Anneye ne hediye alınır?

Arkadaşlar bir kadın olarak ya da annenize hediye almış biri olarak bana ne almamı tavsiye edersiniz? Unutamıyacagı ve işine yarıyacak bir hediye düsünüyorum anne dedigim cok sevdigim birine Annem yok o benim annem gibi

1|0
13

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle başın saolsun. Özel bir hediye istiyorsan ona manevi değerli bişey ver bence. Yastıkta fotonuz falan olabilir ya da çok sevdiği bir kitabın ilk basımı gibi ama illa da işine yarasın diyorsan evine git ve biryerleri karıştır mutfak robotu gibi birşeyi yoksa mesela ondan al ama bence daha çok manevi ama böyle saçma değil ağır duran ve manevi bişey al veya yap yaptır

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 12

• Herkes farklıdır benim annem giyimine özen gösterir ben kıyafet almayı düşünüyorum ama ben anne olsam manevi açıdan anlamlı hediyelerden hoşlanırdım kişiye bağlı, çok hoş bir düşünce annen yerine koyduğun kişiye hediye almak.

0|1
    0|0
  • gül al

0|1
    0|0
  • Ben geçen sene yemek takımı aldım😂 bu sene de çatal bıçak alsam miss :)

0|1
    0|0
  • kuyumcudan kolye alabilirsin.. Annelerde altín takma hevesi çok fazla. severler.. ya da anneni duygulandiracak bir jest yapabilirsin.

0|1
    0|0
  • Evinde neyi eksikse onu al. Çocukları varsa onlara sor, onlar sana eksiğini söylerler.

0|1
    0|0
  • Ayakkabı çanta, kıyafet, küçük ev aleti , çiçek, eşarp

0|0
    0|0
  • Ben annemi burger kinge götürüyorum.

0|1
    0|0
  • Kendine sor o ne istiyorsa onu al bnce

0|1
    0|0
  • Ben almıyorum.

0|0
    0|0
  • Ben elbise aldım hediyem şimdiden hazır

0|0
    0|0
  • Kolye ya da yüzük alabilirsin

0|0
    0|0
  • anneler günü ve annemin doğum günü aynı güne denk geliyor şanslıyım 😊 ben bornoz takımı aldım.

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;