Bebek beşiği seçimi nasıl yapılır, bebek beşik modelleri neler?

salih_bjk_14
Bebek Beşik Modelleri
Bebek beşiği seçimi çok zor benim için. Bir sürü çeşit var; yan yataklı olanı, büyüyüp normal çocuk yatağına dönüşen modeli, sallanan, katlanan yani işlevine göre birçok bebek beşiği seçeneği var ve size sormak istiyorum.
beşik modelleri
Bebek beşik önerileri verir misiniz? Size göre hangi bebek beşiği modelleri daha kullanışlı?
Bebek beşiği seçimi nasıl yapılır, bebek beşik modelleri neler?