Çocuğuna kendi mesleğinden isim vermek istesen adı ne olurdu?

aimPediatrician
Çocuğuna kendi mesleğinden isim vermek istesen adı ne olurdu?
Merhaba,
Size şimdi bu konuda bir kaç örnek vermek istiyorum, ilk başlarda anlamamıştım normal deyip geçmiştim ama daha sonra konuştukça anladım ve istemsizce gülmeye başladım. Soyadı "Akar" olan bir Coğrafya öğretmeninin oğluna "Fırat Coşkun" kızına da "Dicle Nazlı" gibi isimleri verdiğini öğrendiğimde hem yaratıcı hem de mesleği ile ilişkili olması çok hoşuma gitmişti. 😎😍
- "Çocuğuna kendi mesleğinden isim vermek istesen adı ne olurdu?"
Çocuğuna kendi mesleğinden isim vermek istesen adı ne olurdu?