Neden cocuk olunca hayatin biter diyorsunuz?

Gizli Üye
Sorularda cok denk geldigim icin soruyorum ve paylasiyorum. Tabiki hemen cocuk yapmayin ciftler veya evliler ama cocuk oluncada hayatin biter cikamazsin disari gezemessin tozamassin demeyin cünkü dogru degil benimde hemen cocugum oldu daha dogrusu dkhapi kullanmadim esime güvendim olmadi bilmiyordum tam korunmayi herneyse oldu cocugum su an 1 yasinda ve gayette geziyorum cocuguma nineleride bakiyor süsleniyorumda herseyimi yapiyorum ha eskidi gibi asiri rahaz degilim ama bi düzenim de var hatta bazen bazi sorunlari asabiliyorum cocukla eski ben olsam depresyona girerdim bazi problemlerde ve su an cocuk var diye girmiyor bedenim hatta keskeler demek yerine cözüme odaklanip cözüp mutlu oluyorum hayatimdaki olaylardan. Ciddiyim ben majör depresyon yasiyorum her sene intihara kadar düsünüyordum. Artik öyle olmuyor asiri üzülsem
bile atlatiyorum... corona olmasa hayatimida yasicam o derece
sevgiler
lütfen cocugu olan bir kadin hayattan sogutmak gibi seyler söylemeyin bazen cok iyidir bu durumlar simdilik böyle düsünüyorum ileri hayatimi bilemem cok sükür yinede ben neler yasadim

gayette makyajimdan tutun bakim olsun eksik etmiyorum : yani yapilabiliyor hersey ayni sekilde devam hayatinizda sadece minik bir insanla beraber :)) onunda sorumlulugunu bilip
Güncellemeler
+1 yıl
Hatta tanidigim cok anne var kendini depresyona sokmayan ne bileyim siz mi kendinize bu bunalimi yasatiyorsunuz
Neden cocuk olunca hayatin biter diyorsunuz?