Doğumunu videoya çektiren Bengü gibi sen de eşinin doğuma girmesini doğru buluyor musun, neden?

canselcanım
Bengü
Selam canlar :)
Biliyorsunuz, geçtiğimiz haftalarda doğum yapan şarkıcı Bengü, kızına "Zeynep" ismini verdi. Sezaryen ile doğum yapan Bengü'yü eşi yalnız bırakmadı. Doğuma giren taze baba, kızı Zeynep'in dünyadaki ilk anlarına şahitlik etti ve o anları videoya çekerek ölümsüzleştirdi.
Öyle gerçek ki her saniyesi...Her saniyesi mutluluk gözyaşı, her anı şükür dolu...İkimizdik biz gecen sene bugün; şimdi tamamlandık...3 kişilik minik bir aileyiz artık💕👨‍👩‍👧Ömür boyu hepberaber ; hep mutlu gözyaşlarımız olsun🙏🏼❤️🧿Allah isteyen; dileyen; o duygunun hakkını verebılecek herkese anne baba olmayı nasip etsin...İyi ki bizi seçtin kızım...Hoşgeldin kızım🙏🏼💕👨‍👩‍👧 Seni hep çok seveceğiz...💕👼🏼💕 🎬 @film_milm06 @gulsahozanphotography @ebekadinhurcan #drhabibeseyisoğlu Bengu (@benguofficial)'in paylaştığı bir gönderi ()
Bugün Instagram hesabından doğum anlarıyla beraber bir kolaj video paylaşan Bengü, akıllara "Siz doğum yaparken eşinizin doğuma girmesi doğru mu yoksa değil mi?" sorusunu getirdi. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?
#ccsoruyor
Evet, doğru buluyorum. Çünkü...
Hayır, doğru bulmuyorum. Çünkü...
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Doğumunu videoya çektiren Bengü gibi sen de eşinin doğuma girmesini doğru buluyor musun, neden?