Sevgilimden Hamile kaldım ne yapabilirim?

Gizli Üye
Ben 20 yaşımdayım sevdiğimden sevgilimden hamile kaldım ve iki taraf için iyi olmayacağı için aldırmak zorunda kaldım ve pisikolojim bozıldu dengem bozuldu alınganlıklarım arttı bazı şeyleri abartmalarım arttı dır dırım başladı yani adam beni zapdedemiyor artık bitirmeye karar verdim tamda evlenicez derken 1 hafta sonra aileler arasında tanışmamız olacaktı ama bi tartışma oldu bende gelmeyin dedim ve onunla ilişkimi bitirdim ve oda tamam konu kapandı deyip beni arama bana yazma ben seni yeterince idare ettim gibi sözlerde bulundu telefonunu da kapattı ben çok pişmanım onunla evlenmek istiyorum pisikolojim bozuk ben bu kişiyle evlenmezssem ömrüm boyunca yaşadığım olumsuz pisikolojimi bozan durum beynimi yiyip durcak ailem öğrenirse korkusu yaşayacağım çünkü kayıtta yazıyor zaten kürtaj olduğum yazmıyor ama gebelik durumu diye geçirmişti doktor devlet hastanesinde muayne olmaya gitmiştim çünkü her neyse ne olur bana yardımcı olun bu konuda bir fikri olan varsa lütfen çok ihtiyacım var dertleşecek hiç kimsem yok derdimi anlatacak kimsem yok 20 yaşımda ruhu yaşlanmış bir insan gibiyim herşeyden herkesfen nefret ediyorum onu gerçekten sevdiğim için onunla evlenmek istiyorun sâdece bu olumsuz durum için değil ama bu yaşanılan durum da büyük bir etken benim için
Sevgilimden Hamile kaldım ne yapabilirim?
3
6
Görüşünü yaz