Peugeot 206 kullanışlı bir araba mı?

Merhaba arkadaşlar. Bir araba daha almayı düşünüyorum uzun yola gidebileceğim, şehir içinde de kıvrak bir araba arıyorum. Bana uygun kasası güzel Peugeot 206 yı buldum. Nasıl bir arabadır kullanan varsa bilgi alabilir miyim? Benim bulduğum araç çok temiz ve bakımlı?
Peugeot 206 kullanışlı bir araba mı ?

#Subarusti

Güncellemeler:
20.000 ₺ kadar bir bütçe ayırdım tavsiyeleriniz buna göre olsun 😇

3|0
45

En İyi Kız Görüşü

• Pejo bes kurus etmez. 307 2008 vardı bende amasorler tas gıbı ufacık cukurda araba delı gıbı ses cıkarıyor. Hıc tavsıye etmem ınan bana

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 2004 model 307 nin 2. sahibiyim ve halen kullanıyorum.358.000 km deyim.1.4 hdi xr araç. ondan önce 406 vardı. ondan önce focus astra kullandım.
    peugeot rahat konforludur. fakat 206 karın ağrısıdır. arka torsiyonludur. en ufak yağmurda neye uğradığını bile anlamadn bir bakmışsın ya spin atarsın ya kayar gidersin. B sınıfı bir araç sonuçta. illa pejo almak istersen 307 lere bak. yok pejo almayayım ama yoldada iyi gitsin pratik atak olsun dersen punto bak. İllada C sınıfı dersende focus-astra bak. ama peugeot biraz nazlıdır. çok konforluudur.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 4

• Küçük motorlu araçlar, uzun yolda kendi de yorulur, seni de yorar. Fransız araçları beğenmiyorum ve kimseye tavsiye de etmiyorum. 206 yerine Ford Fiesta tavsiye ederim. Eğer 3-4 bin daha ekleme imkanın varsa B kasa Opel Vectra'yı, Vectra varyasyonları içinde de GT donanımını şiddetle tavsiye ediyorum. Model yılı olarak biraz eskidir ama çoğu yeni modele taş çıkartır.

0|0
    0|0
    • Bende eskidendir 206 merakı var 😬

• Rabbim daha iyilerini nasip etsin satacak ama arabayı ya ağır geliyor öğrenciyim henüz 😭

• Amin kardeşim, cümlemize. :)

• 1,4 hdi dizelleri iyi kaçıyor seri ama abimdeki 1.4 benzinlisi vasat hdi dizelin yanında. Dizelin yakıtı epyce ekonomik olur sakin kullanımda tabi.

0|0
    0|0
  • Bu araba çok eski :/ Linea gibi bir şey alabilirsin

0|0
    0|0
  • Punto al

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;