Hamileyim, ayak bileğim kırıldı, hamileyken kirik olayı yaşayan var mı, neler yaptınız?

Merhaba arkadaşlar. Direkt derdimi anlatmaya baslayim ben. Dün aksam bağdaş kurmuş oturuyordum. Bir müddet oturdum cay falan içtim. Sonra mutfağa gitmek icin ayağa kalkmaya çalışırken kendimi yerde buldum. Ayağım öyle bir uyuşmuş ki hiçbir hissiyati yok. Sag ayağım üstü bağırmaya basladi. 7 aylık Hamileyim bu arada. Allahtan bebeğe bişey olmadı.
Ayak ağrısı gecer diye düşündüm, incinmedir falan dedim. Gece inleyerek uyandım agridan. bir baktım ayağım şişmiş. Haydi kalktık eşimle acile. Tabi uzman yok asistan bakti. E hamile olduğum icin röntgen cekilemedi. Kirik olduğu belli ama. Hic basamiyorum üstüne. Alciya almakda riskli emboli atabilir dedi. Istirahat et dedi ve sprey verdi..
Simdi evde yatıyorum eşim ise gitti. Ben raporluyum. Baktım baktım ayağım morarmış. Yaa sabır durduk yere neler oldu uff. Merak ettim hamileyken böyle kirik olayı yaşayan var mı. Sizler neler yaptınız.
Hamileyim, ayak bileğim kırıldı, hamileyken kirik olayı yaşayan var mı, neler yaptınız?
1
4
Görüşünü yaz