Hareketli Bir Günün Ardından Cildimi Bebek Gibi Yapan Bakım Rutinim

TheHealerWoman
bakım yapan kadın
bakım yapan kadın

Herkese selam! Hareketli geçen günün ardından rahatlamak ve kendime gelmek için bakım yapan biriyimdir. Şöyle güzel bir banyo ve ardından bakım yapıp öyle dinlenirim. Öyle yoğun, parfümlü ve katkılı ürünleri de pek sevmem, zaten hazırladığım listede kullandıklarımı göreceksiniz. Çok zahmetsiz, en saf ve doğal şekilde bir bakım yapıyorum. Böyle en kurtarıcı ve hızlı bir bakım istiyorsanız okumaya devam edin. Peki ben bebeksi bir cilde kavuşmak için bakımımı nasıl yapıyorum? Kullandığım ürünlerle beraber bakım rutinimi sıra sıra anlatmaya başlıyorum. 🥰

Johnsons Baby Bal Sabun

Johnsons Baby Bal Sabun

Önce eve girer girmez elimi yüzümü iyice yıkarım, öyle girerim duşa. Tuhaf gelebilir belki ama el ve yüz yıkamak bende alışkanlık. Bu sabunu da birkaç ay önce keşfettim ve önceki sabunumdan çok daha iyi olduğu için bakım listeme eklemek istedim. İçinde katkı maddesi olmadığı için cildime güvenle kullanabiliyorum. "Kurutur mu?" diye sorarsanız, hayır. Pamuk gibi yapıyor ;)

Johnsons Baby Şampuan

Johnsons Baby Şampuan

Elimi yüzümü yıkadıktan sonra duşa giriyorum ve yukarıdan aşağıya olacak şekilde temizliğime başlıyorum. Öncelik olarak saçlarımı yıkıyorum. Bebek şampuanlarını her zaman severek kullandığım ve sizler için, en sevdiğim olan Johnson's Baby klasik şampuanımı ekledim. Saçlarımı o kadar iyi temizliyor ki ben bile her banyo sonrası hayret ediyorum.

Tutma Lastikli Yüz ve Vücut Temizleme Lifi

Tutma Lastikli Yüz ve Vücut Temizleme Lifi

Sanırım bu liflere kabak lifi diyorlar, tam öğrenince yazacağım. Ellerime kullandığım ballı sabunu vücudum için de kullanıyorum. Saçlarımı iyice temizledikten sonra bu lif ve ballı sabun ile iyice lifleniyorum. Lif ile ölü derilerden arınıyorum, Johnson's Baby ballı sabunu ile de iyice temizlenip bebeksi bir cilde kavuşuyorum :)

Johnson's Baby Vazelin

Johnson's Baby Vazelin

Sonra duştan çıkıp diz, dirsek, bilek gibi eklem yerlerime bebekler için olan vazelini sürüyorum. Çünkü cildim inanılmaz kurudur, yaz-kış çatlar ve sertleşir. Bunu önlemek için de bebek vazelini çok iyi geliyor. Normal vazelinlerin aksine bu ürün, cildim tarafından hemen emiliyor ve etkisini sürdüğüm anda göstermeye başlıyor.

Johnson's Baby Kolay Saç Tarama Spreyi

Johnson's Baby Kolay Saç Tarama Spreyi

Bu ürünü de aslında yeni keşfettim. Ama o kadar etkili ki size nasıl anlatacağımı bile bilmiyorum. Saçlarım ince telli olduğu için her banyo sonrası mutlaka karma karışık olur. Kullanmadığım saç açıcı sprey ve krem denedim ama bunun kadar hızlı etki edenini görmedim. Bebekler için olduğundan belki de. Banyodan çıkıp saçımı kuruladıktan sonra spreyi sıkar ve nihayet dinlenmeye başlarım. Bu kadar :)

Hareketli Bir Günün Ardından Cildimi Bebek Gibi Yapan Bakım Rutinim
7
4
Görüşünü yaz
7Kız Görüşü
4Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

 • sadeceleyla
  Vazelin kullanıyorum, herşeye birebir ilaç bir şey.
  Sevdim 1 Kişi
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Erkek Görüşü

 • Fullmoon82
  Doğaldan şaşmayın. Dalan klasik sabunlar ı süper
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

63
 • Gizli Üye
  Vazelin
 • Gizli Üye
  En güzelim parfümlü vazelin
 • canseltasdelen
  Ben çok beğendim yazını eline emeğine sağlık. Peki tüm cildin için bir nemlendirici kullanmıyo musun?
 • Seslenmek
  Çok minnoş 🥰
 • şükran2323
  Çok iyi ya:)
  Sevdim 1 Kişi
 • CærMeN
  Bebekler de olmasa...
  Sevdim 1 Kişi
 • Amerikadublaj
  Vazelin
 • zupperzonick
  Vücut temizleme lifi iyiymiş
  Sevdim 1 Kişi
 • Morgenrood
  Bebek gibi kokuyosundur şimdi sen 😄
  Sevdim 1 Kişi
YÜKLENİYOR...