İhmâl midir sizce?

Beyzatefik
15+2 hamileliğim vardı ik gebeliğimdi şimdiye kadar doktorum folik asit başlangıcı vermedi 2 li taramada sonucun normal dedi ve ben bu normal iyi ve kötünün ortası dediğimde iyi diyip konuyu kapattı ve kontrole gittiğimde böyle birşey olduğunu fark etmiştim ama gelişir düşüncesi izlememiştim diyip ve bebeğime Anensefali tanısı koydu 2 gün önce 12 saat sancı sonucunda ve hap yardımıyla düşük yaptım patalojiye gitti bebeğim biz doktor ihmali olduğunu düşünüyoruz yapabileceğim hiç bir şey yok %70 folik asit olduğu kullanıma bağlı olduğu söyleniyor bu ihmal mi hakkımı nasıl savunucam Allah rızası için cevaplar mısınız ciğerim çok yanıyor
Güncellemeler:
4 ay
Anensefali : bebeğin kafa tası gelişmemesi ve beyninin dışında olması demekmiş kemik gelişimi için folik asitin önemi çok büyükmüş ve bebeğimin cinsiyeti ise kızdı ve genellikle kız bebeklerde görülürmüş
4 ay
Avukatı arayıp danıştık bürosuna kadar gittik pataloji sonucu geldiğinde beni bir kere daha arayın dedi kullandığım ilaçların rapor olarak bir kâğıda çıkarmamı ve doktorla olan 2 li tarama konuşmasını ss olarak istedi adli yönden kızımın hakkını aramaya başladım sizin destekleriniz ve görüşleriniz sayesinde hepinizden Allah razı olsun Rabbim kimselere evlat acısı vermesin
İhmâl midir sizce?
6
4
Görüşünü yaz