Orjinal marka bir spor ayakkabı kaç yıl dayanir?

Gercekten orta duzeyde birinin alamayacagi kadar pahali olan bu ayakkabılar verilen paraya degiyor mu? Kac yıl giyebilir duzgun kullanan biri. Mesela nike airmaxlar 400e yakin bazi modelleri 400den de fazla. Onun disinda lescon reebook ve new balance begeniyorum yine istedigim modeller 370tl civarında. Kullanan arkadaslar bu bakiverin

0|0
210

En İyi Erkek Görüşü

• 60 liraya aldığım kinetix 5 6 yıldır duruyor adidas ve nike 1 2 yılda pörtledi

1|0
    0|0
    • Kinetix benim ayagimi buyuk gosteriyor adidas gbi😆 ama baya gelistrdi kendini.

En İyi Kız Görüşü

• Her gun giyersen 1 yil gider heralde yok kiyamazsan her gun giymeye 5.6.7 benim mesela converselerim tigerlarim liseden kalma ama guzel kullandim. Tam 8 sene olmus 😄😄😄😄

0|1
    0|0
    • Hadi ya süpermis. Devamli spor giymiyorm zaten.

Ayakkabı Modası

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Hangi ayakkabı olursa olsun giydikten sonra bir gun dinlendirmedin mi bir sezon giyersin

1|0
    0|0
  • ayak yapın+ çevre koşulları (*) giyme süresi günlük= dayama süresi

1|0
    0|0
  • 4 yil

1|0
    0|0
  • 2 ve 4 sene kullanmaya bağlı

1|0
    0|0
  • airmax larda yurume kilometre hesabi var , oyle seneye bagli degil ,

0|0
    0|0
    • Mesela kac km.

• Hmm tesekkurler bu bilgi icin.

• rica ederim , bu bilgiyi nike in kendi magazalarinda ya da interspordan alabilirsin dicem ama her personelden dahi alamazsin, sor dene bön bön yüzüne bakarlar 😀

• Skechers markadan haberin yok öyleyse senin 😬

0|0
    0|0
    • Cok mu saglam tipi cok cekmedi beni gordum de kullanmadm hic

• Kullan ayağına yapışıyo resmen şeklini alıyo 😂içi çok rahat beni dinle dene bir

• 1 buçuk yıl

0|0
    0|0
  • adidas 3 4 yıl gidiyor

1|0
    0|0
  • Ben 4 yıl giydim Nike

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• cok gıymıceksen nb 2 2.5 gider lescon 2 en fazla reebok denemedım

0|0