14 gü

Hamile kalmak isteyen kadınlar, bebek sahibi olmak isteyen aileler için hediye çekilişim var, katılmak ister misiniz?

Anne-baba, teyze, hala olmak isteyenlere hediyem var 🎁
Her evliliğin en istenen meyvesidir bebek. Bunun için yardıma ihtiyacı olabilecek ailelere de benden güzel bir hediye olsun istedim. Detaylar Instagram sayfamda.
Anne-baba, teyze, hala olmak isteyenlere hediyem var 🎁 İngiltere’nin No.1 vitamin firması @vitabioticstr’nin 10 hamileden 9’unun kullandığı Pregnacare®️’i ile geldim. 🥇💚🇬🇧 🤰🏻 Pregnacare®️ Him&Her Conception formu bebek sahibi olmak isteyen çiftelere 💑 özel; günde bir tablet kadın ve bir tablet erkek içiyor. 3-6 ay kullanıyorsunuz, bebeğinize 👪 eşinizle beraber hazırlanıyorsunuz. Gebeliğini planlayanlara iyi bir hazırlık, gebe kalmakta güçlük çekenlere de destek: Hamile kalma oranında 2 kat başarı sağlıyor 👏🏻X𝟮👏🏻 Çocuk ya da yeğen 😊 sahibi olmak isteyen tam 5 kişiye bu üründen ve yanında antioksidan ,bağışıklık güçlendiren ve kolajen üretimine destek olsun diye C vitamini göndereceğim. 🎁Yapmanız gerekenler: 1-) @vitabioticstr sayfasını takip etmek. 2-) Bu paylaşımımı beğenmek ➕ yorum yazmak veya emoji bırakmak. Ve beni çok sevmek 👭 Sonucu 19 Haziran da hikayemde paylaşırım. Gelelim ürün detaylarına👉👉 PREGNACARE®️ Him&Her Conception: HER 🙋🏻‍♀ 20 mikrobesin içeriğiyle kadının besin depolarını optimize ederek gebelik için hazırlamasını sağlar. • 400 mcg folik asit; Sağlık Bakanlıkları tarafından gebe kalmak isteyen kadınlara önerilen dozdur. • Çinko normal fertilite ve DNA sentezine katkıda bulunur. • Vit B12 ve D, çinko ve magnezyum hücre bölünmesine katkı sağlar. • Demir, Vit B6 ve B12 kırmızı kan hücresi oluşumuna, Vit B2 oluşan kan hücrelerinin sürekliliğine katkı sağlar. • İnositol adet döngüsünü düzenler. HIM 🙋🏻‍♂ 30 mikrobesin içeriğiyle erkeğin genel sağlık durumunu ve sperm üretimini destekler. • Selenyum spermatogeneze katkı sağlar. • Çinko normal fertilite ve DNA sentezine katkıda bulunur. • Vit B12 ve D, çinko ve magnezyum hücre bölünmesine katkı sağlar • Çinko ve Vit C hücreleri oksidatif strese karşı korur • Vitamin B6 hormonal aktiviteyi regüle eder. • L-Arjinin ve inositol’ün erkek üremesi ve sperm sağlığında rolleri vardır. • Maca ekstresi ve Çam Kabuğu Ekstresi sperm kalitesi ve erkekte doğurganlığı arttırır. • Sibirya Ginseng’i sperm kalitesini arttırır. PREGNACARE®️’in 3 formu ve diğer @vitabioticstr ürünlerini eczanelerden alabilirsiniz. Ben❤Siz #hamilelik #gebelik #pregnacare #vitabioticstr #bebek #bebekhazirliklari Eczaci Selen Esener (@eczacigozuylee)'in paylaştığı bir gönderi (11 Haz, 2019, 11:00ös PDT)
Hepinize gönlünüzdeki tüm dileklerin gerçekleşmesini diliyorum canlarım.
Ben <3 siz
Hamile kalmak isteyen kadınlar, bebek sahibi olmak isteyen aileler için hediye çekilişim var, katılmak ister misiniz?
20
50
Görüşünü yaz