiğim için o kişinin suçlu bulunacağını sanmıyorum. Ben o an o ilişkiyi istememiş olsam da sonuç olarak en başta gitmemden ötürü ülkemizin adalet sistemine pek uymuyor ne yazık ki. Bir de ailemin öğrenmesini istemiyorum babamın bir şey yapacağından korkuyorum Doktorum da böyle bir şeyin mümkün olmadığını söylüyor ama kendimi bir türlü inandıramıyor
Hamile olmadığımı kendime inandıramıyorum, bu durumu nasıl atlatabilirim?
7
17
Görüşünü yaz